Bubba Ho-tep

Elvis žije. Tedy jestli se tomu tak dá říkat. Spíše jen přežívá s podivným výrůstkem na penisu v domově důchodců. Zde právě začíná obcházet egyptská mumie, která ze staroušků vysává jejich duše. Sebere Elvis ve starém těla dost sil na to, aby mohl s pomocí svého přítele Jacka, který si myslí, že je exprezident Kennedy, zastavit běsnící mumii? (Vitason)

carter...

60% Elvis žije!,.....moment.....JFK taky! A dokonce spolu v jednom hauzu,...v hauzu pro zaslouzene penzisty! Haleluja! Tuhle vybarvenou, léty poznamenanou dvojku jste v žádném filmu určitě neviděli. Dobrá béčková komedy oddechovka se slušným tempem a rozumnou stopáží líznutá lehounce hororovým nádechem. Proč vidět: 1) Bruce Campbell v roli Elvise 2) Elvis v roli Bruce Campbella ()

Frix

Od dob Big Lebowskiho neměl žádný film takhle úžasné hlášky! Není se čemu divit, že se z tohohle filmu, který původně směřoval pouze na video stává pomalu stejný kultovní kousek jako Campbellova kolébka Evil Dead. Výborná zábava! ()

Santek

Varování pro budoucí diváky. Pro sledování tohoto filmu bez újmy na duševním zdraví musíte být dostatečně šílení! Je to tak zvláštním způsobem ujetý film, že vlastně ani nejde pořádně popsat o co jde. Už jen to, že Campbell hraje Elvise v domově důchodců, za kamaráda má nějakého čerhnocha který o sobě tvrdí že je J.F. Kenedy vám dává dostatečně najevo o co tak doopravdy půjde. Je to vlastně ujetá černá komedie absolutně nevhodná pro průměrného diváka, který by určitě dal hodnocení odpad. Pokud znáte Bruse C. a máte rádi filmy, které jsou ujeté svérázně zábávným způsobem tak je tenhle film přesně pro vás. Já jsem se bavil :-) ()

oliveros

Odvážny námet a slušný Bruce Campbell ma presvedčili neposlať tento film medzi úplný odpad, aj keď som ho mal problém dopozerať. Ja neviem ale ani patričný nadhľad mi nepomohol popasovať sa s "vtipnými" scenáristickými vsuvkami. Nerozumiem vysokému hodnoteniu, asi ma absorbcia hodnoty tohoto filmového skvostu úplne obišla. Bubba Ho-tep je mimo môj záujmový záber a som rád, že to mám za sebou. ()

Aywes

Jak to dopadne když Don Coscarelli natočí bravůrní komedii ve stylu Evil Dead, do které zapojí jak jinak než Bruce Campbella? Skončí to starým Elvisem Presleyem s narážky na stáří a svůj penis jehož nejlepší přítel (ne přítel penisu :) ) je muž co si o sobě myslí, že je Kennedy. Do toho připojte šílenou mumii, která vysává duše a ještě drápe vzkazy na záchod.Bruce Campbell v roli Elvise naprosto válí i když Ash je Ash.Za zmíňku stoprocentně stojí i bravůrní soundtrack. Jasně 5*. " T.C.B baby " ()

tremors

Řeknu vám, že jsem se u tohohle komediálního hororu zasmál víc než u nějakejch "jenom" komedií. Hlášek je ve filmu víc než dost, hlavně v první půlce. Zato druhá polovina už přiostřila a setkání s mumií bylo daleko víc. A mumie vůbec nevypadala špatně. Navíc herci byli vynikající a scénář taky. Pro mě velký překvapení. ()

CrazymanM

Slušná komedie s nádechem hororu,i když to strašidelné a tajemné je spíše úsměvné,ale oba hlavní hrdinové jsou skvělí,hlavně Ash-Bruce,ten má dobré hlášky a hraje s velkým přehledem. ()

djbarrel

Bruce Campbell jako stárnoucí Elvis, černý Kennedy, Reggie Bannister, mumie v kostýmu kovboje co vysává duše, šílení pohřebáci a mnoho jiného uvidíte jen zde. Bruce sype hlášky z rukávů a černý Kennedy zdatně sekunduje. S hororem to má společného pramálo, ale černá komedie jako vyšitá. 83 % ()

BJ4

Zajímavý film..... Naprosto šílený příběh, infantilní humor....trošičku té hororové atmosféry....i nějaký ten přesah se tam najde.....Řekl bych že je to hořká komedie...ale ten výraz je hrozný...kombinace různých žánrů kupodivu funguje vcelku slušně. Bruce Campbell hraje starého Elvise dobře....to se musí nechat :-) Zatím za čtyři.....uvidím po další projekci. ()

_Irbe_

Nekde jsem si precetl ze.."na Na Bruceovi se zub času prakticky neprojevuje a v Bubba Ho-tepovi dokázal, že umí být setsakra cool v každé pikosekundě své existence"..coz mohu opravdu potvrdit.Ten chlap je buh!Zahrat starnouciho a nemohouciho Elvise jako akcniho hrdinu,kterej nakope zadek Mumii v jednom domove duchodcu je neuveritelna masaz!! ()

MartCT

Tenhle film mě donutil dost si popřemýšlet o tom, jak se ve stáří budu bavit:)..a ta hudba byla dokonalá. ()

saladín.

"Let's Get Decadent!" Lahodna zmeska mystifikacie, vaznych tem a totalne offbeat ujetostí. No ktory mily maly indie filmik o veciach poslednych, zivote, vesmire a vobec obsahuje praveho Elvisa, nepraveho Kennedyho (they dyed me!), zarucene pravu a fashion-friendly mumiu ktora nam zdarma poskytne uvodnu lekciu staroegypštiny, vysavanie dusi originalnym sposobom a telesnym otvorom, miniserial starring dvoch funebrakov (jeden sa mimochodom typove i motorikou neuveritelne podoba na jedneho mojho znameho-vysokoskolskeho pedagoga), sestricku pre vysoko pokrocilych, kopu dalsich popkulturnych zverstiev a k tomu jasne znamky geniality? (cela sekvencia s bozkavanim prstena obratom pristala v mojej absolutnej topke) No ktory?! Vidite, iba jeden. A k tomu jemne kukucie presahy ze totiz "it's not over till' its over" a ze dostojnost nemusi byt nepriamo umerna veku a udelu chovancov nielen odkladista dochodcov. Nadherny smutok pod vtipnou polevou, nadherna perla na dne programovych rozvrhov a prijemny sprievodca emocnym lozenim po stene. A jeden z najkrajsich soundtrackov. Frajersky film. ()

CabelNM

Krútim hlavou nad toľkými pozitívnymi komentármi, podľa mňa to bola úplná kravina pri ktorej som sa nemohol dočkať už konca, zrejme mnoho ľudí vrátane mňa má rada B.Campbella pretože je to naozaj pán herec, inak si to neviem vysvetliť, tak vysoké hodnotenie, obe hviezdy putujú práve a jedine jemu ()

KKOALA

Ne zrovna svižná hororová komedie, ale za Elvise (B. Campbella) s nádorem na péru a černým J.F.K nemůžu dát jinak než 4*. Pro fanoušky Bruce. ()

SunnyMan

Důchodci Elvis a JFK, toho času černoch bojují v domově důchodců proti podřadné mumii...je třeba říkat víc....je........Bruce Campbell po letech v roli, kterou si užívá hrát, a kterou jsem si já užíval sledovat.....a do toho parádní hudební složka, která celou tu šílenost povyšuje na atmosférou dokonalou šílenost.....teď pardon, jdu si to pustit po patnácté.... ()

tomma

Joeu R. Lansdaleovi u nás vyšlo všeho všudy pár knížek a přitom jde o velmi plodného autora, který má na kontě stovky povídek, většinou z oblasti hororu. Koncem devadesátých let minulého století mu u nás vyšla sbírka povídek Bizarníma rukama, z jejíž četby si tak matně vybavuju, že to byl bizár vedle bizáru. A paradoxní přitom je, že nejvíc mi utkvěla v hlavě úplně civilní povídka „Zmeškané vlaky“, o setkání Buffalo Billa a Billa Hickoka v nějaké alternativním světě, kde Buffalo Bill je vládní posel a Bill Hickok úředník. Bubba Ho-Tep je ale z té druhé kategorie, je to těžký bizár. Domov důstojného stáří někde v Bohem zapomenuté krajince si oblíbila oživlá egyptská mumie, jejíž tělesná konstituce je jen o jeden píď lepší jak místní osazenstvo, a tak neváhá této silové převahy využít ve svůj prospěch. Chrastí si to nočními opuštěnými chodbami a oddává se svým chlíplým radovánkám s nemohoucími geronty. Na zteč ale vyráží místní komando, složené z napůl invalidního Elvise a JFK černé barvy pleti. A myslím, že víc není třeba dodávat, stačí se jen dívat. Bizár je to patřičný. A celou dobu jsem si myslel, že Elvise hraje Bill Pullman, a tak jsem byl v závěrečných titulcích překvapen jménem Bruce Campbell. ()

Mé jméno je pořád Bruce

Mé jméno je pořád Bruce

20.01.2010

Dobrá zpráva pro fanoušky Bruce „Swallow This!“ Campbella. Vrátí se a bude válčit s dalším hororovým monstrem, tentokrát mnohem klasičtějším. Ano, malá kultovka My Name is Bruce, která alespoň zlehka… (více)

Lucas vs Elvis

Lucas vs Elvis

12.08.2008

Není to ani týden, co George Lucas začal mluvit o pátém dobrodružství Indiana Jonese, a už teď si chystá náhradní program, kdyby mu to nevyšlo. Slavného archeologa ale úplně opustit nehodlá. Shia… (více)