Harvie Krumpet

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Drama

Austrálie, 2003, 23 min

Adam Elliot

Geoffrey Rush

je až zarážející, jak je tenhle kraťas i přes tu na první pohled všudypřítomnou depresivní atmosféru schopen celkově vyznít příjemným dojmem.. "Fakt 914: Alkohol může způsobit opilost a nahotu."(23.11.2012)

Pěkné, ze života! :)(17.8.2010)

Fakt # 963: Život je fajn, i když nejsme z plastelíny.(25.5.2012)

Na první pohled by se dalo odhadnout, že se jedná o pohádku. Tato krátká úvaha, která shrnuje celý život jednoho nepříliš oblíbeného jedince, je shrnuta do 20 minut. Je neuvěřitelné, kolik špatných zkušeností prožije hlavní hrdina. Tento film dodá životu tu pravou náladu, že ne vše co se stane právě Vám, není to nejhorší.(30.9.2005)

Taková šílená zajímavost,ve které chybí srdce,protože místy to má vtipné pasáže (které mají smysl) ,pak už to je jen nuda( s mizernou šestákovou pointou) a tahle animace mě děsila už od malinka : /(22.12.2011)

• - Loď Dunera, ktorou sa Harvek plavil do Austrálie, skutočne existovala. V prevádzke bola v rokoch 1937-1967. (aesalus1976)