poster

Tři do tanga

 • Austrálie

  Three to Tango

 • Slovensko

  Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jenda
  ****

  Já miluju tenhle film, můžu na něj koukat kdykoli.(27.5.2007)

 • Kaka
  ***

  Občas by to chtělo lehce přitlačit na pilu, protože spousta scén ja takříkajíc jalových a bez patřičné razance. To, co nedotáhl scénárista tak nějak zaplácli kvalitní herci, ovšem Matthew Perry je naprosto mimo. Jeho hloupoučký výraz a rádoby komediální gestikulace mě nechaly naprosto chladným. Skutečně nebyl vtipný ani za mák a vše na sebe strhávali především Oliver Platt a kouzelná Neve Campbell, která z jakkoli banální scény vybruslila téměř vždy jako vítěz. Několik dialogů a životních mouder stojí za pozornost, avšak jinak je to v podstatě jen další jednohubka na hranici spotřební lhůty s (jak jinak) naprosto očekávaným koncem, aneb další ukázka toho, jak to v životě nechodí.(8.11.2006)

 • Enšpígl
  **

  Rozhodně bylo ve filmů víc homosexuálů než humoru. Na druhou stranu, kdyby pustili Vladkovi do vily Vyvolených tenhle film, byli by jsme asi ušetřeni těch jeho hysterických výlevů.(15.4.2007)

 • nash.
  ***

  Lehce úsměvná jednohubka, ve které ty přijemné chvilky vyvažuje stejný počet těch méně záživných. Perry komického sympaťáka zvládá v pohodě, Neve spolehlivě okouzlí jako jediná životnější postava příběhu, který se ani nesnaží příliš si vyskakovat nad průměr.. jednou to ujde, podruhé netřeba..(29.9.2008)

 • hladass
  ***

  Jenom škoda, že Neve Campbell neukázala tanga... A pak si je nesundala...(25.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace