Sissi a Yetti

Lissi and the Wild Emperor

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Michael Herbig

Ale jo, rozhodně jsem se pobavil a zasmál. Některé vtípky jsou skutečně povedené. Každou chvíli nějaká parodie na nejrůznější věci (třeba na pobřežní hlídku, GPS a mnohé další...). Zkrátka taková šílená animovaná šílenost pro dospělé. Škoda jen, že se místy objevovala krátkodobá nuda (hlavně v záběru) a vtípky sklouzávaly do trapnosti. Přesto myslím, že na tento film pro jeho bláznivost hned tak nezapomenu.(14.5.2009)

spíš taková parodie. pár věcí rozesmálo, ale čekal jsem od toho trošku víc(30.3.2009)

• johnn333

Kdyby Friedberg se Seltzerem točili animáky, vypadalo by to zhruba takhle...:) Některé vtípky jsou šílené, další jsou tak šílené, až se dají pokládat za vtipné (nedokončený striptýz), většina z nich je ale tak moc šílená, až není vůbec vtipná (herpes, akné, kudrlinky a hemeroidy). Na rozdíl od opusů výše zmíněných pánů ale Sissi a Yetti nesou znaky filmu... Proto 40%(21.12.2008)

Děti na to neberte :-)(2.10.2009)

Kamarád mi tenhle film doporučil, poté půjčil, říkal mi, že je to neskutečná legrace a že je tam narážek, že to nepobíral... trošku jsem shlédnutí oddalovala, ale... nemusela jsem! Já se tak bavila, ale tak! Animace mi přišla hrozná, to mi trhalo oči, dabing mě šokoval hned v první vteřině, ale opravdu to byla jízda... ač chvíli velmi trapná, tak chvílemi opravdu skvělá! :)(4.6.2009)