Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA / Kanada / Velká Británie, 2005, 106 min

Průměrný příběh, podprůměrné zpracování, úžasné obsazení. Všechno jsme to ale už několikrát viděli a většinou i v mnohem lepší podobě. Statham, Phillipe a Snipes jsou ale hvězdička navíc.(22.10.2006)

Již po několikrát omílané téma záhadných okolností bankovní loupeže s policistou a padouchem v téže kůži. J. Statham méně výrazný, než jej známe z jiných filmů a W. Snipes? Hmm, co že? Ten tam hrál taky? :-) Hádanky kdo, kdy a kde na mě taky moc nazapůsobily a jako akční fanda bych ocenil víc...víc čeho? ... jo, akce:-) Ale na druhou stranu to není tak špatné, jak píšu...Ano, mám v tom mírný Chaos...:-) 55%(23.11.2008)

Chytře napsaný, ale bohužel převídatelný film. Chytlavé bankovní přepadení, mohlo být přeci jen drobátko delší, protože poté snímek ztrácí grády a pomalu upadá. Nějaké nelogičnosti se najdou, ale pokud dokážete vypnout a pouze sledovat, nic vám vadit nebude ;-) Hlavně s dvojicí Statham, Snipes. ***(31.10.2008)

Celkem zajímavé, když se v jednom filmu proti sobě potká Jason Statham a Wesley Snipes. Ale nic velkého od toho neočekávejte. Prostě vypněte mozek a sledujte.(22.5.2006)

Zklamání, Giglio mě jednou překvapil filmem Skrytý nepřítel, ale ted mě naopak šíleně zklamal. Měl ještě lepší herce než v SN ale nedokázal ani přes ten šílenej děj udělat ani kapku napětí. A to nemluvím o tom konci který nemohl snad nikoho překvapit. Zklamání.(29.1.2011)

• - Přestože se děj odehrává v USA, policejní vrtulník i soukromý tryskáč mají kanadskou registrační známku začínající písmenem C. Stejně tak pobočky pizzerie Panago se nachází pouze v Kanadě. Podobně ulici "W. Cordova", kde se odehrává automobilová honička, můžeme najít pouze v kanadském Vancouveru. (Conspi)

• - V scéne, keď Shane (Ryan Phillippe) naháňa na motorke podozrivého na červeno bielom Forde pick up, tak si môžeme všimnúť, že čelné sklo auta je v jednom zábere rozstrieľané a v ďalšom celé. (marciano)

• - Ve scéně, kdy Dekker (Ryan Phillippe) projede skleněnou výlohou obchodu, je možné si všimnout, že se sklo vysype ještě dřív, než dojde ke kontaktu motocyklu se sklem. (Conspi)