Nemilosrdná spravedlnost

• slovenský

Nemilosrdná spravodlivosť

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1991, 88 min

Drsný Seagal, drsná akce, na nic si to nehraje, kulky a údery míří tam, kam mají. Kdyby byly všechny Stevenovy filmy takovéhle, nebudilo by dnes vyslovení jeho jména smíšené pocity.(20.2.2005)

65%(5.4.2010)

Seagal začal 3* a nad 3* se pravděpodobně ve své kariéře nepodívá. Někdo touží po Oscaru, někdo po kladných hodnoceních svých filmů...(30.7.2005)

Tak tento film so Seagalom sa fakt celkom vydaril si myslim. Podľa mňa jeho najlepší film aký som videl spolu s Mužom so znakom smrti. Dokonca aj dej to malo aký taký. A jednoznačne najlepšia scéna z filmu je rvačka v bare. Hmm, vidím tu trofeje a boxerský rukavice, někdo tady boxuje?.....----ano ja......----a co mi udeláš?....trisk práásk 75%(19.8.2008)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +gangsterské vyznění, dost temná hudba, drsní záporáci -snad jen trošku zastaralé, ale pořád snesitelné/// V pořadí čtvrtá seagalovka se dá považovat za vrchol Seagalovi filmové kariéry. A propos Richie Madano je jeden z nejlepších filmových záporáků. A nemohu si odpustit: "Moje žuby, tys mi vymlátil moje žuby, ty parchante"/// Celkem 88%///(15.3.2008)

• - Spoiler: Když je Bobbyho (Jay Acovone) zastřelí Richie (William Forsythe), má mrtvýcelou bundu od krve. Jakmile na místo činu dorazí Gino (Steven Seagal), Bobby má na bundě jen pár krvavých fleků a navíc leží v jiné poloze. (Sabrewulf)

• - Film sa mal pôvodne volať The Price of Our Blood ale tvorcovia ho neskôr zmenili na Out for Justice. (Seag)

• - Pistole, ze které Gino Felino (Steven Seagal) střílí, je Colt M 1911 . (Yoshitsune)