Outsiderovi Dizzy Harrisonovi se pořád všichni posmívají a dobírají si ho. Poslední rok na škole není pro něj nic jiného než jen palčivé utrpení. Proto se Dizzy rozhodne změnit svůj osud. Záměrně se nechá vyhodit ze školy a nastoupí na jinou s novou vizáží, novou minulostí a absolutně novým postavením. Dřívější moula se promění v hlavního oblíbence mezi spolužáky a najednou si užívá všeho - nebývalého zájmu dívek i popularity! Pak je ale jeho minulost odhalena a Dizzy musí ukázat celému světu, jaký doopravdy je a co v něm vězí! (oficiální text distributora)

AlBertzap

Profláklá americká kultovní teenagerská komedie:D ale stejně má v sobě nějaké nadpřirozené kouzlo, které mě uchvátilo a z těch všech jiných komediích o mládeži je tahle prostě the best. Ty rádobyvtipné scény a dementí vtipy jsou tak nesmyslné až jsou naprosto úžasné a já takový humor prostě zbožňuju - "ftršššš", "válej se, to bude dobrý..", "tygří dráááp!" viděl jsem to asi dvacetkrát a směju se tomu pořád stejně. Stejně tak mě vzrušuje i nádherná Eliza Dushku, na jejíž přehlídku plavek vzpomínám až do teď:D ()

gizzi-fly

Jednoduchý příběh americké střední, ale byť je to hovadina s happyendem na konci, tak se u toho pořádně nasmějete. A za 3* to určitě stojí. ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, která je dějově svým způsobem pořádná blbina, nicméně jsem se díky několika povedeným srandovních situací u filmu bavil. Hlavní hrdina je od pohledu pořádný outsider a jeho přerod v největšího oblíbence na škole je trošku mimo realitu, což mě jen utvrzuje v tom, že na film je třeba nahlížet s velkou nadsázkou. Což ale o to, když to hlavní - pobavit - tento kousek splnil. ()

Pythonator

Další tupá americká teen komedie. Narozdíl od vypilovaného Road Tripu se zde jedná již jen o tupost amatérskou. Přesto je to zábava především díky hubeňourovi Quallsovi a krásné postavičce Dushku. Zajímavostí je bohužel málo výrazná role pro mladou Zooey. ()

soukyd33

Návod na změnu charakteru na střední škole? Hustý. Tohle je studentská jízda. A ty scény tam. 😀 Ten nápad na změny je až ujetý. Soundtrack dobrý. Proč se to vždycky ke konci tak zpomalí? Poznámka: Názorná ukázka toho, jak by to vypadalo, kdyby si lidi pomáhali. Poznámka: Herecké obsazení je dost zvláštní, a jako role ještě divnější. Hvězdiček 4 ()

marocco

Škoda, že Eliza Dushku pózovala v spodnom prádle len chvíľu - bola to totiž jediná podarená scéna v tomto filme. ()

bocy

Tak na tejto komédii bolo sympatické akurát to, že dievča v obchode s CD-čkami pýtalo od predavača nový album od skupiny Creed. Inak asi nič...:-( ()

Jrk

Nechapu jak nekteri zde cekaji od takovehoto filmu nejake duchovno nebo hloubku. U filmu je potreba naprosto vypnout a nechat se bavit. Rozhodne zde nejsou zadne trapne prehaneni jak treba v prci prcicky ani se nezachazi za unosnou mez kdy se z vtipu stava trapas. Dej je zcela standartni a stokrat ohrany, ale herci jsou svezi, holky sexy, vtipy unosne a film neni extra dlouhy. Tak proc se proste nepobavit. ()

spiranta odpad!

Toto nemyslia vážne! Vydržala som presne 22 minut. Ak niekto uvažujete, o tomto filme, nepúšťajte sa doňho, je to maximálna strata času. ()

Paan

Ona je to koncepčně docela kravina bez nějakých aspirací na umělecký dojem atakdále, jistě. Ale v rámci šedé zóny americké komediální tvorby, jejíž kvalita kolísá mezi propadáky a kulty, se tohle zaručeně řadí k tomu lepšímu. Pro Quallse opět role šitá na míru, Griffin táhne tu drsňácky komickou část a sličná Eliza nepotřebuje další komentáře =) ()

luxus1

Vcelku pohodová průměrná komedie S DJ Quallsem + skvělé scený ve vězení a"Crazy Eyes" v podání Eddieho Griffina ) ()