poster

Chaos

 • USA

  Chaos

 • Slovensko

  Chaos

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA / Kanada / Velká Británie, 2005, 106 min

 • castor
  ***

  Atraktivní téma ještě jaro nedělá. Banda zlodějů napochoduje do banky, udělá v ní rozruch, zalarmuje desítky policistů a pak zmizí. Bez peněz. Šéf zlých hochů má ovšem plán. A zdá se, že nebude jediný. A tvůrci se třesou, aby nám mohli odkrýt pointu, která leckomu dojde o pár desítek minut dřív. A to nehoním machra, tak to prostě je. Chvíli sázíme na budování atmosféry, jindy vystřihneme průměrnou akční naháněčku. Ač se příběh tváří sofistikovaněji, není. Ač se akční momenty tváří, že chtějí v rámci žánru udělat díru do světa, neudělají. Divák to příliš nepobírá, zvlášť když mají ve svém čele Wesleyho Snipese a Jasona Stathama. Žádná akce nezvedne ze židle, a to je sakra průšvih. Ryan Phillipe hraje druhé housle, akční polohy jsem mu příliš nevěřil. Kombinace zlodějského a akčního filmu v tak trochu televizním balení, která mohla dopadnout o poznání lépe. Ale vlastně i hůř.(19.2.2015)

 • Jordan
  **

  nepochopiteľne hviezdne obsadené veľmi zlé televízne béčko so slabým scenárom na niektorých miestach strašne nelogickým, na niektorých nechcene smiešnym ("hláškovanie"...) a napchatým donebatrčiacimi klišé... škoda, lebo stathama aj seatle mám rád...(11.9.2012)

 • Eawy
  ***

  Príjemný film, z dobrým hereckým obsadením, slabším scenárom(až na tie teórie), z niekoľkými peknými ťahmi a s naozaj chutným nápadom. No ale vážne, to, že rozmýšľate s hlavnou postavou, že pozorujete ako sa striedajú momenty prekvapenia s momentmi, kedy si myslíte, že rozuzlenie už máte v rukách. Veľmi pekná vec. No negatívum je ten slabý scenár a bolo to miestami málo dynamické. Ale malo to zas Jasona. Takže dilema ale asi 60%(13.5.2010)

 • choze
  **

  Velmi chudě působící béčko hrající si na thriller plný nečekaných zvratů namísto toho, aby nám naservírovalo pořádnou bitku Stathama se Snipesem.(28.1.2009)

 • mysiak
  ***

  Bolo by to obyčajné béčko...ale má to zaujímavé obsadenie - Statham, Phillippe a Snipes...a nakoniec sa z toho vyklul zaujímavý ale hlavne nenáročný film, ktorý bol takou jednohubkou a bol zručne natočený...ako keď hrá niekde Statham, tak to nemôže byť zlé...dobrý koniec a celkom fajn...(10.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace