poster

Hra na schovávanou

 • USA

  Hide and Seek

 • Německo

  Hide and Seek

 • Slovensko

  Hra na skrývačku

Thriller / Horor / Drama

USA / Německo, 2005, 102 min

Režie:

John Polson

Kamera:

Dariusz Wolski

Hudba:

John Ottman

Střih:

Jeffrey Ford

Scénografie:

Steven J. Jordan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  *

  rozpočet : ? tržby celosvetovo :$122,650,962(6.1.2007)

 • Viktooorka
  ****

  vidět jak se z neviné hry, stává smrt beroucí životy.. to viděsí... ale k tomu ještě vidět vyděšenou malou holčičku.. to pak tuhne krev v žilách... kdyby tenhle film měl jiné obazení, určitě by byl podprůměrný.. ale úžasný herecký výkon Dakoty z tohohle snímku dělá nadprůměrný.. svoji postavu stvárnila tak věrohodně, že jsem byla napjatá jak guma u spodků :) bála jsem se, co se ještě stane a co Charlii ještě vyvede.. a nemyslím si, že konec atmosféru zničil.. ať chce nebo ne.. ta dolní čelist Vám klesne, i kdyby jen i píď ;)(31.3.2009)

 • T2
  **

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $51,100,486Tržby Celosvetovo $122,650,962║ Schémou prevedenia mi to dosť pripomína Šiesty zmysel, na tom by nebolo samozrejme nič zlé ale režisér John Polson pre ničím zvláštna scenár podáva dej dosť plano, plus k tomu Robert De Niro nie je vo svojej úlohe až tak žiarivý ťahúň, odvedie len svoje klasické minimum, skôr zaujme malá Dakota Fanning, záver chce byť ohromným prekvapeným ale vyznie takmer do prázdna. /40%/(5.7.2009)

 • akisha
  **

  Hra na nudu. Nuda zaplavující každej kout obrazovky. A ta originalita, uh! Uvidíte věci, co jste nikde jinde neviděli! Vana s krví, ó! Závěs s krví! Záhadný nápis krví! A není to zrovna "Zabil mě sousedovic malý Mirek", ale opět něco jako "Už vidíš?" nebo "Podívej se pořádně", popřípadě "Otevři oči." Duchové (a jiní) by si to měli v hlavě líp srovnat, pokud chtěj, aby někdo jejich zprávy přijímal. Neskutečně inteligentní dialogy. "Já to nepsala." "Nikdo jinej tu není, muselas to bejt ty!". "Byl to Charlie!" "Charlie neexistuje, už si to konečně uvědom!" "Ne, Charlie existuje, já si s ním povídám!". Ha, tajemná postavička objevující se na kresbičkách malého, zádumčivého dítěte. "Kdo je to?" "To je Charlie, můj nový kamarád." Niro se tím prodral s jedním výrazem (znáte to, jak má pusu trochu nakřivo, a uprostřed se mu rty dotýkaj, ale po stranách ne), ale on to žádnej námět na oskarovej výkon nebyl, takže chápu, že se nenamáhal. A na to, že tam měli hned dvě sexy baby - Elisabeth Shue a Famke - je mohli využít trochu víc, aby aspoň bylo na co koukat. Opravdu dosti slabý podprůměr.(29.11.2011)

 • MM_Ramone
  **

  Aj keď sa jedná o film s bohatou produkciou a prvotriednym hereckým obsadením, nemôžem mu dať ani len priemerné hodnotenie. Nejde mi do hlavy pre koho sa točil v dnešnej dobe thriller s tak neoriginálnou zápletkou. Prvá tretina vyzerala nádejne, lenže razom to nabralo smer do nudnej, predvídateľnej frašky, ktorá vyústila do ešte chatrnejšieho finále. "Hra na schovávanou" je najhoším snímkom, v ktorom si zahral inak perfektný Robert De Niro. 62-ročný chlap sa jednoducho na úlohu otca malého dievčatka nehodí. **(13.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace