poster

Sissi a Yetti

 • Německo

  Lissi und der wilde Kaiser

 • slovenský

  Sissi a Yeti

 • slovenský

  Princezná Lissi

 • anglický

  Lissi and the Wild Emperor

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Režie:

Michael Herbig
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • enjoi
  ***

  Sissi a Yetti sázejí pouze na místy až trapný fekál humor a s takovou velkou díru do filmové historie neuděláte. V žádném případě se nejedná o takový nářez jako v případě Terkela. Dejte si v průběhu tak pět piv a pobavíte se. Jinak ne. 50 %(30.9.2012)

 • mortak
  ***

  Německý kabaret se snaží dobýt animovaný film. Jenže zakouřené sklepy čpící alkoholem a levnou láskou mu svědčí daleko více než aseptické kinosály vyžadující rodinnou zábavu, nehledě na to, že to není to nejlepší vývozní zboží. Na druhou stranu, když to porovnám se Zdeňkem Troškou, je Sissi pořád o několik pater výše, vtipy lítají na všechny strany, většina z nich je sice vousatá a provařená, ale přesto se tu najde ještě mnoho těch dobrých. A u kabaretu na animaci nehleď.(30.7.2011)

 • LadyVader
  ***

  Asi nejůchylnější animák co jsem viděla, sice je pravda že u některých vtípků mi bylo trochu trapně, ale většina mě opravdu bavila. To že Sissi a Franz asi rotujou v hrobě už je vedlejší :-).(7.12.2009)

 • ajuska
  ***

  Vzhledem k očekávání naprosté blbosti nakonec docela spokojenost. Zařazení do kategorie "ujetá, ale při správné náladě zábavná kravina" je na místě. Ve výsledku se hodnocení zastavuje někde uprostřed - některé fóry fungují solidně, jiné jsou absolutně trapné, rozjezd je podařený, ale v závěru už dochází dech, k tomu návdavkem několik filmových odkazů, které už jsou sice trochu provařené, ale potěší.(14.12.2008)

 • Stanislaus
  ***

  Po Manituově botě přichází další ulítlá komedie "parodující neparodovatelné". V jádru jde o dost pofidérní film, působící jako maximálně zmodernizovaná pohádka, což chvílemi nedělá dobrý dojem. Na druhou stranu jsou tu však dost dobré hlášky a narážky. O animaci tady radši mluvit nebudu (měla značné rezervy), ale jelikož mám rád odjakživa přehnané a praštěné filmy, přidám z původně zamýšlených 2* na 3* (55%).(23.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace