poster

Sissi a Yetti

 • Německo

  Lissi und der wilde Kaiser

 • slovenský

  Sissi a Yeti

 • slovenský

  Princezná Lissi

 • anglický

  Lissi and the Wild Emperor

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Režie:

Michael Herbig
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ***

  Ujetý, někdy možná až příliš, přesto ale ne tak špatný jak jsem očekával. Některé gagy se totiž vážně povedly a místy jsem se fakt smál. Jenom tam těch pokusů o humor je až příliš a strkat do každé věty někdy i sebetrapnější hlášku se prostě nevyplácí. Ono to totiž funguje tak 50:50. Navíc děti u toho asi zkolabujou, protože tolik sexistickejch narážek se v animáku jen tak nevidí. A to mi kámoš řikal, že to je jen pro ty nejmenší caparty. To teda ani náhodou, i když se tady občas ten dětskej podpásovej humor objeví. A ani po grafický stránce to není nejhorší a dabing se taky docela povedl. Yetti je zkrátka ujetej někdy až moc, ale snaha se každopádně cení, protože jsem se u toho bavil místy víc než u těch americkejch animáků.(7.1.2009)

 • Beckett51
  odpad!

  Tak trapný film už jsem dlouho neviděl. 5%(19.4.2010)

 • johnn333
  **

  Kdyby Friedberg se Seltzerem točili animáky, vypadalo by to zhruba takhle...:) Některé vtípky jsou šílené, další jsou tak šílené, až se dají pokládat za vtipné (nedokončený striptýz), většina z nich je ale tak moc šílená, až není vůbec vtipná (herpes, akné, kudrlinky a hemeroidy). Na rozdíl od opusů výše zmíněných pánů ale Sissi a Yetti nesou znaky filmu... Proto 40%(21.12.2008)

 • kinghome
  ****

  Němci jsou příšerný úchyláci! Hrozně úchylnej animák s hromadou narážek a příšernou grafikou. Ale těch narážek tam je tolik, že přivřu oči nad hroznou animací a dám ****! Skvěle jsem se bavil!(10.4.2012)

 • Shit
  ***

  Německá dobytkářská odpověď na Shreka. Vůbec se nedivim, že rodiče z toho utíkali s malejma dětma, jak Dolph Lundgren od dobrejch scénářů, jelikož těch prasáckejch a sexistickejch narážek je tam víc než dost, možná až moc a jedinej, kdo se tak u toho může dobře bavit je někdo jako já, ale i tak je tu spousta vtipů, který jsou spíš trapný a celkově to vyznívá dost slabě, když se zrovna nezadaří něco zábavnýho.(23.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace