Bořek stavitel (TV seriál)

• Česko

Bořek stavitel: Připravit, pozor, stavíme!

Bob the Builder

Staviteľ Bob

Bob staviteľ

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1999, 26x10 min

Na tento seriál jsem fakt ulít. To mě fakt bavilo, i když je to spíše pro děti tak do 6 let, ale i tak se mi to líbí. Dobrá úvodní melodie a vše je bráno tak lehce, jako by tam nebyl jediný problém. A to mě baví.75%Přístupnost:přístupný(7.3.2007)

• Kothy

Srandovní dětský pořad. "Znáte Bořka, všechno zpraví! Znáte Bořka šikulu."(24.2.2014)

DivX/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +hodí se dětem jako večerníček před spaním, je celkem neškodnej a pro děti i poučnej, široký záběr témat, české nadabování a naspívání, takže hudba -není to zase žádná extratřída, nemá na naše české večerníčky, jen pro děti kolem 5 let/// Tento dosti netradiční seriál z dosti netradičního prostředí se mi na disku válí již přes 2 roky a tak jsem si řekl, že je na čase jej omrknout. Hodnocení jednotlivých dílů: 1.díl 4/10 2.díl 6/10 3.díl 5/10 4.díl 5/10 5.díl 4/10 6.díl 3/10 7.díl 7/10 8 díl 5/10 9.díl 8/10 10 díl 7/10 11.díl 8/10 12.díl 9/10 /// Celkem 52%/// Pozn: Můj mladší bráška to komentoval slovy že to je pěkná k******a a že jestli mě to baví :-)(27.6.2006)

Jak říká náš 6letý Honzík: "Na jednom dvoře jsou důležité prostředky. Je tam strašák Hugo, občas se mu něco nepovede. Jinak Bořek s Týnou pracují." ---- I když je to takové... socialistické (pracuje se i o víkendu a v době volna)... přesto to udrží pozornost dětí a chtějí to vidět pořád dokola. A Hugo je vždy vtipný.(11.8.2009)

Tohle bylo jediné na co jsme mohli koukat na stavebce, když nám vypadla nějaká hodina a neměli jsme supla :)) Nesmírně přínosné :o) Nechcete někdo postavit baráček?? ;)(8.2.2010)