poster

Tři do tanga

 • Austrálie

  Three to Tango

 • Slovensko

  Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Molly
  ****

  Velmi vtipná komedie, naprosto skvělá, chcete-li si oddechnout... Matthew Perry příjemně překvapil;o)(15.6.2003)

 • Hal_Moore
  *****

  Tuhle koedii miluju. Nejsem moc velký fanda romantických komedií, ale tahle je velmi dobrá. Matthew Perry je určitě jeden z nejnadanějších komediantů vůbec. Hraje velmi dobře a moc se mi líbí jeho experimenty s obličeji (viz ospalý Chandler z Přátel). To že je úžasný komik si o něm myslím už od Přátel. Neve Campbellová se mi tady také líbila. V tomhle žánru je dobrá, ale nezahrála nejllépe jak umí. Mezi Matthew Perrym a Neve Campbellovou to jiskří a já jsem rád za to, že se sešli v tak skvělé romantické komedii.(21.7.2005)

 • T2

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $10,570,375Tržby Celosvetovo $13,600,000(6.4.2010)

 • kingik
  ***

  Oscar Novak je mladý talentovaný architekt a tvůrce budoucího mamutího podniku, ale jeho bohatý investor ho považuje za gaye. Sdělí Oscarovi, že jeho projekt může v konkursu prorazit jen za malou službičku. Oscar má zjistit, zda se magnátova milenka Amy neschází s jinými muži. Jenže všechno se při jejím sledování zamotá. Oscar není gay a do Amy se zamiluje a je otázkou jak z tohoto problému vycouvat. Počáteční nápad se jeví jako velmi zajímavý, ale druhá polovina sklouzne do klasických schematických kolejí většiny romantických filmů a nenabídne už nic moc překvapivého nebo originálního. Herci hrají v rámci slabšího scénáře velmi dobře a dívat se na tento film není ztráta času, ale v paměti moc dlouho po skončení nezůstane.(24.10.2010)

 • Melies
  ***

  5 / 10 Slabšie tri hviezdičky, ale keď sedíte v sobotu večer doma, nemáte 'do čeho píchnout' (až teraz mi došlo, čo tým Česi asi myslia ;-) a v telke nejde nič lepšie, bez väčších problémov dokážete stráviť aj takýto polotovar.(6.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace