Márnice

Márnica

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 94 min

• Stoka

Koukám je to tu samí odpad, ale máte recht, taky co velice. Nahlédám že Márnice má i svého fanouška, no toto. Naprosto v pořádku, jen tak dál Niki1 304, moc tě obdivuji. Tobe Hooper se asi zbláznil nebo ho podplatila právě Niki1 304, ale dost srandiček, je to humpl, nedívat!(11.4.2012)

• fars

Takove male beckove nic, co na to rict... ja na to koukal z naproste nudy uprostred tydne na kabelovce, a docela me to zabavilo. Sice jsem misty nevedel jestli to ma byt komedie nebo co, ale kdyz to berete s nadhledem tak to zase tak strasne neni :-)(29.6.2008)

• matestlust

Hooper držel po celý film příjemně mrazivou atmosféru,s tím,že rozuzlení čekáte opravdu magické.Pravdou je to,že konec totálně podělá celý film a to vážně na plné čáře.Stupidita hlavní zápletky filmu je tak obrovská,že u mě film klesl určitě tak o dvě příčky níž.(24.1.2008)

Už som myslel, že Tobe je v úplných sračkách, teda aj bol no našťastie sa mu z nich podarilo vyhrabať. Mortuary je slušný horor s docela podarenou atmosférou, maximálne debilnými postavami ( otrasná stará vykopávka, koktavý policajt, feťák, celkom pekná baba ) a CGI efektami ktoré sú tak zlé, že som z nich skoro grcal. Čo zamrzí hlavne z toho dôvodu, že masky zombie sú naozaj podarené a doteraz nechápem prečo to museli dokaziť tou príšernou počítačovou krvou.(6.6.2006)

• corpsy

Ten film si nič iné nezaslúži. To fakt točil Tobe Hooper?(9.8.2010)