Márnice

Rob Howeth

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
  • xjane

Jeden z dalších nudných "hororů", kde je všechno špatně...příběh, herci, efekty (jestli se to tak dá vůbec nazvat)...pár nechutností, pár nechtěně vtipných scén...zombíci jsou totálně neschopní a směšní...no a logiku tady taky nehledejte. Odpad nedávám jen z důvodu, že jsem se párkrát opravdu pobavila, takže za mě 15%.(24.7.2008)

• Phobia

Horor/Mysteriózní/Thriller? No, možná v první polovině filmu to působilo jako laciný TV mysteriózní horror, nějaká špetka atmosféry by se našla a snad i napětí, pokud bych všem odpudivým postavám (mám na mysli hlavní hrdiny) nepřála nekompromisní zánik. Ale potom převzal režisérskou taktovku Zdeněk Troška nebo někdo takový a najednou z "Márnice" byla komediální fraška, která děsila jedině svou nesmírnou trapností. 25%(25.11.2008)

• Ridick

tak toto je hnusny odpad, tu ani netreba kritizovat. vsetko je tu nahovno - nic nevychadza a namiesto strachu budete mat usmev na tvari.(6.12.2006)

• matestlust

Hooper držel po celý film příjemně mrazivou atmosféru,s tím,že rozuzlení čekáte opravdu magické.Pravdou je to,že konec totálně podělá celý film a to vážně na plné čáře.Stupidita hlavní zápletky filmu je tak obrovská,že u mě film klesl určitě tak o dvě příčky níž.(24.1.2008)

• mysiak

Prosím prosím môžem sa dostať do takej márnice ako v tom filme?...nie lebo nie je dosť zlý herec na to!(11.6.2010)

• - Ve filmu je celá řada odkazů na dílo H. P. Lovecrafta. Citované dvojverší "That is not dead which can eternal lie, and with strange eons even death may die" pochází z jeho povídky Call of Cthulhu, stejně jako název města Arkham. (gjjm)