poster

Chaos

 • USA

  Chaos

 • Slovensko

  Chaos

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA / Kanada / Velká Británie, 2005, 106 min

 • SeBig
  **

  Nudná detektivka s minimální akcí. Kravina. 2 hvězdy za pár dobrých scén a hlášek Stathama.(14.7.2012)

 • Roman.Ticka
  ***

  Jasně, že kdo čekal typické stathamovské rvačky, kterých se nedočkal, bručí tady jako starý medvěd. Chápu ho kluka, že řeší občas dilema soudnost-změna, aby si zachoval úroveň a posunul se o kus dál jiným směrem. Pokud je tomu tak v tomto případě, pak se mu to vcelku povedlo a dokonce mě bavil i ten jeho mladý parťák, co mu přebral štafetu, aniž by Jason hnul brvou. Holt slízl si smetanu až těsně před a v závěru, i když jsem už nad ním pomalu lomila hokejku jako že to zabalil ve stylu Martin Straka. Jenže on si naštěstí nechal čas na rozmyšlenou stylem jemu vlastním. Mezi ním a diváky rozhodovaly nájezdy a nakonec borec zdolal na penalty nejen je, ale celý zločinecký gang včetně policie v Seattlu i v celých Spojených státech.(30.3.2014)

 • spaceboyCZ
  ***

  Zajimave pojata detektivka, riznuta akcnimi sekvencemi, v hlavnich rolich Jason Statham (Kuryr), Ryan Phillippe (Velmi nebezpecne znamosti) a Wesley Snipes (Blade) dokazali i z celkem nezajimaveho scenare vycucnout film, ktery nenudi, ma spad a temer nepredvidatelny konec (no dobre, poslednich 15minut uz vite, ze o co vlastne bezi :D ). Co mi akorat na celem filmu nesedelo, byla teorie Chaosu, ktera jaksi ke konci filmu nezapadla a sla vnivec...nicmene, bez tech tri vyse jmenovanych bych dal 2*, takto ale film pozvedli aspon na ty 3* :).(17.12.2007)

 • TheMaker
  ***

  Moc překombinované. Musím se na to podívat asi ještě jednou, aby mi to všechno docvaklo. Statham byl skvělý, škoda Wesleyho Snipese, který moc prostoru nedostal.(6.5.2010)

 • IQ Tiqe
  ***

  Určitě ne špatný "zlodějský" film, ale děj je dost zamotaný (nic proti, to mám rád), že jsem se občas ztrácel v postavách. Sice mě potěšilo vysvětlení na konci, ale zároveň mi připadá proti logice postava Lorenze. 70%(4.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace