Na Štědrý večer v klubu Styxx v Paříži potká Bart a jeho dva šupáčtí kamarádíčci barmanku Yasmine a kostymérku Eve. Po hádce v nočním klubu pozve Eve skupinku výtečníků k sobě domů na venkov. Před cílem však narazí na stádo koz vedené výstředním pastevcem a uctívačem ďábla Josephem (Vincent Cassel). Ten jim během Štědrého večera odhalí svůj skutečný záměr, při kterém poteče krev… Hlavní roli v tomto drsném hororu si zahrál Vincent Cassel, manžel Moniky Belucci a především francouzský herec známý z filmů Purpurové řeky a Dannyho parťáci 3. (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Horor, který ani první hodinu filmu jako horor nevypadá. Francouzští mládežníci řádí v klubu a na pozvání jedné holčiny jedou na nějaký venkov. Tam se seznámí s podivným pastevcem (Vincent Cassel), který pořád kření zuby a divně čumí. Snímek se vyvíjí všelijak jen ne hororově. Půl hodiny před koncem se to zvrhne k sexuálním orgiím a já začal přemýšlet, na co se to vlastně dívám. A tak nevím, co chtěli tvůrci vyjádřit. Satanské orgie si představuji krapet jinak. Nejhnusnější scéna celého snímku je porod pastevcovi manželky, ale to tento velmi podivný příběh nezachrání. Škoda, mohl to být zajímavý film. ()

sadlokan

Multikulti parta v který je frantíků asi jako ve fotbalovym nároďáku.Ale Vincent,uzenářství,Vincentka a králík to zvedají.Nebo je to zajíc? ()

Rathalos

Tak na francuzske hororove pomery slaby pocin,skupinka mladych ludi v klube stretava atraktivnu Eve,ktora ich pozve k nej domov,viac ako hodinu sledujeme pi*oviny,ktore nudia,potom prichadza v zavere finale,ktore tiez neohuri a nenadchne,plusom je zaporak v podani Vincenta Cassela,ktory vyzera fakt otrasne az strasidelne a nejaka ta atmosfera,inak tento film neponuka nic viac...:-) ()

jay.lee

Drsné, úchylné, perverzní, kruté a přesto zábavné. Cassel je vskutku démon a monika bellucci k nepoznání. bravo tleskám za nevšední zážitek. ()

ZackSawyer

Proč jsem na to vůbec koukal? Taková nuda a debilita protagonistů. Jediná hvězdička je za Casella. Ach jo velké zklamání. ()

kwaicheng

Nářez, jedním slovem... Totální úchyl Vincent Cassel, to je prostě takovej úchyl, sám vypadá jak ten jeho vopelichanej kozel, lítá tam celej film ve faldovkách a dvou svetrch, špinavej vod hoven a hlíny zasedne i k štědrovečerní tabuli na který servíruje toho svýho kozla...no síla...a ten ksicht hnusnej, fujtajksl himlhergot šůviks kurev tisíc! Sakra, ten chlap umí zahrát skrytý úchyláka jako de Reise v Johance i megaúchyla jako tady toho kozíhoführera. Krev teče, oči se loupou... Nebo ta parta šerednejch pubescentů z vokolí...jeden mi navíc strašně připomínal jednoho známýho člověka z mýho oboru:D:D:Dto nic, to si dělám, jakože jen já se směju tomu vtipu. Hm, koukám že ani muj komentář nebude moc souvislej. Fakt ta parta hnusáků byla jak ztělesnění hroznýho snu, návrat do středověku mezi nemytý lidský prasata, jako když si Bonifác spletl pana Gulárda s Žakujem....opravdu něco strašnýho. Ano, myslím, že jak napovídá oficiální text distributora, tak pastevec Jozef je opravdu excentrický. ()

kukkik odpad!

