poster

Nemilosrdná spravedlnost

 • USA

  Out for Justice

 • slovenský

  Nemilosrdná spravodlivosť

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1991, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Klasické akční béčko, když byl Seagal v nejlepší formě. Pamětihodná bitka s kulečníkovou koulí.(31.12.2006)

 • SeBig
  ****

  Seagal rozbijí držku každýmu kdo mu přijde do cesty. Skvělej krimi akčnák s parádní hudbou a Steven stim roztomilým psem parádní dvojka :-D(4.2.2012)

 • Divočák
  ****

  "Když klidně zabiješ policajta před stovkou svědků, musíš umřít. Jediný rozdíl je, že tenhle chce umřít ve své čtvrti." Čtvrtá zastávka na mojí velké letní Seagalovské jízdě. Čtvrtá zastávka a zároveň jeden z vrcholů. Nemilosrdná spravedlnost je asi nejdrsnější Stevův film. Původní anglický název "Out for justice" vyjadřuje děj i ducha filmu dokonale. Stevovi hned na začátku popraví parťáka a tak sebere svou brokovnici a vydává se sám do ulic Brooklynu nastolit spravedlnost. Protože "tak" to v téhle čtvrti chodí. Žádné zbytečné kecy, žádné zbytečné morální ponaučení, kdyby Steve nezachránil aspoň to malé štěňátko, už bych si málem pomyslel, že to snad ani není on. Záporák s tváří Williama Forsytha je sice dvoutunový vypasený (spider)vepř a na jeho image se silně podepsala doba vzniku filmu (dnes už by přeci jen asi spíš šňupal koks, než že by celou dobu potahoval z fajfky trávu), ale nějaké to charisma rozhodně má a chrochtat krev si určitě zaslouží. No a když Steve zabalí kulečníkovou kouli do kapesníku a pak s tímhle "kladivem" vypráská zuby půlce kulečníkového baru, jste si už naprosto jistí, že na podobnou Seagalovskou lahůdku zase jen tak nenarazíte.(15.8.2007)

 • Rocky62
  ****

  Mezi akční klasiky devadesátých let Out for Justice bez pochyby patří a v Seagalově filmografii se jedná o nejbrutálnější článek. Většina scén nekompromisních a prostředí drsného New Yorku má patřičný efekt. Steven ve vrcholné formě a W. Forsythe je démonický záporák. Scénář je pravda trochu jednodušší, ale v tomto případě lze tento nedostatek bez problému akceptovat. Divácký požitek spočívá hlavně v přehledné akci a zejména na efektivních bitkách. Ostrý snímek, který se nikde nezdržuje a jde rovnou k věci. 75%(3.6.2014)

 • Djkoma
  ***

  Seagal začal 3* a nad 3* se pravděpodobně ve své kariéře nepodívá. Někdo touží po Oscaru, někdo po kladných hodnoceních svých filmů...(30.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace