Dobrodružství Žraločáka a Lávovky

• USA The Adventures of Sharkboy and Lavagirl 3-D (více)

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky přináší nonstop zábavu s hollywoodskými hvězdami Davidem Arquette, Kristin Davis a Georgem Lopezem. Každý vždycky věděl, že Max má bujnou představivost, ale nikdo netušil, že jeho nejdivočejší výmysly - chlapec vychovaný ostražitým obrovským bílým žralokem a dívkou se silou sopky - jsou skuteční! Teď tito dva křehcí vychovatelé Maxovi ukáží, že i obyčejné dítě může být něčím výjimečné! Ohromí vás spousta speciálních efektů a uvěříte, že se v tomhle úžasně zábavném filmu i ti nejmenší snílci můžou stát velkými hrdiny! (oficiální text distributora)

fars odpad!

Nahodou zachyceno v odpolednim bloku na nove... No neveril jsem tomu. Neveril jsem, ze by Rodriguez dokazal natocit fakt takovou sracku, jak se zde pise. Ale ono to je jeste horsi. Tenhle film je osence vseho spatneho, co muzete v rodinnych filmech najit. ()

KajusaK

Dětská blbinka,ale režisér je prostě perfektní a pro menší to vystihl. Efekty byly také pěkně provedené,dávám alespon 2* ()

ProfesorLotr odpad!

Rodriguez? Ten snad musel spadnout z měsíce. A ty efekty. To je prostě katastrofa! On udělal scénář, hudbu, režíroval to, hrál tam, a co ještě, ještě něco tam dělal? Taková ptákovina. Prostě totální blbost. 5% ()

Playman odpad!

Probůh, co to ten talentovaný režisér a scénárista (potažmo střihač a hudebník) splodil =). Výborná záležitost pro malé děti, ale co pro ty starší ? Snad do tohohle mega mainstreamu nespadne i Tarantino a nezačne točit podobné Žraločáky a Lávovky. ()

anli

Ze by nove Spy Kids?No...ani nahodou.Nevim,co timhle Rodriguez zamyslel,ale tahle radoby rodinna podivana ve 3-D je opravdu pro silne nervy a to i detske.Prakticky zadny scenar,jen same efektni zabery.No rezisera i herce to asi bavilo,ale vysledek je opravdu zalostny.Jednou to clovek z ucty k reziserovi vydrzi.Navic dost neurvale vykrada jine filmy(napr.Nekonecny pribeh) a jeste ke vsemu to vyzniva trapne.Rodriguez se asi chtel zavdecit svemu synovi a proto vsechen tenhle zbytecny humbuk,po jehoz shlednuti na nej budete chtit rychle zapomenout.Tak snad uz se nebude chtit reziser zavdecovat dalsimu potomkovi a vrati se ke svym vizim.Za slusny hudebni motiv a asi dve dobre sceny davam 15%. ()

uiu

Nechápu zdejší hodnocení. Jedná se o film pro děti, takže pokud vám není 3-7 let, tak těžko budete chápat, co chtěl kdo tímhle filmem říct, stejně jako nerozumíte Teletubbies, ale nemluvňata je žerou. Házet tu odpad a hodnotit film, který vůbec není zaměřený na vás jako na diváka je trochu zcestné. Zkuste se na tento film podívat s mladším sourozencem, neteří, synovcem, co já vím s kým a teprve podle jejich smíchu, nadšení a strachu o hlavní postavy poznáte, proč tenhle film vznikl. Já sama jsem ho viděla jako teenager a klidně přiznám, že mě vrátil o pár let zpět do bezstarostného dětství plného dobrodružství a snů. ()

Ewey

Pokud jste barvoslepí a k tomu duševně nemocní či naprosto opilí, určitě se budete bavit. Pokud ale nejste ani jedno z toho, rozhodně bych vám zhlédnutí tohoto napůl animovaného, všemi barvami hýřícího počinu pana Rodrigueze nedoporučovala. ()

nevermore

No...furt lepší než Spy kids 3 a 4 . Tady ten mladej bastard je aspoň lehce sympatickej, a celkově prostředí i výprava se mi jeví zkousnutelná, tedy kdyby mi bylo zase 8 :) ()

VanTom

Ono se toho do kategorie "dětský film" schová hodně, takže cílovku by tento přeplácaný nevkusný blivajz mohl i bavit. Snad, namlouvám si. "Příběh" vypadá jako něco od předškoláka (oh, wait) a kolovrátkově polopaticky omílá mantru o kouzlu snění, ohavnému CGI bych se možná zasmál, kdyby 3-D furt něco nestrkalo člověku do obličeje. Divoká režie se sice nezastaví a pár vtípky probere z letargie, ovšem stejně nebetyčně nudí. ()

P1tr

Rodriguez to už přehání. Kdysi uznávaný tvůrce Desperada si zřejmě léčí komplexy špatného otce a točí další film pro svého syna, dokonce podle jeho námětu! V době natočení tohoto braku bylo malému Rodriguezovy 8 let, což samo o sobě vypovídá o kvalitách snímku. ()

Melios

...Ak ste si mysleli ,že neexistuje nič absurdnejšieho než Poľská rodina na dedine spievajúca pesničku o skútri, alebo číňaň spievajúci nemeckú pieseň v lederhosen či dokonca fakt ,že v dome najväčšieho kritika kresťanstva dnes leží múzeum Biblie potom vás rád vyvediem z omylu. Pripravte si červeno-modré 3D okuliare (vitajte späť v roku 2005 btw) a užite si Grindhouse: Machete 9YO edition... no a bude sa tu aj spievať... ()

Americ odpad!

Tak to je vrchol trápnosti ,horši než scenár k tomuto filmu sú snáď len herecké výkony takzvanéeho Žraločáka a Lávovky,Pozor táto sračička je len pre deti do 7 rokov (5%). ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (více)