poster

Sissi a Yetti

 • Německo

  Lissi und der wilde Kaiser

 • slovenský

  Sissi a Yeti

 • slovenský

  Princezná Lissi

 • anglický

  Lissi and the Wild Emperor

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Režie:

Michael Herbig
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ajuska
  ***

  Vzhledem k očekávání naprosté blbosti nakonec docela spokojenost. Zařazení do kategorie "ujetá, ale při správné náladě zábavná kravina" je na místě. Ve výsledku se hodnocení zastavuje někde uprostřed - některé fóry fungují solidně, jiné jsou absolutně trapné, rozjezd je podařený, ale v závěru už dochází dech, k tomu návdavkem několik filmových odkazů, které už jsou sice trochu provařené, ale potěší.(14.12.2008)

 • Noviik
  ***

  Tolik narážek jsem v animáku snad ještě neviděl... animace poměrně nudná, ale ty narážky na vše včetně Čechů... ty se povedly!(15.1.2012)

 • Zbyisek
  ****

  Ale jo, rozhodně jsem se pobavil a zasmál. Některé vtípky jsou skutečně povedené. Každou chvíli nějaká parodie na nejrůznější věci (třeba na pobřežní hlídku, GPS a mnohé další...). Zkrátka taková šílená animovaná šílenost pro dospělé. Škoda jen, že se místy objevovala krátkodobá nuda (hlavně v záběru) a vtípky sklouzávaly do trapnosti. Přesto myslím, že na tento film pro jeho bláznivost hned tak nezapomenu.(14.5.2009)

 • NinadeL
  ****

  Děkuji Michaelu Herbigovi za zúčtování se Starými dobrými časy. Kéž bychom se i my dopracovali k podobnému odstupu a dokázali se zasmát z plna hrdla, a to nejenom jakožto vlastenci z bývalého Rakousko-Uherského soustátí. Samozřejmě pominu-li idiotský český název zcela potlačující vtip originální idey Lissi und der wilde Kaiser... Miluji, že namísto Ludwiga II mohu tento film s klidem zařadit po bok Marischkově trilogii. Franzi!(6.2.2009)

 • Stanislaus
  ***

  Po Manituově botě přichází další ulítlá komedie "parodující neparodovatelné". V jádru jde o dost pofidérní film, působící jako maximálně zmodernizovaná pohádka, což chvílemi nedělá dobrý dojem. Na druhou stranu jsou tu však dost dobré hlášky a narážky. O animaci tady radši mluvit nebudu (měla značné rezervy), ale jelikož mám rád odjakživa přehnané a praštěné filmy, přidám z původně zamýšlených 2* na 3* (55%).(23.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace