Skupina talentovaných astrologů se dostane do závodu s časem o záchranu Země, když zjistí, že se na naši modrou planetu nečekaně obrací kometa. Pokud hrdinové nenajdou během několika dnů řešení, pozemský život může přestat existovat. (Tealc_EU)

lennyd

To si takhle jednou letí kometka, když náhle nedaleko Marsu změní svůj kurs, a s rudou planetou se srazí. Největší vědecké kapacity zkoumají, co za náhlou změnu kurzu stojí - a odhalí šokující zjištění. K zemi se blíží jakási černá díra, které zásadně ovlivňuje gravitaci ve svém okolí - a obrovskou rychlostí se blíží k zemi. Naštěstí zde je bratr Rain mana, který dokáže počítat rychleji než stroje v NASA, takže je Země zase jednou zachráněna ... Začnu nejdříve tím, co je na filmu dobré - má naprosto nejhezčí cover, který jsem kdy viděl. Bohužel tvorbou tohoto obrázku se vyčerpala jakákoliv invence všech zúčastněných, takže podle toho film taky tak vypadá. U televizního filmu jsem ochoten leccos překousnout, ale čeho je moc, toho je příliš - punkerka jako největší odborník na teoretickou fyziku, mentálně postižený se snadno dostane do velínu NASA, srdceryvná scéna zaláskované mládeže a podobně. Chtěl jsem dát odpad, ale opravdu ten obrázek se opravdu povedl... ()

Hyb_rid odpad!

Špatně, špatně, zase všechno špatně. Není mi dost jasné pro jakou cílovou skupinu je tenhle film vlastně určen, na to abych tento film tvůrcům sežral bych musel oplývat intelektem expresidenta Bushe a ještě i tak bych byl schopen do toho rýpat. Kdy už si ti pánové za velkou louží uvědomí, že divák není tupé individuum, ale že během života taky pochytil nějaké ty vědomosti. Tohle byl hodně špatný vtip, pro který je snad i ten odpad příliš dobré hodnocení. ()

hiroshima odpad!

Tak to jsem jednou dostal chuť na katastrofický / sci-fi film. Vybral jsem náhodně, bez shlédnutí hodnocení, nebo jakéhokoli komentáře, jen podle plakátu. Velká chyba. Marně hledám byť jen nejmenší pozitivum, kterým bych mohl film trošku pozvednout ale je to nemožný úkol. Ve Quantum Apocalypse bylo všechno špatně. To mě chcete opravdu vnutit, že největší bedna na teoretickou fyziku je ujetá blondýna oháknutá jako Pink? To filmu moc na věrohodnosti nepřidalo. A co teprve ty pro-americká hesla? ....Reportér v Londýně : " Doufáme, že američtí vědci si s touto anomálií poradí ...... Americká fyzička : "Čínani a Rusové jsou 20 let za náma"...... Záběr na Rusko : Všude samá kráva, tetička v šátku a strýček veze kolečka.....tyhle dialogy a scény mě nemálo iritovaly. Jedíné co je na filmu dobré, je jen ten plakát.... 0% ()

igris

Zem ohrozuje nejaký neznámi druh čiernej diery, ktorá vlastne nie je čierna diera. Spôsobuje antigravitáciu vďaka ktorej ľudia bezproblémov jednou rukou zdíhajú svojé autá. Svet teda zachraňuje rockerka- odborníčka na kvantovú fyziku, ktorá má napriek tomu, že Zem bude o pár hodín zničená, čas sa každých desať minút prezliecť do iného štýlového oblečku. Jej výpočty sú také rozsiahle, že jej zahltia celú pamäť počítača ?? a nemôže pokračovať. Našťastie v pravej chvíli prichádza autistický týpek, ktorý úplne v pohode precestoval niekoľko sto kilometrov na aute bez toho aby v živote šoféroval so svojím počítačom v rukách, kde má svoj vlastný výpočet. Svet je teda zachránený- huráá ! Tú jednu hviezdičku aspoň za pekný obal, na ktorý som sa nalákala- čo budem ľutovať ešte poriadne dlho. ()

Likan7 odpad!

