poster

Amazonia vertical

Dokumentární

Slovensko, 2004, 63 min

Režie:

Pavol Barabáš

Scénář:

Pavol Barabáš

Kamera:

Pavol Barabáš

Střih:

Matej Beneš
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Veľmi slušný dokument, ktorý dokáže očariť, aj vystrašiť (had) aj pobaviť (Barabáš vs "herci"). Fajn komentár, krásne zábery a samozrejme trochu zamylsenia nad dnešnou spoločnosťou...(3.10.2006)

 • Slarque
  ****

  Nevím, zda je to spíš sportovní či cestopisný dokument. V každém případě jde o solidně zdokumentovanou expedici do míst, kam ještě civilizace nedosáhla. Příroda stejná jako před tisícovkami let. Lezení po převislých stěnách, prodírání se neprostupnou džunglí, skákání po kamenech a slaňování... prostě pravé dobrodružství.(14.11.2008)

 • Tomco
  *****

  300 metrov nad zemou a Barabášovci si šlapú ako po chodníku :). Neznášam výšky a uznávam týchto ľudí za to, čoho sú schopní. Barabáš ma dostáva predovšetkým tým, že mi jeho zábery dokážu nahnať autentické pocity, aké prežívajú jeho ľudia pred kamerou. Výborná robota.(24.2.2008)

 • JANARYBA
  *****

  Můj největší obdiv měla Danka, která klukům zdatně sekundovala po fyzické i psychické stránce, všem šlo místy opravdu o život a ještě to točili...(15.11.2008)

 • CheGuevara
  *****

  Vzhůru do oblak s digitální kamerou, napumpovaným adrenalinem a s neškrobeným zápalem pro věc.(26.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace