tranquill

Pro mne kultovní snímek. Jeden z důvodů, proč jsem se v té době začal věnovat bojovým uměním. A pro Van Damma nejlepší akční záležitost. Naprosto jednoduchý příběh, klasická 80. léta, ale především kvalitně a reálně udělané a nasnímané bojové scény v různých podobách. Ale i solidní doprovodná hudba a dojemný závěr. Nic víc, nic míň. To mi stačí... ()

Ozzy2

V 80. na videu naprostá pecka.Hltali jsme to, JCVD náš hrdina.Teď jsem to po těch 35 letech viděl a je to odpad.Otřes.Ale za ty vzpomínky si to dvě zaslouží. ()

geek.ondra

Nostalgie jako kráva. Průměrné řemeslo, podprůměrné herecké výkony ale na poměry žánru celkem slušný příběh a to vše ve strašně vděčném, akčním béčkovém balení a některé souboje opravdu stojí za to. Srdcovka a za svoje hodnocení se určitě nestydím. 7/10 ()

Stíba

Když vezmete osvědčený recept ale použijete špatné ingredience a nesoustředíte se na vaření, takhle to dopadne. Lionheart jede v základu podle klasické šablony ale celý příběh je ještě naivnější než bývá standardem, souboje špatně a hloupě zpracované a jako celek to zkrátka nemá moc hlavu ani patu a žádný charakter. ()

Lord Fuck

První setkání Van Damma se Sheldonem Lettichem. A to doslova, protože spolu napsali také scénář, který je velmi originální. Spojení těchto dvou legend akčních filmů, bylo jednou z nejlepších spoluprací v daném žánru. A byl to právě Sheldon Lettich, který vrátil Van Damma po drogové aférce zpět. Po 11 letech od jejich prvního shledání ()

zberatel

Ked sa ulica stane dzunglou, kralom moze byt len jeden. Skoda len tej "choreografie" ktora je asi taka akcna ako den z poriadne velkou opicou. ()

Armin82

Filmy s Van Dammem hodnotím vždy trošku jinak. Byl to můj dětský vzor a i teď ho uznávam a to z několika důvodů. Je to držitel černého pásu v karate,ve dvaceti se stal mistrem Evropy a z nevelký Belgie se dostal strastiplnou cestou až do Holywoodu,takže něco přeci jen dokázal. Je neustále kritizovaný a jeho filmy taky. Kvalitní herec to určitě není a nikdy nebyl,ale já se u jeho filmů rozhodně nenudim. U tohohle filmu se mi líbí,že je to o něčem jiném, než jeho předchozí Kickboxer nebo Krvavý sport. Má to i nějakej příběh a není to jen typická arénovka a závěrečná scéna,kdy ho nakonec ti dva studení čumáci pustí,dojme asi každýho...má rozhodně horší filmy,ale tohle je jeden z těch lepších! Původně jsem se chtěl motat kolem 60-70%,ale když vidim ty negativní komenty,dam 4 hvězdy a 80%...zdar a sílu ()

danny_21

Jeden z těch Belgických kopanců balancujících mezi 2 a 3 hvězdami. Baletka se nesnaží jen kopat, ale vyloudit nějaké ty emoce, podobně jako ve starším Není Úniku - takže suma sumárum akce pomálu, souboje hrozně sestříhané, příběh docela ucházejícící a hlavně atmosféra posledního mače s Atilou byla dobrá, takže nakonec - 50 % ()

Mik_e

Nostalgie jako hrom, viděno na VHSce blahé paměti nejmíň desetkrát. Choreografie je teda dost divoká, tedy spíš žádná, a Van Damme se tu pere jak Chuck Norris, samej kop s otočkou. Navíc to působí zoufale nízkorozpočtově, pro mě přesto srdeční záležitost.. ()

Homer.p

Absolutní pecka. Skvělé bitky, emoce, hudba, silný příběh a Jean-Claude v roli největší sympaťáka své kariéry. Pouze zmrvené českým dabingem na VHS, protože ten naprosto změnil (posral) prakticky nejzásadnější scénu celeho filmu, ale i jiné. No snad nový dabing bude lepší a tenhle film získá nové příznivce, protože by opravdu byla škoda, kdyby upadl do úplného zapomnění. Rada pro mladou generaci, nenechte se odradit tím, že Van Damme točí samé sračky, tohle je totiž úplně jiný šálek kafe. --- Tak dabing z roku 2013 je pecka, dokonce i Pomeje je skvělý a to je co říct. Doufám, že na plánovaném blu ray bude tento. Má klukovská léta jsou zpět. ()

Nix

Já musím říct, že po opětovném shlédnutí jsem byl překvapen. Nejen, že jsem se nenudil, ale i souboje mne překvapily. Byly fajn, příběh je klasický Van Damme, takže nečekejte nic velkého, jede si svoje až do konce s klasickým happy endem, ale to už je u jeho filmů klasika. Jo já byl fakt překvapen, určitě se to řadí mezi lepší kousky jeho bohaté kariéry. A tento obal VHS si musí pamatovat každý kluk, ten nejde zapomenout. Byl v každé půjčovně. ()

TomJ

Americka realita, tvrde suboje, dojemny pribeh a dobry koniec. Van Damme v zivotnej forme. Jeden z jeho najlepsich. ()

Galliano

Posledný z radu bojových filmov s Van Dammom, kde uteká z cudzineckej légie a snaží sa pomôct svojej rodine. Je však zatiahnutý do krutých pouličných bitiek, kde sa nedá nikomu verit a musí sa spolahnút sám na seba. ()

IronRocky

Van Damme mladej a ve skvělý formě. Příběh na to jak je primitivní je celkem velmi slušný, dobře plyne kupředu a je doplněn pěknou hudbou. Lví srdce je hlavně o poulišních bojích, které jsou celkem dobré, ale zasloužili by si o chlup lepší choreografii. Lví srdce je určitě jeden z nejlepších filmů s Van Dammem. ()

zipacna

Z trojice Živý terč, Lví srdce a Kickboxer, které jsem posledních pár sledoval byl tenhle z mého pohledu nejlepší. Už začátek, kdy se JCVD musel dostat ze základny legionářů a ti ho potom následovali na druhou stranu světa mě nadchl. Správná mrcha kterou budete nenávidět a hajzl, co JCVD nastrká do zápasů. Tenhle film počítám mezi Van Dammovi nejlepší filmy (možná nejlepší vůbec). ()

Zl0

Najlepší film s Van Dammom čo som videl. Spomienka na krásne časy keď sme sa smiali na "upozornění" na začiatku kazety a po dopozeraní bolo treba pretočiť na začiatok. ()