poster

Amazonia vertical

Dokumentární

Slovensko, 2004, 63 min

Režie:

Pavol Barabáš

Scénář:

Pavol Barabáš

Kamera:

Pavol Barabáš

Střih:

Matej Beneš
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  ****

  Překrásná cesta a určitě neopakovatelné dobrodružství. Já bych se ani vracet nechtěl.(8.10.2011)

 • Tomco
  *****

  300 metrov nad zemou a Barabášovci si šlapú ako po chodníku :). Neznášam výšky a uznávam týchto ľudí za to, čoho sú schopní. Barabáš ma dostáva predovšetkým tým, že mi jeho zábery dokážu nahnať autentické pocity, aké prežívajú jeho ľudia pred kamerou. Výborná robota.(24.2.2008)

 • Faidra
  *****

  Nemusíte vyrůst v kraji, kde se nalézá víc skalních měst než betonových a znát stupně lezecké náročnosti dřív než abecedu, aby vás výprava do ztraceného světa (kéž zůstane navždy ztraceným pro turistické výpravy), objevující Doyleovy přežívající dinosaury v očích plazů a zlé démony z Auyan Tepui v očích lidí věznících to nejvzácnější ze svého dědictví, uhranula. Ale asi budete v takovém případě zírat, nedýchat, snít a opravdu, ale opravdu jen maličko závidět o něco víc.(27.8.2008)

 • JANARYBA
  *****

  Můj největší obdiv měla Danka, která klukům zdatně sekundovala po fyzické i psychické stránce, všem šlo místy opravdu o život a ještě to točili...(15.11.2008)

 • CheGuevara
  *****

  Vzhůru do oblak s digitální kamerou, napumpovaným adrenalinem a s neškrobeným zápalem pro věc.(26.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace