Vi. Víš?(10.11.2015)

Kdyby se ten film tolik nesnažil o to, aby měl nějakou uměleckou výpověď, kdyby se více hrálo na příběh, který je sám o sobě dobrý, tak jsem ochotný tomu filmu dát víc. Líbí se mi prolínání v čase, ale dlouhé záběry, střihy, které mi nějak moc neseděly... Herecky ale nemám moc co vytknout. Mladí i starší herci skvělí.(18.8.2016)

• Marigold

Nesnesitelné, na hraně sebe-parodie a nezáměrné komedie. Kdyby si někdo chtěl dělat srandu z francouzské přepjatosti, musel by to natočit přesně takhle dutě a koženě.(9.12.2015)

Absolutni bomba. Desplechin mistrovsky portretuje jedno hledani vlastni identity.(2.12.2015)

Nostalgické ohlédnutí za první láskou a přátelstvím i bilancování na prahu středního věku. Vzpomínky na blažené i všední dny - jizvy na duši zůstávají... Desplechin umí jako obvykle natočit přesvědčivě i situace na hraně. Vše táhne Amalric, režisérovo alter ego (zde o deset let mladší), ale i ostatní jsou velmi dobří. (90%)(26.9.2015)