poster

Tak jako v nebi (festivalový název)

 • Švédsko

  Så som i himmelen

 • USA

  As It Is in Heaven

Drama

Švédsko, 2004, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  *****

  Seversky drsný a současně sentimentální film. Kombinace, která se jen tak nevidí, ale tady vyšla podle mne téměř beze zbytku. Oba hlavní herci jsou skvělí, příběh o návratu k domovu, o strachu ze smrti, o mnoha tvářích lásky - hodné i zlé, o fanatickém náboženském zanícení... Zdálnivě je toho na jeden film až příliš, ale tihle Švédové to prostě zvládli.(25.12.2009)

 • iamek
  ****

  Moc krásný příběh o životě skvělého dirigenta. I přes poměrně vysokou stopáž snímek moc příjemně plyne a během celé stopáže jsem se nepodíval ani na hodinky. Hereckým výkonům nemám co vytknou, stejně tak scénaři a největší plus celého snímku je fantastická hudba.(4.6.2012)

 • zoe.x
  ****

  Občas je nutné sejít z cesty, aby člověk poznal, po čem nejvíc prahne. - "Je na dně duší lidských skryta hudba, jež zvoní tam a hovoří a zpívá, nechť léta zmlklá, ozve se přec časem..." - | 4,5*(27.6.2011)

 • emma53
  *****

  Já se snad z toho severu nehnu. Další nádhernej film o životě jednoho světem uznávaného muže, o jeho hledání sebe sama, přátelství, lásce, pokrytectví, zlobě, ale i o smutku. Opravdu 132 minut emocionální masáže srdce a navíc s mým sympatickým Michaelem Nyqvistem, který zapáleného dirigenta Daniela zahrál skvěle. K tomu všemu jsme mohli sledovat a prožívat mixáž různých lidiček z jeho vesnického sboru se svými osobními trampotami. Seveřani prostě umí chytnout za srdce a nepustit vás až do konce. Zatím jsem dala čtyřku, ale ten film se mně dostal hodně pod kůži i přes některé jeho menší nedostatky a jestli ze mě hned nevyprchá, tak půjdu na pětku. Ale toho králíčka na začátku, to si mohli opravdu odpustit.........nevyprchal, jdu nahoru....na tyhle filmy se nedá zapomenout !(16.12.2012)

 • eLeR
  ****

  Na svete existujú ľudia, ktorí dokážu svojimi činmi, svojou charizmou, svojim bytím, ovplyvniť život ostatných a vlastne aj ten svoj. Existujú ľudia, ktorí majú ten svoj život ťažký a predsa len nájdu silu zmeniť to. Aj o tomto je tento film. Skvelý film a skvelý Nyqvist.(29.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace