Speciální tým Kolín - Série 14 (2015) (série)
Německo,
2016, 45 min
Režie:
Christoph EichhornScénář:
Stephan WuschanskyKamera:
Jörg LawerentzHudba:
Stephen KeuschHrají:
Christina Plate, Pierre Besson, Lukas Piloty, Kerstin Landsmann, Anne Schäfer, Thomas Clemens, Charlotte Bohning, Lisa Brand, Markus Krojer, Jorres Risse, Ulrich Simontowitz, Christian SkibinskiHrají
Christina Plate
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Pierre Besson
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lukas Piloty
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Kerstin Landsmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anne Schäfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Clemens
Rakousko
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Charlotte Bohning
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lisa Brand
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Markus Krojer
Německo
Nejlepší seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Jorres Risse
Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ulrich Simontowitz
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Christian Skibinski
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)