poster

Márnice

 • USA

  Mortuary

 • Slovensko

  Márnica

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 94 min

Režie:

Tobe Hooper

Kamera:

Jaron Presant

Hudba:

Joseph Conlan
 • Phobia
  *

  Horor/Mysteriózní/Thriller? No, možná v první polovině filmu to působilo jako laciný TV mysteriózní horror, nějaká špetka atmosféry by se našla a snad i napětí, pokud bych všem odpudivým postavám (mám na mysli hlavní hrdiny) nepřála nekompromisní zánik. Ale potom převzal režisérskou taktovku Zdeněk Troška nebo někdo takový a najednou z "Márnice" byla komediální fraška, která děsila jedině svou nesmírnou trapností. 25%(25.11.2008)

 • mysiak
  odpad!

  Prosím prosím môžem sa dostať do takej márnice ako v tom filme?...nie lebo nie je dosť zlý herec na to!(11.6.2010)

 • matestlust
  **

  Hooper držel po celý film příjemně mrazivou atmosféru,s tím,že rozuzlení čekáte opravdu magické.Pravdou je to,že konec totálně podělá celý film a to vážně na plné čáře.Stupidita hlavní zápletky filmu je tak obrovská,že u mě film klesl určitě tak o dvě příčky níž.(24.1.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve filmu je celá řada odkazů na dílo H. P. Lovecrafta. Citované dvojverší "That is not dead which can eternal lie, and with strange eons even death may die" pochází z jeho povídky Call of Cthulhu, stejně jako název města Arkham. (gjjm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace