poster

Tři do tanga

 • Austrálie

  Three to Tango

 • Slovensko

  Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Melies
  ***

  5 / 10 Slabšie tri hviezdičky, ale keď sedíte v sobotu večer doma, nemáte 'do čeho píchnout' (až teraz mi došlo, čo tým Česi asi myslia ;-) a v telke nejde nič lepšie, bez väčších problémov dokážete stráviť aj takýto polotovar.(6.11.2005)

 • Hal_Moore
  *****

  Tuhle koedii miluju. Nejsem moc velký fanda romantických komedií, ale tahle je velmi dobrá. Matthew Perry je určitě jeden z nejnadanějších komediantů vůbec. Hraje velmi dobře a moc se mi líbí jeho experimenty s obličeji (viz ospalý Chandler z Přátel). To že je úžasný komik si o něm myslím už od Přátel. Neve Campbellová se mi tady také líbila. V tomhle žánru je dobrá, ale nezahrála nejllépe jak umí. Mezi Matthew Perrym a Neve Campbellovou to jiskří a já jsem rád za to, že se sešli v tak skvělé romantické komedii.(21.7.2005)

 • Pepinec
  ****

  No jejej! :-) Dokonalý sitkomář Matthew Perry a nádherná Neve Campbell jsou hlavními pilíři této příjemné podívané, která sice nemá parametry světového velkofilmu, avšak dokáže potěšit oko a duši i náročného diváka.(29.4.2008)

 • Enšpígl
  **

  Rozhodně bylo ve filmů víc homosexuálů než humoru. Na druhou stranu, kdyby pustili Vladkovi do vily Vyvolených tenhle film, byli by jsme asi ušetřeni těch jeho hysterických výlevů.(15.4.2007)

 • Kaka
  ***

  Občas by to chtělo lehce přitlačit na pilu, protože spousta scén ja takříkajíc jalových a bez patřičné razance. To, co nedotáhl scénárista tak nějak zaplácli kvalitní herci, ovšem Matthew Perry je naprosto mimo. Jeho hloupoučký výraz a rádoby komediální gestikulace mě nechaly naprosto chladným. Skutečně nebyl vtipný ani za mák a vše na sebe strhávali především Oliver Platt a kouzelná Neve Campbell, která z jakkoli banální scény vybruslila téměř vždy jako vítěz. Několik dialogů a životních mouder stojí za pozornost, avšak jinak je to v podstatě jen další jednohubka na hranici spotřební lhůty s (jak jinak) naprosto očekávaným koncem, aneb další ukázka toho, jak to v životě nechodí.(8.11.2006)

 • - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace