Malý Mikey dostane posilu v podobě roztomilé sestřičky Julie, jejíž komentáře si v ničem nezadají s jeho. James a Mollie musí řešit běžné manželské starosti, jako jsou jedovaté poznámky tchyně, problémy se šéfem, kterému se nelíbí, když si Mollie musí vzít Mikeyho do práce, nebo Jamesova nová práce pilota u soukromé společnosti. Ani jeden si však neuvědomí, že jejich vztah míří k první vážné manželské krizi. Její rozbuškou se stane Molliin bratr Stuart, psychicky poněkud labilní nezaměstnaný účetní, který se k nim nastěhuje. Nejenže ruší rodinný život, ale navíc nosí Jamesovo oblečení, tahá z Mollie peníze, a na Jamese vytáhne dokonce pistoli, když ho při pozdním příchodu považuje za zloděje. Hádky se stupňují, až nakonec James odejde z domu. Zatímco Stuart se překvapivě sbližuje se sestřinou kamarádkou Ronou, Mollie marně doufá, že se James, který se netají svou láskou k ní i dětem, vrátí domů. Jejich usmíření tak musí dopomoci náhoda, špatné počasí a překvapivě také Stuart. (TV Nova)

Ludva odpad!

[2010-09-21] * James (Travolta) se stále více hádá se svou ženou Mollie (Alley) kvůli malichernostem, a po příchodu jejího bratra se dokonce James na čas odstěhuje. Dají se Ti dva zase dohromady? * Nevtipná neromantická nekomedie s nesnesitelnými haranty. Vše dobré z prvního dílu je pryč, vše špatné je zpět v daleko horším měřítku. ()

eli.s

Zatímco jsem v prvním díle byla alespoň částečně pobavena situačními vtipy, jeho pokračování shledávám za velmi slabý odvar. ()

Sadova302b50

Byla jsem docela zklamaná, jednička se mi vcelku líbila, ale zde mé hlédaní důvodů k tomu, abych si oblíbila i tento díl, vyšlo více méně naprázdno. Stále se to však dalo vydržet, spíš mi to jen přišlo takové zbytečné. A odradilo mě to pustit si třetí díl. Dávám 1,5* a 30% ()

Denzen

Úplne taký istý odvar jednotky, spravený hlavne preto, lebo prvý film výborne zarobil. Chlapec už trochu vyrástol, pribudla mu neuveriteľne otravná sestrička a dejová schéma sa stále opakuje (do domu nám prišiel ďalší člen a už tu nemáme ani trochu miesta). Ale aspoň je to znesiteľné, narozdiel od trojky. ()

sun.eagle

Jako malej capart jsem to měl na VHS a vzhledem k omezeným zdrojům - do videopůjčovny mě ještě rodiče nepustili - jsem koukal na to co bylo, a tak jsem to viděl asi víckrát než bych chtěl. Pamatuju si otravný dabing "mluvících" děcek a otravnou malou sestřičku, peripetie s panem nočníkem a Travoltův tanec ve školce. Ale že bych si to dobrovolně pustil dnes, to asi ne. ()

drkaldj

Kde první díl skončil, ten druhý začíná. Celkově je to natočeno úplně stejně a v podstatě nic se nezměnilo od zpracování předešlého dílu. Tudíž alespoň víte, co můžete čekat a jestli se vám to bude líbit. ()