Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Já miluju tenhle film, můžu na něj koukat kdykoli.(27.5.2007)

Komedie postavená na nedorozuměních o orientaci, která není na první pohled nic převratného. Ale po letech, když ji opět opakují v TV a vy se nemůžete odtrhnout, těšíte se na další variaci na mladého Chandlera, pak teprve dokážete ocenit, jak osvěžující je úsměv, který vám dokáží vykouzlit na tváři některé scény.(17.2.2014)

5 / 10 Slabšie tri hviezdičky, ale keď sedíte v sobotu večer doma, nemáte 'do čeho píchnout' (až teraz mi došlo, čo tým Česi asi myslia ;-) a v telke nejde nič lepšie, bez väčších problémov dokážete stráviť aj takýto polotovar.(6.11.2005)

No jejej! :-) Dokonalý sitkomář Matthew Perry a nádherná Neve Campbell jsou hlavními pilíři této příjemné podívané, která sice nemá parametry světového velkofilmu, avšak dokáže potěšit oko a duši i náročného diváka.(29.4.2008)

Lehce úsměvná jednohubka, ve které ty přijemné chvilky vyvažuje stejný počet těch méně záživných. Perry komického sympaťáka zvládá v pohodě, Neve spolehlivě okouzlí jako jediná životnější postava příběhu, který se ani nesnaží příliš si vyskakovat nad průměr.. jednou to ujde, podruhé netřeba..(29.9.2008)