poster

Nemilosrdná spravedlnost

 • USA

  Out for Justice

 • slovenský

  Nemilosrdná spravodlivosť

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1991, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ***

  „To hovoríš so mnou?" Čo budem zbytočne obkecávať, je to starý dobrý Seagal ako z 80. rokov, aj keď NEMILOSRDNOU SPRAVODLIVOSŤOU vstupoval už do deväťdesiatych, ktoré mu práve dvakrát veľa šťastia nepriniesli. V tejto ostrej kriminálke (predtitulková pasáž je brutálne dobrá, nastolené tempo bohužiaľ dlho nevydrží) mi nikdy nesedel príšerný William Forsythe (aj keď pre SKALU, ako agent, ktorého „nebude nikto ojebávať", schudol a už sa naňho dalo pozerať). Aj tak ale drsná akčná istota, zaujímavá ostrými bitkami, tým, že sa odohráva behom jedného dňa (!) a nezdravo sebavedomými dialógmi/hláškami.(10.11.2004)

 • igi B.
  **

  S.S. na vrcholu >Soběsamých Specifických< duševních i fyzických sil. Budiž. Se sebezapřením si za tuhle vymaštěnou tlučhlavárnu ty dvě a půl hvězdy spravedlivě zaslouží... Z nutnosti zaokrouhlit po opětovném shlédnutí sraženo nemilosrdně dolů. - - - P.S. Ovšem pozor na tradičně debilní novoidní šašský dabing...(22.5.2006)

 • Bloody13
  *****

  Kdepak Přepadení v Pacifiku! Tohle je Seagal v nejlepší formě a ve svym vůbec nejlepším filmu. Jako nekompromisní Gino si razí cestu skrz špinavý ulice Brooklynu, aby dopadnul zfetovanýho hajzla v podání Williama Forsytha. Akce, střílečky, hlášky a samozřejmě Stevenův trademark - spousta zlámaných končetin. Závěrečné zúčtování s brokovnicí je fajn a správně oldschool, ale co se týče efektu, tak vítězí zcela jistě scéna v baru, kde Seagal, s pomocí kulečníkové koule omotané v hadru, zlikviduje početnou grupu zmrdů, a jednoho z nich ještě stačí dvakrát vrátit do telefonní budky. Bomba.(18.12.2012)

 • hladass
  *****

  Nejbrutálnější Seagalův film s dokonalým záporákem v podání Williama Forsythea...(30.5.2008)

 • T2
  **

  Rozpočet $14miliónovTržby USA $39,673,161Tržby Celosvetovo $-/45%/(31.7.2005)

 • - Spoiler: Když je Bobbyho (Jay Acovone) zastřelí Richie (William Forsythe), má mrtvýcelou bundu od krve. Jakmile na místo činu dorazí Gino (Steven Seagal), Bobby má na bundě jen pár krvavých fleků a navíc leží v jiné poloze. (Sabrewulf)

 • - Pistole, ze které Gino Felino (Steven Seagal) střílí, je Colt M 1911 . (Yoshitsune)

 • - Shannon Whirry v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace