poster

Nemilosrdná spravedlnost

 • USA

  Out for Justice

 • slovenský

  Nemilosrdná spravodlivosť

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1991, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Indiana
  ***

  Nejhustší Seagal a že to kurva stojí za to. Má to takovou depresivní atmosféru a až nechutně skvělého záporáka v podání Williama Forsythea. Navíc si tu Seagal možná nejvíc vychutnává křupání kostí. Prostě super akční podívaná.(21.5.2006)

 • AngelAngie
  ***

  Steven dřív opravdu válel.(31.5.2008)

 • heyda
  ***

  Segal opět v akci. Tentokrát jako policajt. Každopádně se nám dostane zase mírně nadprůměrné bitkařiny, která neurazí ani nenadchne.(22.6.2010)

 • Tyler
  ****

  Jít pod 4 hvězdičky by byl zočin..."Nemilosrdná spravedlnost" je klenotem v Seagalově filmografii - jeho asi nejbrutálnější, nejtemnější a dost možná nejpřímočařejší film. Ale přitom se nezapomíná na povedené vykreslení Brooklynu sužovaného všudypřítomným zločinem, které zajímavě podkresluje hlavní dějovou linku - a nutno uznat, že Steven tentokrát dostal velmi působivého protihráče. William Forsythe je totiž jedním slovem absolutní magor (vlastně dvěma). Nebudu to prodlužovat a sáhnu k lacinému zvolání - "Nemilosrdná spravedlnost" má koule!!!(23.5.2006)

 • Deimos
  *****

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +gangsterské vyznění, dost temná hudba, drsní záporáci -snad jen trošku zastaralé, ale pořád snesitelné/// V pořadí čtvrtá seagalovka se dá považovat za vrchol Seagalovi filmové kariéry. A propos Richie Madano je jeden z nejlepších filmových záporáků. A nemohu si odpustit: "Moje žuby, tys mi vymlátil moje žuby, ty parchante"/// Celkem 88%///(15.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace