Rodina Nessových (TV seriál)

• český

Rodinka Nessová

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1984, 25x5 min

Jack Stokes

Komentáře uživatelů k TV seriálu (53)

tak na tento seriál som normálne pozabudol, v dobe ked to frčalo to bolo dost oblubene /80%/(11.8.2011)

Dvě děcka a jejich nehorázně zábavná dobrodružství s rozvětvenou rodinkou skotských lochnessek.(6.2.2007)

Neuvěřitelné, ale tenhle seriál mě opravdu bavil, super!(19.6.2008)

Jeden z dalších Magioňáckých a Vegáckých kultů, poté jsem to snad ještě viděl jako Večerníček (co se mě podařilo zjistit, tak o 13. epizodách). Seriálek byl o příšerkách z Lochnesského jezera a dvou malých dětech Matějovi a Pavlínce kteří se s nimi kamarádí. Seriál jsem od takového roku 1989 nikde jinde neviděl, až teď před pár dny se mě podařilo sehnat pár jednotlivých dílů a k mému potěšení jsem byl bohužel mírně zklamán. Už to není žádný Stanislav Hložek, který nazpíval titulní písničku (teď bohužel i upravenou), i ta nostalgie a skvělá atmosféra dětských let je nenávratně pryč, výtečný původní Vladykův,¸Nárožného, Dvořákův a Štáchové dabing na který jsem byly tak zvyklý tu byl nahrazen jedním nějakým dětským hlasem. No nic, alespoň že ty jednotlivé epizody snad zůstaly, některé jsou tu snad i nové. Jako vzpomínka na dětství, i když už ne v původní podobě, avšak oproti dnešním slátaninkám stále příjemná a svěží. Takže za 4*. ddt: Moving Culture čtvrtek 19.06.2008 údajně pův. dab. i prvních 7 epizod sedí.(23.6.2007)

Lochnesská příšera a spouta dobrodružství se sourozenci Matějem a Pavlínkou. Docela pěkný animovaný seriál, ale nepřirostl mi nějak k srdci. / Viděné epizody *25.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 6/10 )(17.5.2012)

Jééj, len nedávno som na tento večerníček spomínala :-) Milé, po čase už trochu na jedno kopyto, ale dôležité je, že si ho ešte pamätám - aj to o niečom svedčí.(31.12.2007)

Dlouhá léta přežívala v povědoví jen Hložkem nazpívaná znělka (Písničky z Rosy 1-3...) a když se seriál vrátil se starým dabingem, potvrdilo se, že Nessovic byli oblíbení tak říkajíc právem. Mates a Pavla mi nikoli náhodou asociují Seka a Zulu.(4.9.2010)

Kdybys prošel všechny Zoo, došel až na světa kraj, všude vybereš si zvíře jaké chceš. Zamává ti z klece šimpanz, papoušek či hranostaj, jenom Nesse v žádné Zoo nenajdeš. Zejména na toho mávajícího hranostaje bych si vzala první řadu. Není nad to děti vytříbenému humoru hrdého Albionu učit na takovémhle skvostu.(22.4.2013)

kdo z vás by neměl Nesse rád, vždyť jsou to přece kamarádi bááááječníííí... :) 70%(16.6.2008)

Ja odpadnem!! Ja som na túto rozprávku aj zabudla ale hneď ako som uvidela obrázok vedela som o čo ide a to bolo niečo grandiózne keď som bola malá.(13.2.2013)

tu úvodní melodii jsem, vždy dlouho nemohl dostat z hlavy :o) parádní animovaný večerníček dvou děcek s roztomilou lochnesskou rodinkou.... jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků v mládí.(27.2.2009)

Hehe, toto áno.. Spomínam na tú úvodnú pieseň: Vážení a milí, už z mora vychádzajú.. :)(21.1.2008)

Po Tekvičkových bratoch moj najobľúbenejší večerníček...(14.12.2007)

Seriálová pohádka mládí. Vždycky jsem chtěl být Divoký Ness:-)(14.8.2010)

DVD PREMIÉRA: Príloha denníka NOVÝ ČAS = 5.12.2007 - bohužiaľ s novým načisto príšerným dabingom bez pôvodnej úvodnej pesničky. HANBA ! (3.12.2007)(3.12.2007)

úchylně zábavný seriál o početné rodině Nessových.. chytlavou úvodní piseň jsem dlouho nemohl dostat z hlavy :D(13.12.2008)

Magion a Vega - nebýt těchto pořadů tak bych neznal tuto pohádku. Nostalgie :)(7.1.2010)

Strašně dlouho jsem po tomhle animovaném seriálu pátrala. Z dětství jsem si pomatavala jen, že tam byla nějaká žravá příšera, která na začátku vždycky žrala noty nějaké písničky. Takže to byly dosti chabé indicie, co by k ničemu nevedly. Dnes se mi podařilo tento zábavný animák vidět znovu a celý. Jako malí jsme ho s bráchou děsně hltali. Mám takový pocit, že tu úvodní melodii asi jen tak z hlavy nedostanu.(27.1.2010)

Jak ono to bylo... "Kdybys prošel všechny ZOO, došel až na světa kraj, všude vybereš si zvíře, jaké chceš...zamává ti z klece šimpanz, papoušek či hranostaj, jenom Nessa v žádné ZOO nenajdeš...." Máti mi tu znělku dokonce nějak nahrála na páskovej magič.(26.3.2010)

Pre detského diváka určite vydarená a vtipná zábava. Pred mnohými rokmi som aj ja bol jedným z tých divákov.(17.9.2011)

<< předchozí 1 2 3