miligretchen

Snímek, který rozhodně není pro každého.Může působit jako divný, nepochopitelný, může dokonce šokovat či znechutit, ,..může COKOLIV.Vryl se mi pod kůži na hodně dlouho a myslím,že se na něj musím podívat zase znovu... ()

Darkone444

Film, na který jsem narazila úplně náhodou, od kterého jsem nic nečekala a který mě strašně mile překvapil. Poměrně jednoduchý příběh je zde pojat originálně a zábavně. 4* ()

habertek

Opravdu velice zajímavě pojatý film...Rozhodně to není žádná tupá americká komedie, ale komedie, která má mozek a koule a kdo z diváků tyto dvě věci postrádá tak se nechytne:) ()

gicous

Film, který rozezvučil vzpomínky na dobu, kdy jsem sám chtivě vyhledával jakékoli záblesky ženské nahoty. Na dobu, kdy se moje fantazie, týkající se ženského těla vznášela v neskutečných výšinách. Na dobu, kdy jsem svět kolem sebe vnímal především pocitově, než-li racionálně. Na dobu prvních platonických lásek a prvních rozchodů. A koneckonců i na dobu, kdy jsem pracoval v supermarketu a měl jsem spoustu možností k nenápadnému sledování ženské krásy. Nejsilnější zbraní Cashbacku jsou chvíle, kdy dokáže probudit niterní mužské pocity obdivu a údivu směrem k ženskému tělu. Tím nemyslím výhradně intimní části těla, ale také oči, ruce, vlasy, způsob ženské chůze, výrazy tváře při úsměvu, vzteku a nebo při polibku. Flashbacky do dětských let jsou výjímečné jemným nahlednutím do klukovské duše, plné zvědavosti a nesmělých gest. Zároveň ale Cashback obsahuje pár scén, které se tam podle mě vůbec nehodí. Samotná postava šéfa supermarketu je naprosto zbytečná. Především scény spojené s jeho přítomnosti tak ničí křehké kouzlo snímku. Celkově se ale jedná o povedený film - dobře obsazený, hezky ozvučený a místy opravdu magický. 8/10 ()

Michal687

Skvělé, skvělé, skvělé ... teda hlavně zpomalená svlíkací scéna v obchodě. Jinak roztomile naivní. Docela bych se mohl i s hrdinou ztotožnit. Jinak ubírám hvězdu za ne roztomile, ale naivně naivní profesní konec. Tak nějak to už bylo moc ... no jasně našel si lásku tak se o tebe všechny galerie poperou. Jinak velmi příjemné. ()

LdaVinci

Režisér Sean Ellis je prostě eso! Je to 3. snímek, co jsem od něj viděl a paradoxně jsem koukal od nejnovějšího po starší, každopádně i na potřetí se mi potvrdilo, že tento rejža umí. Pokud jste si o tomto snímku něco zjišťovali, může to vypadat dost bizarně, a ano, jsou tam bizarní chvíle, ale věřte mi, že je to milý, úžasně natočený kousek. Film, u kterého jsem se upřímně smál a to nejen díky úžasným scénkám a dialogům, ale také díky tak skvělému hereckému ansámblu, který tu hraje na jedničku. ()

Pete

Kluk na vejšce se rozejde s holkou, vezme brigádu v sámošce, z nudy si představuje zákaznice jako nahé modelky, pak si zahraje fotbálek s kolegy, a najde u pokladny novou holku. Nesmí chybět závěrečná párty u šéfa, a nakonec se z toho vyklube tuctová romanťárna. Nic jiného nebo inovativního v tom fakt nevidím, a zrovna moc mě to nebavilo, asi už jsem starej na tyhle studentský eskapády a večírky, kde sjíždí schody v krabici, bohužel. Nepřišlo mi to příliš vtipné, ani nijak zvlášť dobře natočené, Ellis si vše musel teprve osahat, a tak Cashback trpí nejrůznějšími nešvary debutů. Dávám za ta ňadra dvě kuličky z počítadla. ()

hrumsrt

Některé filmy jsou natolik silným zážitkem, že jen při vzpomínce na ně, anebo dokonce kdykoli o nich jinde vidíte jen zmínku, vás přemůžou emoce... Není jich moc a nedají se posuzovat objektivně kvalitativně, ale každý jich pár máme, a pro mě je Cashback jedním takovým... Příběh normálního kluka, který mi je už od začátku tak podobný, že pro mě po celou dobu není vůbec složité se vcítit do jím prožitých okamžiků, či do něj samotného.. Ano, jde o toho kluka z Harryho Pottera (Oliver Woods..), ale právě v podání téhle postavy Bena se mi navždy vryl do paměti. Mohl by to lehce být další vulgární teenagerovský film, plný nahatých ženských těl a alkoholu.. A ono to přesně takové je, avšak jen na povrchu. Kdežto ve skutečnosti hlavní hrdina se v podobných situacích chová, jak by asi teenager nečekal. Svoje schopnosti nikdy nevyužije k nekalostem, i když svléká ženy a obdivuje jejich krásu, tak pokaždé jen za účelem jejich nakreslení.. Pokaždé jedná nevinným způsobem, který bude divákovi blízký.. Geniálně melancholické a navíc souběžně okořeněno vypravěčských doprovodem hlavního hrdiny, že Cashback míří instantně do srdíčka.. That's life! (P.S. Příště mi to ale nevyprávějte přímo z hlavy, je to děsivé..) 80% ()

MartinTerran

Čekal jsem prvoplánovou komedii, ale je to spíš drama s pár filozofickými myšlenkami a potom už čistá romantika, takže nic extra zajímavého pro mě. Herecky to bylo obsazeno dobře. Hodnocení: 52/100. ()

Crypt.Ange

Je vecer a planuji se divat na nejaky film. Vybiram Cashback a ocekavam komedii. Tak jak jsem ocekaval, tak se stalo, ale vice si tento film uzijete v pritomnosti sve partnerky(partnera?) ... Je to krasny romanticky film zaobalen do komedialniho havu, ale ne prehnaneho ci trapneho. A pokud si predstavite, ze byste dovedli udelat s casem to same jako hlavni hrdina, tak byste to brali vsema deseti... Tudiz ja tomuto filmu davam 80-90%, ale pokud se na nej budete divat s osobou Vam blizkou, verim, ze 100% bude na miste:) Aspon vim, na co se priste divat. Preji prijemnou zabavu, ale radsi nekdy jdete spat...40 dni je 40 dni :) vsak uvidite.... ()

ottik274

Velmi příjemný a zajímavě natočený film který navazuje na kratkometrážní snímek. Viděl jsem ho víceméně z donucení, ale zaujal mě. A ta nahota, co v něm je, je víceménně účelová a film spíše doplňuje. Neubírá mu na hodnocení, jako v jiných případech u teenagerských komedií. Je to spíše vážnější snímek doplněný komediálními prvky.U mě má 85%. ()

forzaroma

Takto má vyzerať kvalitný film. Originálne, jemné, vtipné dielo s myšlienkou. Ťažko komentovať, treba určite vidieť! ()

Phex

Jojo jak to bolí a kdo z nás to nezažil....V Cashbacku je celkem trefně vystiženo co prožívá člověk, když se s někým rozejde (a to i když to sám inicioval). Připomělo mi to Všechny moje lásky s Cusackem. Tady jsou ale vedlejší postavy víceméně zkarikovány a taky to má celkově romantičtější vyznění. Řada originálních scének, které zaručeně pobaví...Mrkněte na to. ()