Nemilosrdná spravedlnost

• slovenský

Nemilosrdná spravodlivosť

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1991, 88 min

Tak tento film so Seagalom sa fakt celkom vydaril si myslim. Podľa mňa jeho najlepší film aký som videl spolu s Mužom so znakom smrti. Dokonca aj dej to malo aký taký. A jednoznačne najlepšia scéna z filmu je rvačka v bare. Hmm, vidím tu trofeje a boxerský rukavice, někdo tady boxuje?.....----ano ja......----a co mi udeláš?....trisk práásk 75%(19.8.2008)

Nikdy nezapomenu na akční scénu v baru, jak Seagal vrátí zpět nepřítele do telefonní budky. Vlastně jediné pěstí souboje jsou vymyšleny dobře, ostatně jako ve všech "Seagalovkách". Jinak v ničem zajímavý film. Typický příběh s typickým řešením situací.(18.6.2005)

Moje prvé originál DVD so Seagalom. V jeho časoch najväčšej slávy som ho mal nejak nechtiac na saláme ale dnes si s ním rád pozriem staré klasiky.(26.8.2010)

Přesilovka proti muži v černém se stoickým výrazem končí efektním zneškodněním posledního záporáka, který sebou bolestivě praští o podlahu. Seagal (i producenti jeho filmů) pochopili, že není třeba experimentovat tam, kde stačí „pouze“ pokračovat v nastoupené cestě. A to je samozřejmě dobře – precizní akce, solidní záporák a nečekaně slušná atmosféra temného New Yorku.(19.5.2013)

rozpočet : $14 million tržby americké : $39,673,161(10.5.2007)