Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Jenom škoda, že Neve Campbell neukázala tanga... A pak si je nesundala...(25.4.2009)

Matthew Perry je ve svých rolích roztržitých sympaťáků výborný (aspoň zatím), a pokud se má vyrovnat s tím, že má hrát gaye, ještě k tomu před dívkou, do které se bláznivě zamiluje po katastrofické "schůzce", je jasné, že zábava bude opravdu solidní. A když přidáme trochu toho půvabu Neve Campbell (dobře, hodně půvabu:)), neskutečného hošánka Olivera Platta a špičkový dabing (jak jinak než Rostislava Čtvrtlíka pro Perryho), je to trhák, i když jak se tak dívám okolo, malinko nedoceněný. A přitom z některých scén romatika přímo čiší:)))))(27.1.2003)

Někdy trošku zkratkovité, ale jinak veselá komedie o ujasnění si orientace.(26.10.2002)

Nič nové romanticko-komediálne, spoliehajúce na kúzlo Neve Campbellovej a chandlerovského Perryho.(19.12.2004)

Podle mě výborná komedie, Matthew Perry je v podobných rolích, kde je roztžitej prostě úžasnej (ten snad ani nic jinýho nehraje) a Nave Campbell vypadá hodně dobře a celej příběh postavenej na zápletce, že si o něm všichni myslej že je homouš je skvěle vtipnej. Já jsem se povětšinu filmu výborně bavil, snad jen konec nemusel být tak typicky naivní jak je to u spousty podobnejch komedií, ale mě už to ani tak nevadí, přece jenom Happyend se k podobným komediím asi hodí nejvíc(15.7.2005)

• - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)