poster

Hra na schovávanou

 • USA

  Hide and Seek

 • Německo

  Hide and Seek

 • Slovensko

  Hra na skrývačku

Thriller / Horor / Drama

USA / Německo, 2005, 102 min

Režie:

John Polson

Kamera:

Dariusz Wolski

Hudba:

John Ottman

Střih:

Jeffrey Ford

Scénografie:

Steven J. Jordan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  **

  Začiatok nudný, ľakanice celkom fungujú no pointa je absurdná. Kašlem na to, že tam hrala kopa dobrých hercov (Dakota Fanning, Elisabeth Shue, Robert De Niro a Famke Janssen), ja som chcel vidieť dobrý film...(18.5.2005)

 • flanker.27
  ***

  Sakra škoda toho nic moc konce. Jak bylo psáno v jedné recenzi: Kdyby film skončil se slovy "tatínek odešel", byly by to jasné 4*. Ale posledních cca 20 minut z výborného hororu ujíždí na vedlejší kolej s typickými klišé typu musíme tam mít mrtvého šerifa abysme mohli dát hrdince zbraň, záporák = moc dlouho se vykecávající záporák atd. Kamera velmi pěkně vystihuje studené prostředí, De Niro uměřeným výkonem celkem spolehlivě zapadá do role. Škoda.(17.3.2006)

 • Djkoma
  **

  První polovička filmu je velmi slabá. Kdyby byl takový celý film nevyhnul by se jednoznačné potupné 1* a to si De Niro nezaslouží ve svém životě. Druhá půlka se snaží seč může, ale nedokáže nelogičnosti a chyby scénáře dostatečně napravit. Závěr filmu je zbytečně protahovaný a Amerčany oblíbený konec(něco na způsob"...to be continued") se opravdu nehodí. Škoda Roberta De Nira v takovéto roli. Dakota Fanning je herečka neherečka. Poslední dobou vytváří nudné a slabé role, při kterých se pouze tváří na kameru. To zrovna pro mě není herectví velké naděje budoucnosti.(7.10.2005)

 • Tosim
  ***

  Divák tápe. Divák neví. Divák se nebojí. Jen je trošku zvědavý. Aby se divák bál, musí vědět něco víc, než jen to, že holčička má imaginárního kamaráda, což jsme, mimochodem, už někde viděli. Závěrečná pointa je nedotažená a nevěrohodná a díky ní se snímek stává otravným. Nespraví to ani ty dvě hlavičky. Spíše naopak.(5.12.2005)

 • sepp
  **

  Prvni pulka je opravdu natolik nudna, ze clovek ma asi tak 10x nutkani prepnout na jiny kanal. Nicmene zvedavost nedovoli a nuti se koukat dale, pricemz napeti je stupnovano postupne a kvalitne. Zaverecna pointa je vsak predvidatelna uz zhruba z pulky filmu, ale konec je i celkem napinavy. Znacne rozpacity snimek, u ktereho jsem predlouho vahal s hodnocenim, ale nakonec slabe 2 hvezdy. Mimochodem, prvni film, ve kterém mě malá Dakota z duše neiritovala!(19.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace