Pes, který štěká, nekouše (festivalový název)

• Jižní Korea

Jižní Korea, 2000, 106 min

Joon-ho Bong

Yong-gyu Jo

Seong-woo Jo

Pres zdanlivou zanrovou nezaraditelnost a mozna prave kvuli ni, jde pro me o nesmirne originalni film s roztomilou Du-na Bae. Velmi jsem se bavil.(20.12.2007)

Sice sem se nenudil, ale ani jsem se nebavil. Nevim odkud se vzalo, že je to tak perfektní komedie, jelikož se neni prakticky čemu smát a když už bych to měl někam zařadit, tak spíš do drama než do komedie. Tak trošku o ničem(20.11.2008)

Komedie ? jedině hodně černá. Trošku zvláštní snímek, ale alespoň vím, že v Korei se taky jedí psi :o) Po shlédnutí jsem měl rozpačitý názor, co jsem to vlastně viděl a ani teď to vlastně nevím. Zamyšlení nad zahořklostí života ? Možná. Kdo ví ! Některé vtipné momenty vyzdvihly film na 3 *. 55 %(11.4.2010)

• sochoking

Ku koncu filmu sa odohrá na streche jedna z najmysterioznejších scén v dejinách kinematografie, ked' bezdomovec chystá ohnisko pre psa a vymákne ho tá baba v žltej mikine! To Korejcom znovu išla karta...(28.6.2014)

Vláčné, ale nápadité a typicky asijsky zašmodrchané (vina je rozložena).(16.10.2011)