Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA / Kanada / Velká Británie, 2005, 106 min

• Jordan

nepochopiteľne hviezdne obsadené veľmi zlé televízne béčko so slabým scenárom na niektorých miestach strašne nelogickým, na niektorých nechcene smiešnym ("hláškovanie"...) a napchatým donebatrčiacimi klišé... škoda, lebo stathama aj seatle mám rád...(11.9.2012)

nadprůměrný thriller,se skvělými herci a napínavým dějem,leč ve video kvalitě.(5.1.2011)

Solidní podívaná, i když pálím jen 3*. Cítím v tom snahu navázat na příběhově trošku podobné Sbal prachy a vypadni. Jenže oproti tomu je to mnohem profláklejší a po všech stránkách větší béčko. Závěr je ale celkem rafinovaný a překvapí.(22.7.2014)

Príjemný film, z dobrým hereckým obsadením, slabším scenárom(až na tie teórie), z niekoľkými peknými ťahmi a s naozaj chutným nápadom. No ale vážne, to, že rozmýšľate s hlavnou postavou, že pozorujete ako sa striedajú momenty prekvapenia s momentmi, kedy si myslíte, že rozuzlenie už máte v rukách. Veľmi pekná vec. No negatívum je ten slabý scenár a bolo to miestami málo dynamické. Ale malo to zas Jasona. Takže dilema ale asi 60%(13.5.2010)

Dramatická, pěkná a děj podtrhující hudba Trevora Jonese nás uchvátí již při úvodním přepadení banky v podání Lorenza ( Wesley Snipes ) z jehož úst uslyšíme větu směřující k zákazníkům, kteří jsou v bance.....Měli jste jík k bankomatu. Lorenzo se zmocní asi 40 rukojmí a chce jen jednu věc, povolat suspendovaného komisaře Connera ( Jason Statham ). No, a pak začne ten správný CHAOS. Knihu Teorie chaosu napsal James Gleick a Lorenzo z ní vybral pár citátů : ....nic není tak, jak se zdá, ale je to i opačně... i chaos má svůj řád - http://cs.wikipedia.org/wiki/Teorie_chaosu Zajímavé akční drama se spoustou chaosu, kde jsou nám servírovány stále nové skutečnosti, a se zajímavým koncem i spoustou dobrých herců. Ve filmu zazní songy You are the one, Bellisimo a Chaos.(6.6.2010)