Sissi a Yetti

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Michael Herbig
  • skinny

1* snad jen za tu animaci, jinak to bylo otřesné, Němci mi potvrdili, že neumí natáčet dobré filmy(24.4.2011)

Niekedy vyzneli vtipy až násilne vtipne a téma Zmluva s diablom nebola moc originálna ale celkový dojem z gagov bol vynikajúci. Niektoré pasáže...no comment. :) Nezabudnuteľná hláška: EXPLOSION OF THE FRUIT BALLOON!(10.3.2009)

Vzhledem k očekávání naprosté blbosti nakonec docela spokojenost. Zařazení do kategorie "ujetá, ale při správné náladě zábavná kravina" je na místě. Ve výsledku se hodnocení zastavuje někde uprostřed - některé fóry fungují solidně, jiné jsou absolutně trapné, rozjezd je podařený, ale v závěru už dochází dech, k tomu návdavkem několik filmových odkazů, které už jsou sice trochu provařené, ale potěší.(14.12.2008)

Humorná pohádka. 60%(2.1.2011)

Němci mají zvláštní fekální smysl pro humor a tento film je toho důkazem.(20.3.2012)