Zatímco navenek Spojené státy urputně bojují proti světovému terorismu, tajně se scházejí s Mohamedem Jamarem, iniciátorem mnoha pumových útoků, který je světovým nepřítelem číslo jedna. Paradox? Ne. Jamar nesmí zemřít, protože jako mučedník by nadělal víc škody než živý. O přísně tajné schůzce ale ví někdo, kdo si rozhodně nemyslí, že by Jamar měl zůstat naživu. Lance Rockford (Dolph Lundgren), osobní strážce ředitelky Národní bezpečnostní agentury, bude asi mít víc práce než obvykle. Dokáže jen svými pěstmi zachránit katastrofě globálních rozměrů? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Testament

Hik, erghbleee, tak co to tu tady dneska máme. Ochránce, hm. Osobní strážce, v podání Dolpha Lundgrena, který se potácí v unylém snímku. Scénář byl napasán v notně podroušeném stavu, jinak si to ani neumím vysvětlit, akční sekvence nebudu ani komentovat a Jerry Springer jako prezident USA? Proč už na rovnou Rowan Atkinson, pak by to aspoň byla pořádná bžunda. Moc neprozradím, ale Lundgren "svými pěstmi zabráí katastrofě globálních rozměrů" za zvuku celkem slušné závěrečné skladby... ()

xaver

Chudák Lundgren, hrál v tolika blbinách, že sám totálně zblbnul a natočil blbinu ze všech blbin nejblbinovatější. ()

MickeyStuma

Nízkorozpočtový snímek, ve kterém jde pouze o akci. Ale právě proto, že se jedná o nízkorozpočtový počin, nic velkolepého očekávat nelze. Námět je jednodušší, než jak vypadá. Má dojít k politickému setkání na určitém místě a to místo je přepadeno. Nonstop střílečka může začít. Dolph Lundgren v roli bodyguarda, který nepřekvapujíc sloužil v elitní jednotce a stále si nese v sobě trauma. Už to je docela divné, že se takový člověk může živit jako osobní strážce vysoce postavených politických představitelů. Dolph Lundgren si dokonce sedl i na režijní stoličku, takže se vlastně také jedná o jeho režijní debut. Už scénář je však takový neotřelý a tak je zbytečné v něčem hledat nějakou logiku. Celé je to nacpané patosem a kýčovitostí, až z toho oči přecházejí. Nějaké nepředvídatelné zvraty příběh sice obsahuje, ale vlivem podivných dialogů a vůbec zkratkovitého vývoje děje to nemá čím zachránit. Je to zkrátka celé takové bez šťávy a bez patřičného humoru. Jako levná akční zábava však pro televizi může být dostačující. Lundgren je prostě Lundgren. Nebýt jeho, film by upadl do zapomnění. ()

Acrobat odpad!

Ultimátna prestrelka, kotrá ťaží z množstva zásobníkov po ceste v kanáloch a na hajzli. Dolphov katastrofálny režijný rukopis unudí aj divákov Markízy a dejové zvraty sú infantilne dojemné. Rumunská sračka s na začiatku polonahým Dolphom v nezmyselnej scéne len aby, ako aj ďalší svalnatý muži s kuracím mozgom, ukázali čo majú. Bez scenára a dramaturgie sa to nedá a o podarenej streľbe Wooa alebo Stahelskiho sa môže Švédovi len nechať zdať. (videné 11.11.2018, YT) ()

jprmusic

Dolph vypadá stále cool - až na ten přiblblej roláček. To ale zjevně nestačí - až do konce jsem vydržel jen ze zvědavosti, zda je ten film tak stupidní, jak vypadá - bohužel ano. ()

johnsnow

Také čistokrvné Lundgrenové B-čko s tonou prestreliek, kde dobráci trafia všetko a záporáci holý kokot, s občasnou ručnou akciou ktorá je ale krátka, celkom dobrým príbehom a zaujímavými zvratmi(aspoň pre mňa). takže sečteno a podtrženo slabšie 3*. ()

e-arthworm

Druhý nejlepší Lundgrenův film (po Univerzálním vojákovi), který jsem měl možnost vidět. Rozjezd je hodně pomalý, leč od okamžiku, kdy na zachovalém rumunském zámečku padne první výstřel, nabere snímek nečekané grády. Aktéři pálí jako u Verdunu, počty mrtvých záporáků rostou geometrickou řadou a rovněž hlavnímu hrdinovi se záhy začne povážlivě tenčit tým. Za zmínku stojí i dva - vcelku překvapivé - dějové zvraty. Lundgren působí značně vyžile, narozdíl od Seagala si nicméně stále udržuje přijatelnou váhu a odvádí svůj standardní výkon. Z ostatních herců nemá nikdo příliš šanci zaujmout, snad jen James Chalke, věrný Lundgrenův souputník z posledních let (pamatoval jsem si jej z Retrogradu a podle IMDB spolu hráli v dalších min. 4 filmech včetně tohoto). "Šéfe, mám tu návštěvu - a není příjemná !" ()

Paladinno odpad!

neuvěřitelný brak s naprosto nelogicky nasedajícími scénami,ve výsledku jenom smutné zjištění,že to nebylo zamýšleno jako komedie,ale jako akční film... ()

whass

Je to asi možná nejhorší film co jsem kdy viděl.Jediné co tu vidíme jak Dolpha a jeho tým přepadnou lidi o kterých do konce filmu nebudeme nic vědět.Scénař je tupý,přestřelky jsou tupý všechno je tupý.Jedna hvězdička je za celkem solidního Dolpha Lundgreena. ()