Sissi a Yetti

Lissi and the Wild Emperor

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Michael Herbig

Silena uchylarna. Mame tu stupidni pribeh, spoustu hlasek, parodii na jiny filmy, sexualni narazky, hromadu uchylaren a ultra cool akcni zabery, to vse v docela stylovy animaci. Ale i pres to vsechno to nedokaze pobavit tak, jak bych cekal a spousta foru jen tak vysumi.(17.10.2009)

Na konci filmu bylo napsáno : Nezapomeňte ohodnotit tenhle film na csfd.cz.. Tak já ho teda ohodnotím(9.8.2008)

• Fingon

"Otvor ženského těla na P na čtyři písmena. - Vodorovně, nebo svisle? - Vodorovně. - Tak to bude pusa." No to si snad děláte koz...í příběh, ne? Sissi a Yetti jsou animákem podobně nevkusným, i když i tenhle německý paskvil je o maličko lepší než šílené Pověsti staré Prahy. Zapomeňte na to, že byste k tomu mohli posadit děti.(28.5.2009)

Kamarád mi tenhle film doporučil, poté půjčil, říkal mi, že je to neskutečná legrace a že je tam narážek, že to nepobíral... trošku jsem shlédnutí oddalovala, ale... nemusela jsem! Já se tak bavila, ale tak! Animace mi přišla hrozná, to mi trhalo oči, dabing mě šokoval hned v první vteřině, ale opravdu to byla jízda... ač chvíli velmi trapná, tak chvílemi opravdu skvělá! :)(4.6.2009)

Pár dobrých vtipov sa tam objavilo a ja som sa dokonca aj samovoľne zasmial. Ale celkovému hodnoteniu odoberá hviezdičky ten fakt, že väčšina vtipov je už okukaných, trápnych dej je o ničom a stred filmu bol neskutočne nudný. Sexuálne "vtipy".. no jeden trapas.(4.2.2009)