Meiers

Wow, tohle mě naprosto přibilo a nemůžu snad ani popsat v kolika rovinách. Jistojistě náplň krabice s nápisem: "Film Club". I přesto, že ve srovnání s tempem Cashbacku je slimák sprintujícím gepardem hřbitovních travin dokáže tahle naprosto skvěle situovaná romance v zajetí lehce abstraktní formy, kde břidkým humorem řízlý cynický výklad vypravěče obohacený o životní moudra naprosto zabíjí potřebu jakékoliv akce, táhnout diváka od začátku až do konce . Co dál? Dál už jenom poplácat po zádech režii, kameru a scénáristu, kterým je režisér sám, takže 2 poplácání jak pro rejžiséra, tak pro scénáristu:). Každopádně si Sean Ellis vysloužil mou pozornost do budoucna. A Emilia Fox? To by bylo minimálně na stránku). ()

Pekisan

Kedysi som poznal jednu zenu. Zdala sa mi nadherna. Dnes ju uz nepoznam a ani uz nie je krasna. Mozno aj pretoze ona nepozna samu seba. Stratila "to". Vo svojej zakladnej podstate su vsetky zeny dokonalym umeleckym dielom a nadhernymi ich robi len nieco v ich vnutry. Schopnost snivat a byt sama sebou. Premena Emilia Fox z tuctovej blondsky na umelecku muzu je priam hmatatelna. Cim lepsie ju Sean Biggerstaff spoznava tym viac jej krasa rastie. Podivny, umelecky film s kecami o hladani krasy obsahjuci jednu z najvtipnejsich scen aku som kedy videl. Presne moj nocny "hrnek kafe" ()

Gixian

Scény se zastavováním času a svlíkáním ženských jsou povedeným ztvárněním erotických fantazií kdejakýho puberťáka, atmosféra filmu je docela příjemná, a Emilia Fox je tu fakt k sežrání, ale na lepší skóre než čtyři hvězdičky to není, na to je to celé moc ospalé, rozvláčné a přestřelené. ()

n3uro

Po druhém zkouknutí musím přehodnotit a ze tří hvězd dávám plný počet. Naprosto mě to uchvátilo jako dílo vystavené v galerii. Možná jsem ztracený romantik ale co, každý máme to svoje :) ()

Bird_house

Nevím moc přesně, jak tento filmový počin ohodnotit - je to hodně zajímavě natočeno.. Nicméně mě to nepohltilo takovým způsobem, který přísluší dané formě zpracování toho filmu.. Takže nakonec ***, na čtyři to pro mě není, což mě docela mrzí.. ()

Kingjiri

Romantika tak trochu (hodně) jinak a celkově zvláštní snímek. Pravda je, že mě jako chlapa upoutal hlavně jeho propagační plakát a množství obnažených ženských v samotném filmu:) Ale vedle toho stál za to i příběh a párkrát jsem se docela zasmál, hlavně když tu byly scény se svérázným mužským personálem supermarketu. V příběhu je samozřejmě několik klišé, ale je to podáno takovým nevšedním způsobem, že mi to tentokrát ani nevadilo. Příjemná oddechovka na večer za čtyři slabší hvězdy. ()

AngelG

velice pěkný film, ukazující ženskou krásu ve velice neobvyklém prostředí...kupodivu jako ženě, mi tady vůbec nevadilo dívat se vlastně hodinu a půl na jiné nahé ženy..protože je to tady tak krásně a nenásilně podané, že to na člověka vůbec nepůsobí nepříjemně..opravdu povedené a vtipné.. ()

Mara97

"Špatná zpráva je, že čas letí. Dobrá, že jsme všichni piloti." Poslední dobou mi docházejí filmy, už se prostě nemám na co dívat. A proto stále častěji využívám nového vyhledávače, kde si můžu podrobně zadat film, který zrovna chci vidět. Tak jsem se nějakým způsobem dostal k filmu Cashback, který mě okamžitě zaujal, nejspíš vím proč. A film mě nezklamal, naopak, nadchl mě. Něco takového jsem už prostě dlouho neviděl. Krásný mix drama, komedie, fantasy, romantiky, dá se snad říct, že od všeho něco. Zejména druhá polovina nabrala na humorné stránce, nasmál jsem se opravdu hodně. Je škoda, že jsem se k tak skvělému filmu dostal až tak pozdě, šest let po uvedení, že není ani až tak známý. Je to škoda, protože něco takového se jen tak nevidí, film, který prostě nemá konkurenci... ()

