Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

aluna odpad!

Jeden kamarád kdysi řekl hlášku roku - že by chtěl natočit "psychologické porno s prvky humoru". Nikdy jsem nevěděla, jak by to asi mohlo vypadat, ale po tomhle kousku to dostává jasnější obrys. Snad tomu chybělo jen to porno. Jinak je to dokument ze života bobrů a ostatních zvířat (koz, semtam nějakej hřebeček, jen milovníci ornitologie si na svý nepříjdou). Takže největší brko se objeví asi v půlce filmu a potom, co ho tam přeblafnou všici, začne teprve ten pravej mejdan (kterej pořádá setkání klubu wrestlerek). A při závěrečným tanci alá "kolem ohně", kdy tam holky začnou ty svý zviřátka venčit, jsem brečela smíchy a doufala, že se rozrazej dveře, vlítne tam naštvaná Adrianne, Slye zfackuje a pošle ho do ringu, kam patří. Nevím, co byl původní záměr tvůrců, jakejže žánr se to rozhodli zplodit, ale to, co z toho vzešlo, by sice nevzrušilo ani bandu odsouzenců na doživotí v cele s nejvyšší ostrahou, ale zábavný to je nadmíru. A ty sexy hlášky!!! : Go ahead, give me all your juice! / You are so hot when you get mad! Ách ách!! ()

RedDuck

Jako velký fanoušek Sylvestera jsem si to nemohl nechat ujít:) Pěkná atmosféra zimního New Yorku 70. let, Sylvester jako flákač ve velkém apartmánu pořádá se svou slečnou Kitty a dalšími přáteli divoké večírky. Musím říct, že ty melodie se mi až nezdravě vryly do paměti a dosud si je pobrukuju. Takže za mě fajn. ()

Stejšn

Notybrďo, tam je snad víc bobrů, než mohli potkat Foglarovi hoši u řeky! Je to strašné i v rámci žánru, občasné rádobyumělecké vsuvky jsou taky děs a nejvíc to doráží ta scéna s ohnutým zrcadlem. Ale za závěrečný "Kolo kolo mlýnský" musím jednu dát, protože to je asi nejvíc WTF scéna v dějinách porna! ()

L_O_U_S odpad!

Kámoš našel DVD s tímhle spektáklem v pudlici někde v Podolí. Protože ví, že jsem tak trochu maník do špatné kinematografie, DVD mi daroval. Nu což, počkal jsem si, až nebude nikdo doma, a Italského hřebce si pustil. Po prvních pár sekundách jsem byl nucen přiznat, že tenhle naprosto nevzrušivý a šíleně debilní pokus o softporno po zásluze patří opravdu do smetí. Tenhle Morton Lewis je neskutečné pako, jinak si nedokážu vysvětlit ty rádobyumělecké scény se zrcadly, plechem a umělou krví. O estetice ženského těla v tomto filmu raději úplně pomlčím. (639., 19. V. 2011) ()

Stíba odpad!

Můj život už nebude jako dřív. Lewis je ďábel a natočil dílo, které se absolutně vymyká jakémukoliv běžnému měřítku. Tohle soft-porno postrádá cokoliv, co bysme od filmu i pornofilmu mohli čekat. Žádný děj, zápletka, dialogy, hrozná kamera, pózy a nevkusné scény. Co mě ale celou dobu celkem udržovalo při pozornosti byla hudba, ta tomu dávala aspoň špetku :-) Po shlédnutí Italského hřebce je mi docela jasné jak na tom Slyi tenkrát musel být a těch 200 dolarů mu asi vážně přišlo extrémně vhod. Pro fanoušky akční legendy jako završení jeho filmografie povinnost :-) ()

• Inzerát, ve kterém se hledal herec do role v tomto pornosnímku, objevil Sylvester Stallone v novinách. (McLushi)
  • Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)
  • Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)