poster

Amazonia vertical

Dokumentární

Slovensko, 2004, 63 min

Režie:

Pavol Barabáš

Scénář:

Pavol Barabáš

Kamera:

Pavol Barabáš

Producenti:

Ivica Barabášová

Střih:

Matej Beneš

Zvuk:

Martin Merc
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kimon
  ****

  Uvážená dobrodružná a objevná výprava je jedna věc a hazard druhá. Hmm, já osobně bych se do pralesů Amazónie v sandálech nevydal i kdybych měl batoch přeplněný všemi možnými séry proti uštknutí hadem !! Ale vše dopadlo naštěstí dobře. .... ..... Jedná se o velmi zajímavý a poutavý dokumentární snímek, který si jistě oblíbí i ti, které dokumenty moc netáhnou. Prostě jedničkový, "MADE IN BARABAS" natočený rukou dobrodruha.(16.9.2008)

 • POMO
  ****

  Pútavý "home made" (digitál) dokument o putovaní skrz pralesy, o ktorých by ste povedali, že sú človekom neprejditelné. Jednoduché, na nič sa nehrajúce dobrodružstvo v spoločnosti obyčajných týpkov a s jednou excelentnou lakačkou.(8.5.2005)

 • HellFire
  ****

  Překrásná cesta a určitě neopakovatelné dobrodružství. Já bych se ani vracet nechtěl.(8.10.2011)

 • heyda
  *****

  Není to sice stoprocentní pecka, ale mně to na těch 5 hvězdiček stačí. Nejen, že to bylo místy dechberoucí, ale chvílemi i hodně napínavé a jednou jsem se i lekl. Je úžasný i neuvěřitelný zároveň, co vše ta parta horolezců zvládla a přežila. Já bych asi po prvních pár metrech v Amazonii skončil s uštknutím nebo se zlomenou nohou nebo by do mě nějaká potvora nakladla vajíčka a byl by se mnou amen. Klobouk dolů před nimi. Líbí se mi i jak je toto video odvyprávěné a komentované a na konci jsem se zastyděl, jak se dnešní konzumní a vůbec obecně lidská společnost žene za mocí a prachami, ničíc takovou nádheru, kterou příroda stvořila. Hanba nám!(12.12.2010)

 • jojinecko
  *****

  Nie je to síce najväčší hardcore (118 dní v zajatí ľadu je neprekonané:), ale aj tak dávam svoj skalp dole pred všetkými účastníkmi výpravy a najmä pred Barabášom, ktorý v "celkom nepríjemných" podmienkach dokázal ešte spraviť maximálne vychytané zábery a spracovať ich do tohto pútavého dokumentu. Obdivuhodné a povrdzujúce fakt že P.B. je svetová extratrieda. Btw tá Pomom spomínaná ľakačka stála fakt za to!!!:)(2.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace