Sissi a Yetti

• Německo Lissi und der wilde Kaiser (více)

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Všeho je dostatek – peněž na zátop, čokoládových kuliček na golf. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze „úžasné“. Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze… Císařovna Sissi je unesena.

Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem! Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země. (oficiální text distributora)

AngiS

Tak tohle jsem opravdu nečekala... :D Trochu víc ujetý animák :D Musím říct, že nějakterý narážky byly fakt vtipný :) Příjemná večerní oddychovka :) ()

Ripley

Je to pár dní co jsem viděl Vesmírné opičáka a byl sem znuděn.Teď přišlo vzkříšení v podobě tohoto německého animáku.Skvělá animace postav,neinfantilnost,dobré hlášky a parodování známých filmových hitů...tohle vše je v tomto ne příliš zmámém a nedoceněném dílku.Pravda,malým dětem bych to nepouštěl,ať už proto,že je film totálně nevýchovný,ale také proto,že většinu vtipů a hlášek by nepochopili.Jen škoda,že si film neudržel kvalitu první třetiny filmu.Poté bych s klidem dal za 100%.Pokud bych si měl vybrat jestli raději Shreka 4(Yetti mi připomínal chlupatého šedého Shreka) nebo Sissi a Yetti 2,volím druhou variantu.Přidám ještě plus za výborný dabing. ()

eagle-eye

SaY je asi nejujetější animák co jsem kdy viděl, určen je spíš pro dospělé, sexuální narážky a parodie na známé filmy neocení nejenže prcek, ale troufám si říci, že ani pubescent... Dávám za 4*, protože jsem se dobře pobavil, k mému překvapení se jedná o dílo našich západních sousedů a má to zatraceně slabé hodnocení na csfd...:-( Ufiknul bych tomu asi ještě 15minut a byl bych maximálně spokojen, slabá místa se přece jen najdou... ()

Adramelech

Docela mě překvapilo, jak si Němci dokážou udělat legraci z historických postav. Doufám, že jednou natočí podobný film z éry Angely Merkelové. ()

Wishkah

Mohl bych napsat, že je to trapné, otravné, nudné a infantilní. Ale kupodivu to jediné co mě o tomhle filmu napadá říct je to, že je to NĚMECKÁ KOMEDIE. To myslím vystihuje všechno. Ty jednu hvězdu dávám jen za tu animaci, která byla opravdu skvělá ()

Ricky_CZ

"Ten dabing to zabil" pronesl po skončení kamarád. Asi to bylo tím jointem, ale řehtal jsem se od začátku do konce...Tak neváhejte, ubalte a bavte se...Minimálně král Bussi a navigační systém v kočáru za to stojí... ()

ChaZty

je to přiblblé ale jako mě ten film celkem bavil. Někdy trapné ftípky ale zasmála jsem se. Akorát vůbec nevím pro jakou věkovou kategorii je film dělán, protože film působí jako kdyby byl dělán pro děti ale některé scénky a vtipy moc pro děti nejsou. Grafika mi nepřišla zas tak hrozná dalo se na to koukat. 52 % ()

Illy

Strašně debilní a zábavný film. Vím že si říkám o zavržení do pekel, ale byly chvíle kdy jsem se montypythonovsky bavil. ()

Pavlinenka

Kdo zná Bullyho(M.Herbig), jeho styl humoru, a Sissi, die Wechseljahre einer Kaiserin, bude jeho animákem nadšený. Určite by to nemělo byt bráno jako snaha o evropského Shreka. Nejvetší problém vidím v českém dabingu. V originále je Michaelův, Rickův a Christianův hlas nepřekonatelný. Hraní si s dialekty a historickými osobami prostě nemá chybu. V žádném případě by se ale na tenhle film NEMĚLY dívat děti.... ()

Grizzly

Mega úlet. Absurdita střídá absurditu a jedna sexuální narážka druhou. Výjimečně jsem sáhl po dabingu a udělal jsem dobře. Úchylárna jako blázen, ale mega vtipná. ()

Mortal3000

Nehorázná slátanina blbýho humoru, která ale pobaví ... viděl jsem verzi s dabingem a nedovedu si představit, že by originál byl lepší. Humor je vcelku ubohej, ale já se u toho filmu prostě bavil, víckrát si to asi už nepustím ale za jedno shlédnutí to stojí, slabší 3* ;) ()

BathoryMan

Otrasná kravina!Ako animák nadmieru úbohé!Ja sa čudujem tým primitivním debilom nemeckým,kde nabrali odvahu taký úbohý animák aj pustit dosveta?Ved aj také Vesmírne Opičky boli o dobrých 10 tried lepšie v animácii a o kvalitách Pixaru či DreamWorksu asi ani nemusím hovorit!Dúfam že to ti dementi nemysleli vážne a nechceli s touto úbohostou konkurovat Amerike?Okrem toho nadmieru nesympatické postavičky,ktoré si dovolujú vypúštat z úst jednu vulgárnost či skrytú dvojzmyselnú narážku za druhou!Ked toto považujú v Nemecku za vtipné a nadmieru vhodné pre deti tak to nás Pánboh chrán aby to od nich náhodou neobkukali aj Američania!Ved uznajte sami ,vtip typu:Čiara na ženskom tele na štyri písmená a začínajúca na písmeno P!Zvisle?Alebo vodorovne?Vodorovne!Tak je to potom Pusa!!! ()

Rado-KE

tak teda taku perverznost som uz dlho nevidel,film som sledoval s ceskym dabingom a mozem povedat ze nasi bratia tomu scenaru urcite nerobili ziadnu cenzuru.kto je perverzak urcite si pride na svoje:) ()

merigieren

Jako vždy bych za české znění někoho velmi rád připravil na cestu eunucha, hlas Sisi mě neskutečně vadil. Většina vtipů byla nevtipná, dvě místa by se našly: probouzení princezny a už si nevzpomínám. V každém záběru to má nějakou scénku u které si člověk říká, tak tady bych se asi měl smát, ale skutek utek. ()

gumbo

Sice o třídu lepší než Kozí příběh, ale jinak podobná anisračka. Animace je sice na úrovni (určitě lepší než bych čekal od made in Germany 2007). Ale příběhově a dilogově je to hrůza. Pár dobrých vtipů nezachrání těch zbylých unylých a zuřivě nevtipných 95%. Počítačová animace se dá využít daleko smysluplněji. 30% ()