Evan Danielson je úspěšným finančníkem, který miluje svou práci. Bohužel kvůli ní zanedbává svou rodinu. Na každého ale jednou dojde. Evanovi se množí problémy a s jeho kariérou to jde z kopce. A neví, jak z toho ven. S řešením přijde až jeho sedmiletá dcera Olivie, která ho pozve do svého smyšleného světa imaginárních princezen. Spolu se pak vydají na vzrušující cestu, během které Evan zjistí, že někdy není potřeba nic než jen trocha fantazie a lásky. Díky tomu si uvědomí, že by se svou dcerou měl trávit víc času. (TV Nova)

Hanes88

Taková průměrná komedie Eddieho Murphyho :-) vůbec to nepatří k jeho nejlepším filmům, ale člověk na tuto rodinnou komedii dokouká až dokonce, takže průměr :-) ()

suzanne1997

Nazývat tento film odpadem by bylo to necitlivé, nazývat jej vynikajícím zase moc přecitlivělé. Měl nápad a to se mi líbilo, snažil se diváka upoutat a rozhodně se mohl pyšnit neotřelým námětem. To však bohužel nestačilo. Na nápadu vzít dceru spolu s otcem do světa fantazie není nic špatného, i dialogy se povedly, film mi však místy připadal neskutečně dětinský, jako by se snažil diváka stále překvapovat, to se mu docela povedlo, bohužel ne v tom nejlepším slova smyslu. V některých momentech se neskutečně táhl, v jiných zase cosi chybělo. Na druhou stranu nemůžu napsat, že by byl špatný to ne, když se na něj podívám jako na celek, rozhoduji se mezi průměrným až lehce nadprůměrným výsledkem, škoda, že tady neexistují tři a půl hvězdičky. Film doporučuji, ale varuji, nelze na něj mít vysoké nároky, ty totiž v žádném případě nemůže splnit. ()

CiPR

Jedna velká komedie v podání Eddie Murphy, možná, když se na to podíváme očima malého dítěte, zažijeme dkonalou, tedy dobrou komedii na sobotní večer. Z pohledu ale dospělého člověka vidíme plno laciných vtipů a ani Eddie Murphy to holt nezachrání. Občas jsem se zasmál, ale jenom málokdy. Ale když vemem v potaz to, že je to teprve druhý film v podání režiséra Karey Kirkpatrick, tak docela dobré. Film Za Plotem se mi ale líbil více. Proto 55%. ()

Olík

Úspěšnému finančníkovi pomáhají s pracovními rozhodnutími imaginární pohádkové postavy, které vidí pouze jeho sedmiletá dcerka. Když se Eddie Murphy nesouká do kůže tunových primitivů, tak je stále schopen postarat se o celkem slušnou rodinnou zábavu. Infantilnosti se opět nevyhneme, ale Norbit ani nikdo od Klumpů to zaplaťpánbůh není! ()

drankeryth

Na pozretie filmu ma lakalo to oznacenie, ze je to fantasy, co bola velka chyba. Nic take sa tam nedialo, akurat ze ten maly spratek mal imaginarnych priatelov, ktorych nebolo vidiet a dufal som, ze ich neskor ukazu ako vlastne vyzeraju. Nic take, ani omylom. To zaradenie fantasy mozu rovno vyskrtnut:( A co sa tyka komedie, bolo tam obcas nieco zaregistrovat, ale bolo toho uplne malo, co je dost chabe na komediu. Je to skor taky rodinny film, kde to skripe na kazdom kroku. Obcas nieco zahlasil Eddie Murphy, ale nebolo toho moc a to jeho saskovanie okolo tych imaginarnych priatelov jeho dcery mi aj liezlo na nervy. V poslednej dobe su jeho filmy blizko k bodu mrazu a preto ani tento film neni ziadnou vynimkou a tiez patri medzi slabe atrapy, ktore sa urcite stratia v case a nikto si ich ani nebude poriadne pamatat, ze take filmy aj boli. ()

BeranSon

Mě se film vskutku líbil, no samozřejmě to není žádná přelomová pecka, ale je hezké se dívat na to jak se vzájemně zaneprázdnění otec a rozpačitá dcera navzájem sbližují. 4/10 ()

MickeyStuma

Ne, komedie tohle určitě není. Jedná se o příjemný rodinný snímek kde exceluje Eddie Murphy, který se tu svým herectvím nijak nevymyká. Těžko říci, jestli to měla být komedie, ale svým vyzněním snímek funguje. Roztomilost Eddieho filmové dcery je příznačná a jeden by mu ji i záviděl. I její imaginární přátele, kteří mu pomáhají předvídat obchody na akciovém trhu. Trochu fantaskní příběh, kde hlavní roli má především děcká fantazie. A ta je plná složitostí a kdo ho pochopí, může na tom i vydělat. Námět není originální a tak nepřekvapí, že otec je neustále v práci a vydělává peníze, což je mu za zlé, protože nemá čas na dceru a když si ten čas nachází i za cenu obětovaní své kariéry, je to špatně taky. I v tomto filmu vyznívá, že matka neví, co vlastně chce. Jedinečností snad je jen to, že rodiče jsou rozvedení a drží střídavou péči po jednom týdnu. Není to špatný film, ba naopak. Trochu vede i k zamyšlení. Když mají rodiče malé dítě, není to jen o tom, aby bylo o něj postaráno, ale jde i o jeho pochopení a podporu. ()

darkreider

Here comes the King! Ja som spokojný. Katastrofa? Vôbec. Niektorý ľudia len nevedia oceniť rodinný film. Za to ja mám tieto pekné nenáročné rodinné cajdáky velice rád. Edie Murphy znovu ukázal svoje mojo a mňa to bavilo. Toto sú tie najlepšie mainstreamy! ()

dainio

Workoholický otec, který se svou dcerou tráví pramálo času, je častým námětem k různým rodinným komediím. I ve filmu "Tak si představ", je synopse příběhu stejná. Až na to, že se zde objevuje míra fantasie. Dcera má kouzelnou dečku, která ji dostává do království princezen, které vidí dopředu. Tato dečka se i stane pojítkem, které upevní vztah dcery a otce. Otec totiž využije tohoto magického kusu látky k pracovním úspěchům v investiční firmě. Stane se výborným rádcem v oboru investování a je všude oblíben. Když ale přijde nabídka na vedení firmy, tak si musí otec vlastně uvědomit, co chce víc -- jestli práci nebo dceru ? To vše se dozvíte v této nové komedii s Eddiem Murphym v hlavní roli. Příjemná oddychovka, která nenudí. ()

beckham-

Takových filmů už bylo natočeno opravdu hodně s tím rozdílem, že v nich nehrál Edie. Ten je zrozen ke komediálním rolím a pár hlášek, či vtipných scén si střihnul i zde, ale je to pramálo na vyšší hodnocení. ()

tranquill

Nebylo to špatné, jak by se mohlo dle zdejšího hodnocení zdát. Milá komedie o tom poznat, co a kdo je v životě důležitější. ()

Patrik200s

Ja chcem svoju gugu. Kto by nechcel kúzelnú deku čo radí v klúčových otázkach. Kupida je stupida. Podobne vyznela väčšina filmu a nebiť Murphyho bolo by to ešte oveľa horšie. ()