Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Velmi příjemná komedie, kde sitcomovský výraz Matta Perryho nevadí a Oliver Platt je přímo úžasný, ale Neve Campbell je v některých momentech ihmo vyloženě otravná...(16.10.2002)

Občas by to chtělo lehce přitlačit na pilu, protože spousta scén ja takříkajíc jalových a bez patřičné razance. To, co nedotáhl scénárista tak nějak zaplácli kvalitní herci, ovšem Matthew Perry je naprosto mimo. Jeho hloupoučký výraz a rádoby komediální gestikulace mě nechaly naprosto chladným. Skutečně nebyl vtipný ani za mák a vše na sebe strhávali především Oliver Platt a kouzelná Neve Campbell, která z jakkoli banální scény vybruslila téměř vždy jako vítěz. Několik dialogů a životních mouder stojí za pozornost, avšak jinak je to v podstatě jen další jednohubka na hranici spotřební lhůty s (jak jinak) naprosto očekávaným koncem, aneb další ukázka toho, jak to v životě nechodí.(8.11.2006)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $10,570,375Tržby Celosvetovo $13,600,000(6.4.2010)

Někdy trošku zkratkovité, ale jinak veselá komedie o ujasnění si orientace.(26.10.2002)

Kašlu na to, že jsem asi jedinej, kterej tenhle film hodnotí pětkou z pěti, ale já prostě miluju skvělé romantické komedie. A u téhle jsem se krásně cítil poprvé, podruhé i potřetí. Takže není co řešit.(5.11.2010)

• - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)