Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA / Kanada / Velká Británie, 2005, 106 min

Tak tohle byl teda opravdu chaos.(9.8.2009)

Už když jsem viděl jméno Wesley Snipes, tak jsem si říkal, že to bude převážně jen o ,,bitkách". A světe div se - nebylo. Chaos se docela povedl, ale v průběhu filmu jsem si říkal jestli tvůrci neodhalili karty moc brzo. Pak se blížil konec a nastal přijatelný zvrat v dějové linii, který mě překvapil. Nebylo to sice nic světoborného, ale aspoň, že něco.(8.11.2008)

• MoiJe

Perfektny film ak chcete niekomu dokazat, ze Statham nie je az taky super ako si dotycny myslel. Kopa hroznych kecov.(10.9.2007)

Zklamání, Giglio mě jednou překvapil filmem Skrytý nepřítel, ale ted mě naopak šíleně zklamal. Měl ještě lepší herce než v SN ale nedokázal ani přes ten šílenej děj udělat ani kapku napětí. A to nemluvím o tom konci který nemohl snad nikoho překvapit. Zklamání.(29.1.2011)

• SeBig

Nudná detektivka s minimální akcí. Půlku filmu jsem prokecal a navíc jsem ani nějak nepochopil pointu celého filmu. Kravina. 2 hvězdy za pár dobrých scén a hlášek Stathama.(14.7.2012)