Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

No jejej! :-) Dokonalý sitkomář Matthew Perry a nádherná Neve Campbell jsou hlavními pilíři této příjemné podívané, která sice nemá parametry světového velkofilmu, avšak dokáže potěšit oko a duši i náročného diváka.(29.4.2008)

• Enšpígl

Rozhodně bylo ve filmů víc homosexuálů než humoru. Na druhou stranu, kdyby pustili Vladkovi do vily Vyvolených tenhle film, byli by jsme asi ušetřeni těch jeho hysterických výlevů.(15.4.2007)

Lehce úsměvná jednohubka, ve které ty přijemné chvilky vyvažuje stejný počet těch méně záživných. Perry komického sympaťáka zvládá v pohodě, Neve spolehlivě okouzlí jako jediná životnější postava příběhu, který se ani nesnaží příliš si vyskakovat nad průměr.. jednou to ujde, podruhé netřeba..(29.9.2008)

Velmi příjemná komedie, kde sitcomovský výraz Matta Perryho nevadí a Oliver Platt je přímo úžasný, ale Neve Campbell je v některých momentech ihmo vyloženě otravná...(16.10.2002)

Velmi vtipná komedie, naprosto skvělá, chcete-li si oddechnout... Matthew Perry příjemně překvapil;o)(15.6.2003)