Neuvěřitelná pitomost, která může diváka vyděsit snad jen množstvím nechutných a úchylných scén. Připomíná mi to jakousi amatérskou tvorbu, která se hodí jedině na filmové festivaly. Tenhle film je opravdu šílený, ale ne v tom pozitivním smyslu, jaký bych od hororu očekával. Celý film má velice zmatený děj, který mimochodem nedává vůbec žádný smysl. Uznávám, že se mi u filmu několikrát udělalo zle ale zavinily to čistě nechutné scénky, hraničící často se sadistickou pornografií. Tenhle film mi nepřinesl naprosto nic pozitivního a ani se mu nepovedlo mě vyděsit, nebo alespoň vtáhnout do děje. Nahá těla, úchylní retardovaní venkovani, sadistický úchyl a bisexuál v roli Josefa, dívka trpící mnoha psychickými poruchami a nymfomanií k tomu parta nesourodých nadržených a vzájemně se nesnášejících ,,kamarádů´´ dávají dohromady film, jemuž nemám důvod dát nic lepšího než odpad! ()

Veseldaa.! odpad!

Těžký WTF. Viděl jsem asi 10 minut a musel jsem to přepnout, jaká to byla nesnesitelná p***vina. Upřímně jsem litoval Cassela, kterého mám celkem v oblibě, že se k tomuhle upsal. ()

wOOzIe

nevím přesně co tím chtěl Chapiron zdělit. Scénář je vrtkavý a místy trocha debilní. první třetina je oničem, druhá tak trochu o sexu a třetí o zabíjení, ale člověk se skoro vůbec nebojí, a to samotný název budí hrůzy dost. Film nemá logické vysvětlení, postráda vlasntě logiku pořád. Zachraňuje to jen skvělý vyšinutý Cassel. ()

Pulper

Už dlouho mě nic nešokovalo tak jako tahle nesmyslná splácanina Texaského masakru motorovou pilou, Muzea voskových figurin, Kruhu, 3:15 zemřeš a určitě ještě mnoha dalších filmů. Nudné scény plné toporného herectví a dementních dialogů střídají oplzlosti a nechutnosti takového kalibru, že se moje oblíbené oko-měsíc z Andaluského psa může jít zahrabat. Kdyby se tvůrci víc soustředili na zápletku a rekvizity spojené s názvem filmu (nádherná koza jako zpodobnění ďábla, nymfomanka ála succuba, výrostci z vesnice jako ideální představitelé dalších démonů), mohl to být perfektní satanistický horror za pět hvězdiček. Odpad nedávám kvůli hezkým roštěnkám a "nezapomenutelnosti". Vincenta Cassela jsem viděl v Bratrstvu vlků, Purpurových řekách a Dannyho parťácích a zatím mě, kromě charismatického obličeje (tady dotaženo ad absurdum a ještě na druhou), nepřesvědčil o tom, že by měl herecký talent. Strašit děti by mu ovšem šlo skvěle. ()

Murdock odpad!

Nesmysl, blbost, ztráta času...nesympatický herci, chaos a v podstatě nulový děj + tuny nelogičností, který působěj jako úporná snaha tvůrců dělat z diváka debila. Doteď nevim co jsem to vlastně viděl, ale rozhoduju se mezi crazy komedií a soft pornem, každopádně horor nebo thriller to nevidělo ani z vlaku. ()

BrianStorker odpad!

Tak tohle fakt ne. Stále jsem čekal, kdy se něco konečně začne dít. Vydržel jsem jen 53 min., pak vypnuto. Nesympatičtí herci, stupidní až vulgární dialogy, děj o ničem... ()

Hisnuklusi

No Josef je bez debat kvalitní filmová postava se vším všudy, je tak srandovní, až je děsivý a naopak, a to všechno tak, že se to navzájem nebije. Atmosféra filmu je docela ponurá a navíc se i sem tam naskytne hláška, která pošle do kolen. Herci mi přišli, že se snažili a zahráli to všichni celkem na klid, žádne trapne hraní jako na to, co je to vlastně za film. Ve výsledku mě to rozhodně neuráží a musím uznat, že přes to, jaká je to vlastně pičovina, jsem se bavil a to dokonce i podruhé. Ten film prostě má něco do sebe, nemužu si pomoct a hlavně Josef prostě :D:D:D To je takovy typek, že zdar prostě. Pohodová věc, která není žádným zázrakem, ale uplně normálně se dá vidět. Cassel je dobry herec. Fakt jo. Nakonec bych se nestyděl napsat, že je to vlastně i tak trochu komedie, protože některé hlášky, jak už jsem psal, byly fakt prostě dobre a mě rozesmály, třeba u té kozy jak čepoval to mléko a všichni na něho čuměli jak na debila a že, Čínaně, pij. :D:D:D to jako at mi nikdo netvrdí, že tohle nebyla sranda. ()