Akční megastar Wesley Snipes (trilogie Blade, Šerifové, Přepadení ve vzduchu) představuje v tomto nepředvídatelném, výbušném kriminálním thrilleru profesionálního lupiče, kterému se jeho divoké kousky začínají vymykat z rukou. Kapitán Jack Tulliver (Snipes) je bývalý člen oddílu Delta Force. Teď ale vede bandu lupičů, která se chystá přepadnout obrněný vůz převážející vzácný náklad. Perfektní plán se ale poněkud zvrtne a oni skončí s obrazem Van Gogha. Navíc se jeden z Jackových kompliců stává rukojmím sadistického ruského gangstera, který se k loupeži připletl. Tulliverovi zbývá jediná možnost: sebevražedná záchranná mise, kde se z protivníků stávají spojenci, z nejlepších přátel noční můry a kde přežít znamená překonat sám sebe. (oficiální text distributora)

DEXTER099

Nic moc nečekejte.Je to klasické akční běčko jak se říká-co se lokací týče,děje až po akci samotnou.Jedna nevydařená loupež a hned máte o příběh postaráno,k tomu přihodíte Wesleyho Snipesa,který není špatný,ale sám to neutáhne a je průměrný až podprůměrný film na světě.Za mě celkově 45% a dvě hvězdy. ()

pravo

Aj keď mám Snipesa pomerne rád tak tento film by som si znova nepozrel. Celková charakteristika filmu by sa dala zhrnúť, že sa jedná o úchylnosť scenáristu a režiséra, pretože postavy postrádajú akúkoľvek autenticitu a dialógy sú proste strašné. Dej filmu sa snaží byť akčný, ale miestami to vypadá akoby práve Rumunsko bolo vhodnou lokalitou na absurdnosť a hlúposť. Viem, že W. Snipes nepatrí k TOP hercom, ale spojiť svoje meno s touto snímkou je aj tak podraz voči jeho fanúšikom. ()

Bauer

Takže další herec spadl někam mezi filmy, které vycházejí rovnou na DVD a VHS a nejdou do kin.Jenže tady je rozdíl, Wesley Snipes není jako například tlustý prase Seagal , kterému vycházejí filmy taky rovnou na DVDa VHS.Tento film mně hodně potěšil.Ať už je to díky Wesley Snipesovi , dobrým automobilovým honičkam a nebo díky celkem dobrému scénáři.Celkově je to nadprůměrná a dobrá akční podívána. ()

svik

Ano plně s vámi všemi souhlasím hloupý film až moc náhod najednou prostě překombinovaný. Je vidět že to vedl nezkušený rejža a i o to by tak nešlo , ale to prostředí Rumunsko sem tam stísněné prostory pak najednou ohromný palás ve kterém si hraji Snipes na Ramba jak to o něm řekla jeho společnice? No prostě přeplácaný a proto až nezáživný. ()

Karlos80

Zamotaný a zmatený film, ve které se ale lehce ztratíte, nudné pasáže střídají ty akčnější-divoké akce, ve kterých se stále něco děje ale které místy působí lehce úsměvným a nepravděpodobným dojmem. Děj celého filmu nepostrádá spád ale na akčňáka Weslyho to je jen slabý průměr a bohužel trochu i nuda. ()

• Policejní auta používaná ve filmu měly být přesnou kopií aut, které používá bukurešťská policie, ale tento model auta místní policie nikdy nevlastnila. I logo policie na bocích aut je odlišně od skutečnosti. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti. (Terva)
  • V okamžiku, kdy rumunští policisté nahánějí zloděje Jacka (Wesley Snipes), mění se poškození auta seržantky. Příkladem jsou různě otlučené boky vozidla. (Terva)