Hra na schovávanou

John Ottman

Jeffrey Ford

Scénografie:

Steven J. Jordan

Soundtrack John Ottman: 1. Leaving The City (Main title) - John Ottman ,2. Exploring ,3. What Did You Do? ,4. Can You See Now? ,5. Toy Shrine ,6. The Playground ,7. Getting Away! ,8. Doll Head ,9. Playing with Charlie ,10. Beyond Therapy ,11. Snooping ,12. Kitty Bath ,13. Marco Polo ,14. The Cave ,15. Hide & Seek (Emily's Theme), song (for the film Hide & Seek) ,16. Hide & Seek (Emily's Theme), song (for the film Hide & Seek) ,(27.5.2011)

• swamp

Tohle mi přijde jako ubohost. Tak výborní herci, jako Dakota Fanning s Robertem de Nirem jsou, přece nemůžou hrát v každé "blbosti", kterou jim někdo předhodí, musí mít svou čest..a ejhle. Opak je pravdou. Hide and seek je naprosto nudný a stovkami (opravdu) klišé otřepaný hororový thriller, že jediné, z čeho vás bude mrazit v zádech, je čas, který zbývá do konce filmu. "One-1000, two-1000, three-1000, four-1000, five-1000, six-1000, seven-1000, eight-1000, nine-1000, ten-1000. Ready or not, here I come. Come out, come out, wherever you are.. There you are."(12.11.2006)

No abych řekl pravdu, tak jsem se (po vybudování atmosféry v domě na venkově) chvílema fakt bál ... pak se ale scénárista pravděpodobně zbláznil, no a u finále už jsem se spíš usmíval. Je to škoda, protože "zaděláno" bylo ... takhle je to slabých 50%.... Skvělá ovšem byla Dakota Fanning, která strčila své dospělé kolegy (včetně Bobbyho) do kapsy. Hlavně kvůli ní je tam ta třetí hvězdička :)(29.3.2005)

• Kaka

Psychologická konstrukce filmu je chatrná jako domeček z karet, nemluvě o naprosto připitomělém konci, který jsem sice nečekal, ale zároveň mi přišel jako naprosto nevyhovující a film jakožto celek tímto ztratil i ten nejmenší kousek realističnosti, kterou bylo minimálně do poloviny snímku cítit.(10.9.2005)

Pomalé vyprávění, prostředí a mnoho nejasností mě po celou dobu nahánělo hrůzu a mnohokrát jsem zaznamenal husí kůži, ale pak přišla závěrečná pointa, která vše pohřbila. Popravdě jsem nečekal takové rozuzlení, které je překvapivé, ale zároveň směšné. Tak bohužel závěrečná část ztratila veškeré napětí a mě zůstal rozum stát, jak tvůrci ostudně zmršili závěr. Tak hodnotím pouze 3 hvězdičky...(19.4.2009)

• - Režisér snímku John Polson během natáčení poprvé vynechal účast na festivalu krátkých filmů Tropfest, který založil v roku 1993. (imro)

• - Film byl distribuován s celkem pěti odlišnými závěry. (L_O_U_S)

• - Robert De Niro daroval Dakotě Fanning k 10. narozeninám panenku, která vypadala stejně jako její postava Emily. (zajda404)