Brooklin se proměnil ve válčiště gangů. Policista Gino Felino však přijímá způsob boje brutálních zabijáků. Zůstává sám, ale nikdo proti němu nemá šanci, protože policista skvěle ovládá nejenom zbraně, ale také východní bojové umění. Žádná Ital nemůže uniknout vlivu mafie, platí to i o Ginovi, ale neznamená to, že by neprosadil bez milosti zákon. Steven Seagal přichází počtvrté a způsob, jakým zakročí proti lidem mimo zákon, vyráží dech, protože Gino Felino je nemilosrdná spravedlnost. (Warner Home Video CZ)

mira007

Jeden z nejlepších filmů S.S. ,( no on jich dobrých natočil asi jenom pět a to jsem hodně tolerantní ), kde mu parádně sekunduje psycho Forsythe. Mihne se tu i erotická bohyně Gina Gershon, jinak je to taková syrová kriminálka s rvačkami aikido s lámacími technikami rukou. Jednoduchý děj, místama naivní rvačky, ale jako Seagalovka to bylo koukatelné. ()

Matros

Tentokrát zabili Stevenovi kolegu a on se pro změnu mstí. Zaporáka si střihnul William Forsythe - mistr vedlejších rolí a obecně profláklý obličej. A na konci dostane dost prostoru i ta brokovnice z plakátu. ()

Chosé85

Celou dobu jsem Stevenovi fandil, aby nakopal tomu Richiemu jeho prdel. Vždy, když se někde objevili jeho poskoci, tak jsem se těšil, jak jim Gino (Steven Seagal) natrhne triko. A jak natrhne triko! Parádní bojové umění aikido v hlavní roli. Vždy rychlá a účinná vyřídilka, aby to tento ostřílený policajt stihl na rozvodové řízení:). Takový starý dobrý oldschool. Pravá zranění a starý dobrý hlášky. Už jsem tomu chtěl za 4*. Ale nakonec to bylo jen právě o tom, že někde někomu rozbil hubu, jaksi se příběh nevyvíjel a závěrečná bitka s Richiem mě už moc nezaujala. Škoda, ale i tak jsem bavil:) 70 %. ()

Atheas

Tak muj Seagal zase na scéně. Nico je moje srdcovka ze Seagalových filmů, ale toto je je nechutně sprostý nářez ještě starého dobrého Lamače kostí. ()

ChillThomas

Podle mě nejlepší segalovka, která je přímočará se skvělým scénářem a režií John Flynn odvedl skvělou práci a Segal mě u role Nica zůstat navždy a ne se pak zkomerčnit u céčkových debilit .. Tento film začne vraždou Nicova kolegy a jak už všichni víte Nico je víc než zákon takže to řeší nemilosrdnou spravedlivostí a je to solidní akční nářes plný segalových hmatů krve seker a ve finální části i otvírák na vína v čele padoucha kterýho si bravurně zahrál William Forsythe. Co jsem byl opravdu překvapen že Dabing u tohoto filmu je o dost lepší než originál .. !! ()

crozet

Naprostá klasika, včele s barovou scénou a chlapem v telefonním boxu. Takže naposled: 'Neviděl někdo Richieho?' ()

jilda

Nemilosrdná ubohost herectví Seagala. Když nemá v ruce kulečníkovou kouli se kterou dělá resekci chrupu, nedají se ty jeho řeči vydržet. Všechno podstatné by se dalo sestříhat do deseti minut. ()

majec4

Teraz som to videl prvy krat a riadne sa mi to pacilo. Samozrejme v ramci moznosti. Stevo bol riadny mlatic. Jednoduchy scenar, no bolo to zaujimave tym, ze vsetci sa poznali. Chlapci z jednej stvrte, ktori si nic nedarovali. Top scena bola z baru. Tam si ich vychutnal viacerych. Na vecer super kusok. ()

boyd.

Další Stevenova klasika, tentokrát ale musím říct, že hlavní padouch William Forsythe na sebe strhává stejnou pozornost jako hlavní hrdina a odvádí velmi dobrý výkon, díky tomuto filmu mi steven zůstal v paměti jako policajtský barový rváč, akční scény v těchto klasických pajzlech jsou super navíc okořeněné i troškou humoru, ať žije Steven Seagal!!! ()

Dement

Seagal chodí s brokárnou po Brooklynu láme grázlům ruce, střílí po nich a občas pronese nějakou tu hlášku. Cool film, který ani po letech fanouška akčního žánru (a hlavně Seagala) určitě nezklame. ()

t0ny

Kamenný výraz, jehož majitel strašlivě chce hrát jako De Niro, charisma nevytvoří. Tak se jej Steven snaží dopilovat (i když, pravda, efektním) lámáním končetin a jinými kratochvílemi. Typizované atributy akčního filmu chybí, jako komedie taky průměr. 45% ()

Hapretor

Jeden z těch filmů se S. Fekálem, kdy ještě nestojej za hovno. Mlátí hajzly rukama a nesere se s nima. Pravý akční ořechový. ()

helloween93

Seagal zde nahání zfetovaného magora, který mu zabil parťáka. Drsný akční film z počátku 90. letech s opravdu slizkým W. Forsythem. Jeden z lepších Seagalových filmů. Poté hrál v daleko, daleko horších filmech. ()

Wolvie

Jedna z nejlepších seagalovek,což v praxi znamená průměrný akční thriller,který potěší brutalitou a nekompromisností,ale na nic víc se samozřejmě nezmůže.Kvalitativně někde kolem prvního Přepadení. ()

Rathalos

Tento film patri k mojim najoblubenejsim so Stevenom Seagalom,je to drsna a aj miestami brutalna akcna jazda a musim pochvalit vyber Williama Forsythea,jeho nechutny ksicht je idealny na tuto rolu...:-) ()

MickeyStuma

V pořadí čtvrtá ´segalovka´ a zároveň poslední v pojetí, jak si Stevena Seagala pamatujeme. Snímek drsný, nekompromisní, zásadový a hlavně bojovný. Detektiv Gino Felino vs. Richie Madato. Tak fanatického a slizkého padoucha aby divák pohledal. William Forsythe ho zahrál tak přesvědčivě, že nebylo možné Stevenovi v jeho roli nefandit. Snímek svými brutálními scénami vyznívá až znechuceným dojmem, ale v podstatě je to cílené, neboť lze lépe pochopit až téměř chorobnou touhu zúčtovat s psychopatickým zabijákem jednou provždy. Proč tak řádí a zabíjí doslova na potkání sice zůstává záhadou, ale jakoby to bylo jedno. Prostě tak činí a je potřeba ho za každou cenu zastavit. Snímek má patřičný švih a hloubku v rámci akce a ucelené atmosféry. Žádné zbytečné dějové odbočky, žádná úleva od napětí. Příběh se rozjede jako vlak a zastaví se až ve finále. Steven Seagal se svým bojovým stylem aikido přesně tak, jak jsme ho měli na přelomu 80. a 90. letech rádi. Snímek se plným právem řadí do škatulky mezi starou poctivou akční práci, ze které se stala akční klasika. Po tomto filmu již Steven přešel na jinou kolej a jak to nakonec dopadlo víme. ()

Don Carlos

Seagal měl zatím jenom 6.dan v aikidu, takže to moc ještě neuměl. Proto je to celkem trapný a docela mu dávaj. Ale jinak to docela ujde. (napsal Brych 7.12.2004) ()