Čtyři  kamarádi něco po dvacítce hledají lásku, ale nemají štěstí. Jeden z nich se po náhodné nehodě na lyžích seznámí s krásnou dívkou a vzplane mezi nimi vášnivý vztah. Ostatní dospěli k závěru, že příčinou této nenadálé změny byly extrémní okolnosti nehody. Rozhodnou se, že pravá láska je čeká jen na takové šílené stezce. Když jsou už-už v cíli, vždy se něco pokazí. Naplánují si tedy únos, aby měli objekty jejich snažení jisté. Ale i dobře promyšlený plán může selhat… (TV JOJ)

lakikaki

Pôvodne som ani nemal v plane pozerať tento film, ale sestra si ho chcela pozrieť a mne sa nechcelo vstávať z gauča. :) Ale Rande v ťažkostiach ma celkom milo prekvapilo. Samozrejme, že to nie je vôbec film, ktorý by mal nejakú intelektuálnu hodnotu, má iba jednu jedinú funkciu - pobaviť. Musím sa priznať, že som sa počas filmu zasmial len raz, zvyšok filmu som sa ani len neusmial, ale myslím, že to predsa len bolo v celku pozerateľné. A ocenil som najmä to, že z toho obrovského množstva klišovitých (snáď správne skloňujem "klišé") situácií sa väčšina skončí úplne inak, ako by človek očakával. Dal by som 2x*, ale za netradičné vyústenie týchto situácii pridávam jednu bonusovú hviezdičku. ()

klokyn

Tento film jedno popoludnie bežal v telke. Najprv sa mi to nechcelo pozerať, pretože nemám rád spojenie "romantický film". Ale nakoniec ma táto komédia prekvapila a ja som sa pri nej slušne bavil. Aj keď sa sem-tam nevyhnete pocitu trápnosti pri niektorých scénkach, je to film minimálne dobrý. Dokonca to má aj pekný dej okorenený trochou prekombinovanosti. ()

Djoker

Sice se jedná o komedii pro nenáročné, ale do odpadu bych to neházel, protože je zde až příliš trapných míst, u kterých si můžete říct, že taky nejste žádná hvězda, ale rozhodně byste nikdy nenatočili takovou blbost. Odpadové filmy se vyznačují tím, že vyvolají nutkavou potřebu se zprovodit ze světa. Při několika opravdu suchých vtipech jsem dokonce vyloudil nějaký ten nesmělý úsměv. ()

Juto

Táto takzvaná romantická komédia znela vďaka svojmu zvratu trochu sľubne. Avšak nebolo. Film je dosť fádny a humor je ďaleko od toho ,čo si predstavujem. Herci a herečky sa snažili zo všetkých síl, no tento film nedokázali zachrániť, aj keby podali výkony hodné Oscara. Je pravda, že film je v niektorých bodoch zaujímavý, ale celkovo nebol urobený dobre. 3/10 ()

vernerka

Jeden z těch filmů. který by mohl být celkem milý, kdyby z něj tvůrci neudělali frašku. Uznávám, že děj není příliš nápaditý, ale celkově se mi nápad celkem líbil. Herci ale byli zbytečně afektovaní, plivali po sobě, tahali se za bradavky :D a podobné další zbytečnosti. Takže za mě dvě hvězdičky. Za nápad a za snahu. Po druhé už to ale vidět nemusím. ()