Hra na schovávanou

Jeffrey Ford

Scénografie:

Steven J. Jordan
  • Djkoma

První polovička filmu je velmi slabá. Kdyby byl takový celý film nevyhnul by se jednoznačné potupné 1* a to si De Niro nezaslouží ve svém životě. Druhá půlka se snaží seč může, ale nedokáže nelogičnosti a chyby scénáře dostatečně napravit. Závěr filmu je zbytečně protahovaný a Amerčany oblíbený konec(něco na způsob"...to be continued") se opravdu nehodí. Škoda Roberta De Nira v takovéto roli. Dakota Fanning je herečka neherečka. Poslední dobou vytváří nudné a slabé role, při kterých se pouze tváří na kameru. To zrovna pro mě není herectví velké naděje budoucnosti.(7.10.2005)

Slušný psychothriller s výborným De Nirem a Dakotou Fanning. Dobrá polovina filmu pečlivě a pomalu buduje temnou a zajímavou atmosféru, takže nakonec při pochopení pointy přijde menší zklamání, ale ještě pořád je to slušný film. Nebýt toho typicky hollywoodského konce, dala bych 4*.(11.2.2006)

Ou Ou.. Na mně to teda moc nezapůsobilo.. Roberta de Nira moc Nemusím.. Jeho filmy mě většinou Nudili.. Čiže tenhle považuji za jeho z těch Úspěšnějších.. Horor ani Omylem.. Ale Psycho Thriller s Ohranou Pointou.. Podle mně zbytečný Film :)(9.9.2012)

Zajímavý námět, ze kterého se dalo vytřískat mnohem víc. Dakota Fanning mě zaujala více než Robert De Niro a to je to můj neoblíbenější herec.....(27.7.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo :$122,650,962(6.1.2007)