poster

Moje sestra vlkodlak

 • český

  Dravá Ginger

 • Kanada

  Ginger Snaps

 • slovenský

  Moja sestra je vlkolak

Horor / Thriller / Komedie

Kanada / USA, 2000, 108 min

Režie:

John Fawcett

Scénář:

Karen Walton

Hudba:

Mike Shields

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Brett Sullivan

Kostýmy:

Lea Carlson
(další profese)
 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Film se částečně pokouší o komediální psychologické drama/thriller, ale stejně jako hororová složka to vychází jen tak nějak napůl. Potěší solidní herecké výkony, nejspíš zklamou triky (byť je jich tu minimum), a celkově - film má velmi dobrý start, první scéna s rozsápaným psem má štávu, obě sestry jsou pozoruhodné.. :) ale s ubíhajícím časem kvalita upadá snad ve všech směrech.(28.1.2007)

 • Paldini
  ***

  Umně natočený vlkodlačí horor a vzhledem k tomu, co jsem zatím do teď ve vlkodlačím hororu viděl (Howling, Dog Soldiers a polský film Wilczyca) hororem velmi dobrým. Přeměna titulní hrdinky je moc pěkně podaná a udělaná. Avšak moje favoritka je jasně její sestra Brigitte s věčně načuřeným výrazem. Nedávno jsem znovu viděl polskou Vlčici, která je o několik tříd lepší a je určitě na poli tohoto žánru nepřekonaná.(28.12.2004)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 6/10/// +přeměna Ginger ve vlkodlaka, atmosféra jak z Terminátora (hlavně v závěru), herecké výkony -dlouhá stopáž, téměř bez hudby, jako Teenagerská vyvražďovačka slabé, herečky mi nepřišli moc přitažlivé/// Tak jsem se na to konečně dokoukal. Moc jsem od toho nečekal, ale přecejen mohlo to být i lepší. Vše důležité jsem zmínil v kladech a záporech, tak snad jen takové dloubnutí. Lucy Lawless od roku 2000 natočila 4 známější filmy (viz. moje předešlé komentáře). Ovšem ani v jednom mě neuchvátila, mnohdy jsem měl problém ji vůbec poznat a když už se tak stalo, tak mě napadla myšlenka, že se jedná o jednu z nejhorších hereček které znám. Jinak údajně druhé a třetí pokračování tohoto filmu je lepší, tak jsem zvědavej./// Celkem 44%///(18.11.2006)

 • misterz
  ***

  Priemerný až podpriemerný vlkolačí film. Dlhý čas bola vo filme nuda, až druhá polovica za niečo stála. Masky vzhľadom na určite obmedzený rozpočet ušli ale natočené to bolo aj tak hrozne inscenačne. Našťastie sa sem-tam vyskytne nejaká zaujímavá hláška a to film ťahá trocha hore. Záverom, ide o klasickú vlkolačiu jednohubku, raz pozrieť a zabudnúť. 50/100(10.12.2013)

 • Chrustyn
  **

  Slabý horor s minimem napínavých scén. Ale posledních cca 10-15 minut jsem se opravdu bál. Avšak film jako celek moc nezaujme.(23.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace