Moje sestra vlkodlak

Scénografie:

Todd Cherniawsky

Kostýmy:

Lea Carlson

Tady je vidět, že i za velmi nízký rozpočet se dá natočit celkem ucházející film. Je sice pravda, že efekty jsou zde dosti nízkého ražení, na druhou stranu se to však vyrovnává skvělým makeupem, maskami a ponurou hudbou. Herecké výkony jsou obstojné a nezprotiví se a celková stopáž je optimální.(13.7.2009)

Pěkný vlkodlačí horůrek s pěknou hlavní hrdinkou, celkem hutnou atmosférou a hodně krvavými scénami. 60% :)(17.8.2016)

• Chrustyn

Slabý horor s minimem napínavých scén. Ale posledních cca 10-15 minut jsem se opravdu bál. Avšak film jako celek moc nezaujme.(23.6.2008)

S kanadskou werewolf horrorovou sériou "Moja sestra je vlkodlak" som sa zoznámil trocha neobvyklým spôsobom. Ako prvú som videl tretiu časť, ktorá sa odohráva v roku 1895. Je to taký akýsi zvláštny prequel. Potom som zhliadol časť s poradovým číslom dva. Tá sa točila hlavne okolo tmavovlásky Brigitte. No a teraz sa mi dostal do rúk úvodný film. Takže už konečne viem ako sa to celé začalo. Už poznám príbeh dvoch vlkodlačích sestier celý. ***(26.5.2016)

Sam už nikdy nevyjede vstříc zapadajícímu slunci. Jasona čeká bezpočet útrpných hodin ve školní lavici. Injekční stříkačka s dávkou "oměje" zůstává nevyužita...prozatím. Nikdy však nebudete zapomenuty.. :) "Umřít na scéně, ale navždy spolu" : Brigitte :) "Sama v temnotě, sníh přikryje moje stopy" : Ginger(6.1.2010)

• - Roli Ginger mohly původně hrát herečky Natasha Lyonne a Sarah Polley. (Stocki)

• - Castingy na hlavní dívčí role Ginger a Brigitte probíhaly v Los Angeles, New Yorku, Torontu, Montrealu a ve Vancouveru. Produkci trvalo dlouhých šest měsíců než se jim podařilo najít ty správné herečky k obsazení hlavních rolí. Obě dvě jak Emily i Katharine pak byly obsazeny v tentýž den. (Stocki)

• - Emily Perkins i Katharine Isabelle se narodily ve stejné porodnici, chodily do stejné školky, základní i soukromé školy a jsou zapsány u stejné talentové agentury, nemohly se ale logicky setkat ve stejných třídách, vzhledem k rozdílnému datu narození. (Stocki)