Na Štědrý večer v klubu Styxx v Paříži potká Bart a jeho dva šupáčtí kamarádíčci barmanku Yasmine a kostymérku Eve. Po hádce v nočním klubu pozve Eve skupinku výtečníků k sobě domů na venkov. Před cílem však narazí na stádo koz vedené výstředním pastevcem a uctívačem ďábla Josephem (Vincent Cassel). Ten jim během Štědrého večera odhalí svůj skutečný záměr, při kterém poteče krev… Hlavní roli v tomto drsném hororu si zahrál Vincent Cassel, manžel Moniky Belucci a především francouzský herec známý z filmů Purpurové řeky a Dannyho parťáci 3. (oficiální text distributora)

sedm.1

No tak to koukám jako švestka ještě teď.Satan mi naprosto nesedl ničím.Vím,že bych měl k tomuto snímku přistupovat hodně s velkou rezervou,přesto nemohu najít ani jediné slůvko chváli.Celý mi to přijde jako studentský experimentální filmeček,do kterého se jim podařilo zlákat jednu hvězdu v podobě TOTÁLNĚ přehrávajícího Vincenta Cassela(Monicu B. nepočítám,její účast-neúčast zde naprosto pomíjím).Kameraman byl asi zrovna po pěkné opici,prostředí přes svou temnotu a špinavost nevyvolávalo ani špetku atmosféry,představitelé mladých hrdinů byli vybráni z nějaké okresní potulné divadelní společnosti a závěrečná pointa byla trubkovitost první třídy.A 90% záběrů mi navíc přišlo naprosto zbytečných.Z jiných komentářů zde čtu přirovnání jako:divný,bizardní,znepokojivý,uchylný apod.,já použiju také jedno přirovnání,ovšem trochu jiné,pro mě ale fakt nejvýstižnější:Satan je naprosto MIMO. ()

DwayneJohnson

94 minut šílené jízdy, na kterou to ze začátku ale vůbec nevypadá. Vlastně, než se objeví Vincent, pak už tenhle film nabírá oporavdu zběsilé tempo, které se zastaví až úplně na konci. Byl jsem v hodnocení dlouho na vážkách, ale za posledních pět minut to zvednu na čtyři. Takovou pěkou panenku už jsem dlouho neviděl. ()

kukkik odpad!

Neuvěřitelná pitomost, která může diváka vyděsit snad jen množstvím nechutných a úchylných scén. Připomíná mi to jakousi amatérskou tvorbu, která se hodí jedině na filmové festivaly. Tenhle film je opravdu šílený, ale ne v tom pozitivním smyslu, jaký bych od hororu očekával. Celý film má velice zmatený děj, který mimochodem nedává vůbec žádný smysl. Uznávám, že se mi u filmu několikrát udělalo zle ale zavinily to čistě nechutné scénky, hraničící často se sadistickou pornografií. Tenhle film mi nepřinesl naprosto nic pozitivního a ani se mu nepovedlo mě vyděsit, nebo alespoň vtáhnout do děje. Nahá těla, úchylní retardovaní venkovani, sadistický úchyl a bisexuál v roli Josefa, dívka trpící mnoha psychickými poruchami a nymfomanií k tomu parta nesourodých nadržených a vzájemně se nesnášejících ,,kamarádů´´ dávají dohromady film, jemuž nemám důvod dát nic lepšího než odpad! ()

BoPo

Dobrý mix postáv. Frajerský Aziat, černošský kurevník, primitívny čahoun, ničím nevyčnievajúca "Turkyňa", šarmantná Francúzska so zvláštne vyznievajúcim pohľadom a Vincent Cassel, ktorý si strihol buranského nechuťáka na akého sa nezabúda. Celé je to hodené na podivný venkov, kde už od pohľadu nie je nikto normálny. Vydarená a podivná jednohubka. ()

Flakotaso

Tak tohle mě neskutečně bavilo :) Podle hodnocení jsem čekal magořinu, což jsem taky dostal, ale nebylo to nudné ani se to nebralo vůbec vážně. Kamera, hudba super, Cassel se pěkně vyřádil a u scény na sedačce jsem měl dokonce dejá vu z nedávné pařby :D. Tyhle podivné filmy mám mnohem radši než tuctové americké horory, kde se jenom čeká na to, až někdo vybafne zpoza rohu. ()

• Několik vteřin po začátku závěrečných titulků je podprahově umístěný pornografický obrázek.. (Caelos)