Bubba Ho-tep

Elvis žije. Tedy jestli se tomu tak dá říkat. Spíše jen přežívá s podivným výrůstkem na penisu v domově důchodců. Zde právě začíná obcházet egyptská mumie, která ze staroušků vysává jejich duše. Sebere Elvis ve starém těla dost sil na to, aby mohl s pomocí svého přítele Jacka, který si myslí, že je exprezident Kennedy, zastavit běsnící mumii? (Vitason)

Molir

Predem varovani: tento film se nepodoba Army Of Darkness ani vzdalene. Nejde ani o komedii (i kdyz tam jsou vtipne momenty), nejde ani o horror (i kdyz tam je par "strasicich" momentu). Je to jeden z tech filmu, ktere se vymykaji skatulkam, nejde v nem ani tak o tu mumii, jako spise o to, ze i stari lide, odkopnuti na okraj spolecnosti a propadli depresim, jsou v sobe schopni najit dustojnost a silu. Ve sve podstate je to hodne smutny film... ()

Pecival

Přeživší Elvis s rakovinou na ptáku s černým Kennedim bojující proti egiptské mumii v kovbojským klóbrcu - tomu říkám opravdu bizardní námět. Myslím, že by z podobné záležitosti dalo vytahnou podstatně ujetější záležitost, nicméně autoři se rozhodli spíše přemítat o smrti (a čekání na ní), takže celým filmem, kromě fakt luxusních hlášek (Eat the dog dick of Anubis you ass wipe!), se line posmutnělá, melancholická nálada. Což by bylo v zásadě v pořádku, kdyby tam zvlášť v první půli nedáváli dementní rychlo střihy nebo šepot temnot jak z nějakýho lacinýho hororu - mě to příšerně rušilo a vůbec se to do filmu nehodilo. Campbell se zhostil roli Elvise naprosto skvěle. ()

manonfire

Celý film se odehrává v domově důchodců, ve kterém dožívající sedmdesátiletý Elvis Presley s rakovinou penisu a jeho přítel, starý černoch věřící, že je bývalým bělošským prezidentem, bojují s tisíc let starou mumií, která domov po nocích navštěvuje, aby stařečkům vysávala duše skrze jejich řitní otvory.. Stačí to k nastínění? Nikoliv!!!Tento film svým námětem splňuje do puntíku veškeré matematické vzorce pro totální hovadinu, přéééésto (i proto)je neskutečně milý, místy vtipný(a vězte, že nejen bláznivě, ale příjemně vtipný.) a světe div se umí být i dojemný.Takový věci se v něm dějou! Nevšednost, které ubližuje jakékoliv škatulkování. A připojuji se ke chvále vyjímečně dobrého Bruce Campbella. Výborné je ale i černošské (či na černochy přeoperované) osazenstvo v podobě Ossie Davise i mastičkářky Elly Joyce. 90% ()

latvar

Do domova důchodců zavítá můmie, která vysává duše z nemohoucných seniorů. Na odpor se jí postaví bláznivá dvojice důchodců. Jeden si myslí, že je prezident Kennedy, akorát mu přebarvili pleť na černo a druhý je neupadající popová hvězda Elvis Presley. Film mě pobavil a zaslouží si 4 hvězdy. 75% ()

Red Meat

Úlet: Přestárlý Elvis Presley, vydávající se za svého dvojníka, bojuje v domově důchodců po boku paranoidního černocha, myslícího si, že je John F. Kennedy, proti mumii v klobouku a mokasínách, vysávající duše senilním důchodcům. No nevím, na někoho to může být až moc velké sousto. Každopádně velké sólo pro Bruce Campella, jenž tu sype jednu hlášku za druhou a je očividně ve formě. ()

Cruise odpad!

Jak tak koukám na hodnocení ostatních, asi mi něco vážně uniklo. No zatím strašný, ale slibuju, mrknu na to ještě jednou a dám vědět, jestli jsem změnil názor. ()

piserius

No nevím, po oslavných komentářích jsem čekal něco, něco, no prostě něco trochu víc. Začátek je takový všelijaký, nic moc, prostředek už se trochu rozjíždí a konec je jízda ve velkém stylu. ()

DavidS.

Scénář vypadá jako by ho psal Franz Kafka na opiátech...Bizarní a absurdní podívaná, kde je největším strašákem samo stáří a pomalé čekání na smrt v domově důchodců...Rozhodně ale nic kultovního nebo výrazného...Prostě jen podivnost a žert... ()

iXtr3m3

Campbellovský úlet ako sviňa. Ale pre nefanúšika to rázom môže byť aj odpad. Ja som našťastie na správnej strane. :) ()

Sancty

Dojímavé, neskutočne zábavné a miestami aj napínavé. Ale že to bude mať väčší presah ako sa na lacné béčko patrí, by ma v živote nenapadlo. Bruce "Elvis" Campbell by hláškami ubil Brucea "Hallenbecka" Willisa na smrť keby sa na jeho pôde ukázal. Našťastie pre neho, lebo pán senior vlečúci sa len za pomoci chodítka ešte rozhodne nezabudol na svoje pódiové výkony a na poslednej show zapáli riť egyptskému suckerovi duší. ()

Corpsegrinder

Pro mě kultovní hororová komedie která nemá konkurenci a která bohužel trpí syndromem těžkýho undergroundu ačkoliv je Don Coscarelli relativně známý jméno v žánru. Hlavní duo Elvis a JFK je naprosto luxusně zahraný. ()

Knowho

Představte si film o chlapovi co zabijí démony. Tak a ted se představte, že ho hraje legendární Bruce Campbell. K tomu přidejte, že je starý. A pokud vám to přijde málo, tak starý zabiják démonů, kterého hraje Campbell není nikdo jiný, než legenda Elvis. Tenhle film je nějakým záhadným způsobem povedený, zajímavý, vtipný, ale i hororový. 8,5/10 ()

TERRORDROME

Elvis Presley nad hrobom a čierny prezident Kennedy bojujú proti egyptskej múmii čo nosí kovbojské topánky. Od Coscarelliho som už nič nečakal a on zrazu natočil toto! Naviac Elvisa nehrá nik menší než samotný Bruce Campbell, od ktorého som už taktiež nič nečakal a ktorý po rokoch konečne hrá v niečom čo využíva jeho potenciál. Obaja hrdinovia sa ledva hýbu takže tempo nie je práve pretekárske, ale to vôbec nevadí. Elvis s Kennedym sa bavia o tom ako démon serie na hajzli zbytky duší čo zožral a pri tom si čmára hieroglyfy. Pripojí sa aj Zorro pomstitel strieľajúci z kapsloviek a následne zomrie na infarkt. Znie to ako strašná blbosť, ale naopak je to najpôsobivejší film aký som v poslednej dobe videl, so skvelou tragikomickou atmosférou. Podiel na tom má aj skvelý hudobný motív. Campbell tu má najlepšiu hlášku od dôb Armády Temnôt ... aj taký skurvene veľký chrobák ako ty musí pochopiť jednu vec: Nikdy- NIKDY NESER KRÁĽA!! Jediná výčitka patrí tej záležitosťi s Elvisovým penisom, to si mohol Coscarelli odpustiť, je to len táká samoúčelná nechutnosť. Inak je to proste pecka, samozrejme nie pre každého, treba mať k podobným filmom vzťah. Čo povedať na záver? Thank you... thank you very much... ()

Zombi

Naprostá šílenost, ovšem nečekejte nějakou rychlou crazy komedii, zde plyne příběh pomalu, stejně tak hudba zrychlí a přitvrdí jen u "akčních" scén, humor je spíše slovní a hodně vychází z absurdnosti celé situace. No vemte si to, Elvis a Kennedy obarvený na černo, oba přežívající v domově důchodců, se rozhodnou zastavit egyptskou mumii v kovbojském obleku, která vysává důchodcům duše řitním otvorem :o) Bruce Campbell je King! ()

evil_ryu

Veľmi originálne a veľmi zábavné. Nápad ako z crazy komédie ale niektoré scény sú spravené veľmi chladne, až som mal pocit že pozerám nejakú drámu. Niektoré hlášky a rozhovory sú fakt perfektné, a ani práca s kamerou nieje úplne najhoršia. Nesadne to každému ale určite si nájde skalných fanúšikov. Dúfam že nakoniec obsadí do druhého dielu znova Campbella. ()

Zyne

Hudba: Brian Tyler... krasne osobite a sentimentalne naslapany film, ktery stoji na skvelem scenari plnem skvelych dialogu a hlasek, lehce absurdnich situaci a nadhledu, se kterym v sobe skloubi, jak pribeh o ozivle mumii, ktera saje duse, tak predevsim smutny (ne)smysl zivota starych lidi odlozenych v domovech, po nichz nezbyde nic, co by si jejich potomci s uctou vzali domu...i pres tento urcity sociologicky presah, ktery neni az tak k smichu, jde ale o dilo, ktere proste bavi a specialne uvodni monolog nemohouciho Elvise ztvraneneho naprosto bozim Brucem (koneckoncu, na Brucovi stoji a pada cely film) je proste "hilarious"... ()

Ricky_CZ

Jeden z těch snímků, které skončí a vy sedíte a přemýšlíte, co to bylo sakra za úlet? Někdy jsou prostě drogy na místě.. :D ()

bidja

Úchvatné, malý film se může stát velkým. Správně ujetá, komedie, horror, psycho, drama, muzikál ne, atd. Výborný herecký počin B.Campbella. O co jde ? Blázinec pro přestárlé, co chtějí mít svůj život, flashbacky jejich život. Nedá se to popsat musí se to vidět. ()

Mé jméno je pořád Bruce

Mé jméno je pořád Bruce

20.01.2010

Dobrá zpráva pro fanoušky Bruce „Swallow This!“ Campbella. Vrátí se a bude válčit s dalším hororovým monstrem, tentokrát mnohem klasičtějším. Ano, malá kultovka My Name is Bruce, která alespoň zlehka… (více)

Lucas vs Elvis

Lucas vs Elvis

12.08.2008

Není to ani týden, co George Lucas začal mluvit o pátém dobrodružství Indiana Jonese, a už teď si chystá náhradní program, kdyby mu to nevyšlo. Slavného archeologa ale úplně opustit nehodlá. Shia… (více)