Alice02

Počkat počkat počkat...!? To bylo jako všechno? Nikdo mě nepřipravil na to, že mě těch pár minut tohohle půvabného filmu rozmazlí natolik, že budu odmítat závěrečné titluky! Kde se dají sehnat vystřižené scény? Doufám, že jich jsou hodiny!!! ()

sonoluca

Klenot z Britských ostrovů, který by byla obrovská škoda minout - obal je opravdu hodně mimo. Těžko popsatelný, v mnoha směrech originální či minimálně nevšední celovečerní debut Seana Ellise. Doufejme, že si ho někdo z producentů všimne. ()

Jaxx84

Sean Ellis natočil opravdu neobvyklý snímek, neobvyklý svým zpracováním, ne tolik tématem - tedy láskou. Ovšem tím jakou částí jejího cyklu se zabývá - rozchodem, těmi vteřinami, dny, týdny, které následují poté... Pokud to propletete s duší umělce, který si vytvoří obranu proti následku rozchodu v podobě schopnosti zastavit čas, tak Vám vyjde Cashback. Film, ve kterém 90% mluveného slova zabírá monolog, úvahy nad sebou samým, nad časem, nad mezilidskými vztahy... Rozhodně je Cashback film o zamyšlení, co je skutečné, co je podstatné - na chvíli se zastavit, čas si můžeme zpomalit, téměř zastavit, ne však vrátit zpátky... Co je nutné ještě vyzdvihnout na tomto velice milém, příjemném filmečku je super kamera (kdo si někdy nepředstavoval procházet mezi lidmi, když se zastavil čas?) a také hudba! Úžasně vybraná, přemýšlivá, citlivá hudba, která (jak říkám neustále) dokáže i z průměrného filmu učinit velký zážitek... Pro někoho možná stokrát omílané téma, ovšem člověk nemusí být romantik, aby si tento film užil...podle mě spíše Mysteriózní / Romantický / Drama / Komedie ale určitě 5 STARS! ()

Dan

Vtipně britská, příjemně naivní a decentně filosofická romance z denního studentsko-pracovního života. Jde o to (za)chytit tu lásku, která se schovává mezi dvěma vteřinami... tak hurá do toho ;) ()

Joski

Romantický film, ktorý vsadil na "umeleckú formu". Anglické vtipečky k tomu. Vkusne zvládnutá romanca, ktorá zaujme i poteší. 75% ()

gemi

Výborná komedie, která dokazuje, že krásu můžete najít kdekoliv. I v supermarketu. Stačí se umět dívat. Atmosférou skutečně trošku připomíná Americkou krásu, jak tu už zaznělo. EDIT: 4. 6. 2022, druhé zhlédnutí. Je to především poetická, ale místy taky fakt zábavná komedie. Není to prvoplánová řachanda, ale párkrát jsem se zasmál. Naplno si ji užije člověk, který pracuje v supermarketu, má umělecké sklony, má po rozchodu, a úplně nejvíc, pokud splňuje všechny podmínky. ()

Melvej

Pomiňme všechny ty problémy, které nám vyvstanou při myšlence zastavování času a zaměřme se zcela na film. Po prvních pěti minutách mě tento snímek zcela vtáhl do děje a pustil mě až se závěrečnými titulky. Jsem doopravdy rád, že se Casback natočil v Evropě a ne v Americe, protože by pak vypadal nejspíš úplně jinak a rozhodně ne lépe. Co se nápadu týče, je skvělý, upřímně řečeno, pánové, kdo z nás si nikdy nepředstavil, že by zastavil čas a podíval se pod sukni nějaké té atraktivní slečně stojící opodál? No, většina z nás by nejspíš neskončila jen u koukání, ale hlavní hrdina filmu naštěstí není typickým mužem, ale anglickým gentlemanem, který, jak už plakát napovídá, své "oběti" sice svlékne, ale jen za tím účelem, aby je namaloval, a pak je opět znovu oblékne. Suma sumárum, romantické, vtipné, nutící k zamyšlení a především plné hezkých děvčat nebojících se sundat větší část svého oděvu =D. Jasných 5*. ()