Klasická televizní, nejméně céčková produkce. Musím ale asi uznat, že to není TAK špatný, jako většina podobných sci-fi. Jasně, je to hrozně moc blbý, logiku to nevidělo ani z dalekohledu a přestože to má jen 91 minut, tak to mohlo být tak 90 minut kratší, ale přežít se to dá. Rozhodně líp, než některé jiné podobné. ()

piglit

"Fyzika pláče a naříká, ale je jí to houby platný. Znásilníme ji, až jí to poteče ven ušima!" Tak tohle bylo heslo tvůrců filmu, kteří se rozhodli, že se pomstí všem svým učitelům ze základních, a někteří snad i ze středních škol. A že se s tím nepárali, prozrazuje nekompromisní výsledek. Pokud máte vzdělání v některém přírodovědném oboru, tak se tomuto filmu vyhněte a ušetříte si životní otřes, který není možné přežít s jasnou myslí. A myslím to upřímně... ()

Pitryx odpad!

Jediné co v tomto velefilmu za něco stálo, byla Kristen Quintrall. Děj k ničemu, tedy potažmo také scénář, efekty prostě o ničem. Autisté spíše pobavili, než aby byli bráni vážně. Závěr jak v telenovele. Navíc mně to ani moc nebavilo. ()

psychousek

Bylo to špatný, nudný, předvídatelný, místy tvůrcům ujela ruka s demencí, občas s cukrem... Na druhou stranu, pokud chcete základní lovestory s puberťáky, celoplanetární krizi, kterou řeší dva "nerdi," co se neumí rozhodnout, nulové napětí a vypnout mozek, tento film je správnou volbou... P.S. odpad jsem nedala jenom proto, že jsem viděla podstatně horší věci ()

mFranta odpad!

Takže k Zemi se blíží černá díra, která vlastně není černá díra a jsme zachráněni punkerkou, geekem s obsedantně-kompulsivní poruchou, osobou s mentální retardací a tím, že jú es ej sestrojí během 30 minut zbraň, která tu díru (nebo co to vlastně bylo) zničí. Jo a Rusové na ní odpálí své jaderné zbraně, ale nemá to efekt. ()

hanazu

Nejlepší je na celém filmu dvojice špičkových fyziků. Takový párty děcka. Hlavně holka vypadá, že je na houbách, ale to jí nebrání šířit teorie o kvantové fyzice, neustále se převlíkat a povídat si se sešívačkou. ()

Mukade

Hee hee, taže nesťahujem a nepozerám po tom čo som sa tu dočítal tie povzbudzujúce info :) .Ale ináč, názov to má baječný, Quantum Apocalypse a aj ten obrázok, plagát, vyzerá skvelo, skoro som sa na to chytil :)) (ale teraz pozerám že tam hrá Stephanie Jacobsen, takže asi predsa len idem stiahnuť :) ()

Jrk odpad!

Takova hovadina. Sfetovana baba za Pc s ohromujicimi hlaskami (!), vedle ni jakysi cosi typ hloubavce ktery ji podava pilulky a to vse mixnute politikem na vysoke urovni ( sam guverner mu vola aby mu 5 minut pred svetovym oznamenim rekl ze je konec sveta) ktery predstavuje starosta z jakehosi zapadakova. A samozrejme pripoji jeste cloveka ktery vsechny tyto uzasne osobnosti uzasne zachrani jakoby se nic nedelo a to je pro jistotu autista protoze nikdo jiny neumi pocitat. Neco tak strasneho kde scenarista musel nacpat vsechno ( zbrane se davaji kdyz jdou deti na pisek ven, musi tam byt infakrt, prepadeni, happyend aj hruzy) tady je naprosto 100%. ()

dadiak22 odpad!

Nechápem ako Amerika môže natočiť takýto prepadak . Sám sebe sa divím že som sa na to dopozeral. Otras!!! 5% ()