poster

Sissi a Yetti

 • Německo

  Lissi und der wilde Kaiser

 • slovenský

  Sissi a Yeti

 • slovenský

  Princezná Lissi

 • anglický

  Lissi and the Wild Emperor

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Režie:

Michael Herbig
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  *****

  Nádherná animovaná komedie, nasmála jsem se teda vrchovatě :-)))(26.8.2011)

 • destroy83
  ***

  Další německé překvapení, tentokrát na poli 3D animace a to celovečerním snímkem Lissi und der wilde Kaiser. Dílko divákovi předhazuje jednoduchý děj nabitý ujetým humorem a pořádnou porcí sexuálních narážek, kde Yetti žijící v Himalájích uzavírá smlouvu s ďáblem, aby se vyhnul peklu. Ďáblovi musí přivést nejkrásnější dívku, kterou není nikdo jiný než slavná císařovna Sissi. Yetti císařovnu unese a po jeho stopách se kromě císaře Franze vydávají i dva dementní lovci. Film, jak jsem již zmínil, stojí především na ujetém humoru, který místy bohužel působí více než trapně. Ale na druhou stranu některé vtípky jsou opravdu vymazlené a animace je na slušné úrovni. Pokud dokážete překousnout řadu sexistických narážek a silně zparodovanou císařovnu s chlapským hlasem (já s tím problém neměl), tak se celkem dobře pobavíte. Mě se líbilo na tři hvězdy.(28.5.2009)

 • milka
  ***

  Ujetý, někdy možná až příliš, přesto ale ne tak špatný jak jsem očekával. Některé gagy se totiž vážně povedly a místy jsem se fakt smál. Jenom tam těch pokusů o humor je až příliš a strkat do každé věty někdy i sebetrapnější hlášku se prostě nevyplácí. Ono to totiž funguje tak 50:50. Navíc děti u toho asi zkolabujou, protože tolik sexistickejch narážek se v animáku jen tak nevidí. A to mi kámoš řikal, že to je jen pro ty nejmenší caparty. To teda ani náhodou, i když se tady občas ten dětskej podpásovej humor objeví. A ani po grafický stránce to není nejhorší a dabing se taky docela povedl. Yetti je zkrátka ujetej někdy až moc, ale snaha se každopádně cení, protože jsem se u toho bavil místy víc než u těch americkejch animáků.(7.1.2009)

 • kinghome
  ****

  Němci jsou příšerný úchyláci! Hrozně úchylnej animák s hromadou narážek a příšernou grafikou. Ale těch narážek tam je tolik, že přivřu oči nad hroznou animací a dám ****! Skvěle jsem se bavil!(10.4.2012)

 • daEmoNickY
  *****

  Dlouho jsem se takhle nepobavil. Jedna z nejlepších komedií co jsem viděl.(17.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace