Bugs Bunny a jeho přátelé

• USA The Bugs Bunny Show (více)

Animovaný seriál s vysokou hodnotou zábavy pro všechny od Warner Brosu. Krátké příběhy králíka Bugse, který stírá úplně všechny a tím tvoří tu pořádnou zábavu, co animovaný seriál vhodný hlavně pro děti může nabídnout. (Zumongar)

Colonist

Musím dát plný počet. Dneska bych na to už pochopitelně nekoukal, ale v dětství jsem to hltal pořád a pořád. Jsem rád, že jsem vyrostl na tomhle a na Kačerech, a ne na stupidních animácích, které nám servíruje například Jetix. ()

maverick10

Chytrej a vtipnej zajic s pekelne velkou mrkvi. Tenhle animak nema chybu a stejne jako Tom a Jerry a spol. patri ke klenotum animovanych pribehu pro deti i dospele. ()

Morloth

Problém tohoto seriálu tkví v tom, že jednotlivé příběhy jsou příliš odlišné, takže Bugs je v pohodě, rychlopták taky, ale třeba kohout mne k smrti prudil... ()

Jonash87

Zábavný animák, který i dnes baví další a další děcka (ale i dospělé). Některé hlášky jsou pak opravdu vyvedené. ()

sskrblik

K-K-K-K-Králik. Tadý dády dády dá, to jsem měl říct já! Králíkova vychytralost neznala mezí, vždy nějakým způsobem přelstil dokonale svého lovce. ()

mirec88

Eh, What´s Up, Doc? Tohto zajaca som si zamiloval ešte viac ako Toma a Jerryho. Vždy si ma vedel získať nejakou svojou machrovinou. ()