Michael Prostějovský Superstar

(koncert)
všechny plakáty

Michael Prostějovský je renomovaný textař, libretista, rozhlasový novinář, producent a také jeden z těch, kteří od 90. let úspěšně budují moderní muzikálovou scénu v České republice. Divadlo J. K. Tyla v Plzni, se kterým Michael Prostějovský spolupracuje už dvě desetiletí, vzdalo tomuto renomovanému textaři a libretistovi hold slavnostním galavečerem, na kterém zazněly největší hity z muzikálů, které Michael Prostějovský přebásnil do češtiny. Důležitou součástí programu jsou i vybrané popové hity s texty Michaela Prostějovského, mezi nimiž nemůže chybět "Nářek převozníka", "Do re mi la", "Podej mi ruku a projdem Václavák" nebo "Mimořádná linka Praha-Tokyo". (Česká televize)

Joe16210

Měl jsem tu čest zažít tento výjimečný koncert přímo v divadle J.K. Tyla i na generální zkoušce a výběr repertoáru se moc povedl. Jedná se o důstojný dárek k narozeninám jednoho z nejvýznamnějších českých (nejen) muzikálových překladatelů, libretistů a textařů. Plzeňský muzikálový soubor se předvedl v celé kráse a nenechal se zastínit ani populárními zpěvačkami, které se na koncertu objevily jako speciální gratulantky. ()