Márnice

USA, 2005, 94 min

Tobe Hooper

Jaron Presant

Joseph Conlan

Tobe Hooper nám stárne.A se stářím přichází i ipotence.Tak mu to nemějme za zlé,že zrežíroval hororový mišmaš,který sám neví jakým směrem se má ubírat.A další Hooperův film s názvem Jinn vypadá ještě na větší průser.Asi nezná přísloví,že v nejlepším se má přestat.Už se na to vyser a jdi radši do režisérského důchodu.(14.4.2015)

• Shit

Tohle jako mělo byt co? Sranda variace na zombíky nebo co? nechápu, děsná slátanina, která bohužel jako obvykle na začátku slibuje dost, ale nakonec skutek utek a nic neni. Tohle byla prostě nechtěná parodie na horor. Jedna trapná ubohá scéna za druhou, měl sem co dělat abych vydržel do konce(12.8.2007)

• Ridick

tak toto je hnusny odpad, tu ani netreba kritizovat. vsetko je tu nahovno - nic nevychadza a namiesto strachu budete mat usmev na tvari.(6.12.2006)

• - Ve filmu je celá řada odkazů na dílo H. P. Lovecrafta. Citované dvojverší "That is not dead which can eternal lie, and with strange eons even death may die" pochází z jeho povídky Call of Cthulhu, stejně jako název města Arkham. (gjjm)