Tanzie a Ava, velmi bohaté sestry, jsou dědičkami rodinného majetku. Jednoho krásného dne se jejich pozlacený svět díky skandálu zhroutí. Jejich bohatství je pryč. Musí se postarat a řešit věci, kterými se nikdy nemusely zabývat! (oficiální text distributora)

togaf

Co napsat o něčem podobném? Snad jen varování: "Sledování tohoto snímku způsobuje rakovinu dobrého vkusu." ()

fmash

Velmi roztomilý příběh o dvou zazobaných rozmazlených dědičkách, které někdo málem ošidil, ale naštěstí k nim byl osud milosrdný a za účast jim přihrál ještě větší prachy. Vhodné jako šidítko pro zpitomělé prepubescentky, případně jako mizerná kulisa k nesoustředěné partii lízaného mariáše. Jako obojí je to naprd, takže mi nezbývá, než se po způsobu Igi.B zeptat, komu to vlastně slouží? ¾ puntíku. ()

lioncel

.. náhodou ta scéna, kdy sestry, bývalé multimilionářky, nastoupí poprvé v životě do autobusu MHD je naprosto skvělá - i s tím super hudebním doprovodem ... jinak celkově samozřejmě slaboučké, to uznávám ... ()

SallyZen

Dvě bohatý fifleny, který mají v mozku prázdno se pouští na vlastní pěst do pátrání po véélkém podrazu na jejich podnik(či podnik jejich otce). Ale najednou začnou bejt kdovíjak chytrí a všechno vyřešej, samozřejmě s pomocí dvou nápadníků, kteří vypadaj spíš jak otroci těch dvou hus. Bylo to k smíchu, ale nemůžu popřít, že jsem se nebavil. Ale teď se docela směju zařazení tohoto snímku do DRAMA. Ach!! Vlastně to trochu bylo drama, když si celej film stěžovali na puchýře, boty, šaty, auta, autobusy, lidi a všechno ostatní. 35% ()

Rodriguez

Celkem povedená komedie až na to, kdyby ze sebe nědělaly takové "krá*y" (promiňte za to slovo). Děj je slušně propracovaný a jede v jedné lince, ale té komedie (stupidity) je tam až příliš. Jinak vlastní hudba Hillary ve filmu je vážně cool. ()

Elyssea

Předvídatelné až hrůza. Vlastně od úvodních titulek víte celý děj dopředu. A Haylie Duff, jakkoli se to zdá nemožné, je ještě desetkrát horší herečka než Hilary. A co v tom filmu dělala Anjelica Huston je mi záhadou. ()

tomtomtoma

Ve své podstatě se nedá nic vyloženě odsoudit. Už jen to, že se někomu podaří natočit film a uvést ho do distribuce, je hodné obdivu. Navíc film si neklade žádné ambice, svým popovým stylem je zaměřen na určitý druh publika, vydělal peníze. A má své fanoušky. A kolik je kvalitnějších filmů, které nejsou nikým zařazeny mezi top 10? A tahle naivní a nenáročná komedie je má! Jsou zde mladé dívky, jsou bohaté a nemají žádné starosti. Snad jen to, co si vezmou na sebe a s kým se chtějí líbat. A starosti nemají, ani když spadnou na dno, i když ony na něj nespadnou. Ať by to bylo dopadlo jakkoli, ony by starosti neměli. Tedy kromě toho, co si vzít na sebe a s kým se líbat. Ano, konzumní popkultura je plná povrchnosti, a tak to i nadále bude. A tak sestry Tanzie (Hilary Duff) a Ava (Haylie Duff) Marchettovy zažívají jen trochu nevšední dny, kdy jsou na chvíli odvrženy vlastní pokryteckou lepší společností. A tak kopou za své jméno. Z dalších rolí: kolumbijská hospodyně a opatrovnice sester Inez (Maria Conchita Alonso), majitelka konkurenční kosmetické firmy Fabiella (Anjelica Huston), ředitel firmy s náhlým pominutím smyslů a nejasným motivem Tommy Katzenbach (Brent Spiner), právník chudých Henry Baines (Lukas Haas), a zamilovaný laborant Rick (Marcus Coloma). Výsledkem je pouze popová komedie bez jediné ambice a vyššího cíle. A dokáže i někoho dobře pobavit. A to je jen dobře. ()

BUD-SFIS odpad!

Jsou i dobre komedie ale tato mezi ne rozhodne nepatri. Nejak mi uchazel ftip a vsechno dokonala. Ani romatika tam nebyla hezka, proste se nic nepovedlo. ()

necisty odpad!

Nevím, jestli jsem měl nějak nakloněnou náladu, ale tohle mi přišlo strašné! Každou minutou navíc jsem tomu dával novou šanci které jiné filmy nedostaly, ale čím dál tím víc mě to štvalo. Jasná pointa hned od začátku, nádherné ženské, které ale neumí hrát, a nezáživné kecy. ()

Mrkvič

Čekal jsem to teda mnohem horší. Sledoval jsem to sice jentak jedním okem, ale tak strašný to nebylo. Dokonce myslím, že nějaký pubertální slepičky to může i hodně bavit. ()

Bobik9

To bylo snad za trest! Strašná trapárna, nuda, a bez jakéhokoli příběhu. Nikdy jsem neměl rád Hilary ani Haylie, ale teď mi příjdou skoro odpudivé. Ta jedna hvězda je jen za jedinou scénu kluků z Good Charlotte. ()

Charlizee odpad!

Po odpadu sahám jen v případech nouze. U tohoto skvostu se mi zvýšil tlak, místy jsem lapala po dechu a mozkové buňky téměř stále volaly o pomoc. Neptejte se, co mě to popadlo, ale opravdu jsem to zhlédla celé - asi jsem pořád čekala, že se něco stane a ukáže se, že to celé měla být povedená satira. Bohužel... Je to přesně ten typ případu nouze, u kterého je mi líto, že se náklady spojené s výrobou snímku nevyužily alespoň trochu rozumněji. ()

TO

Tak to je dooost děsný, ty dvě kozy nepřetržitě něco brebentí a pobíhají sem a tam, toť vše. V polovině jsem toho už měl plný kecky. ()

Pavlínka9

Být mi takových 13 let když bych film viděla, asi bych byla nadšená :D :D Kecám :D :D Já zrovna ne, ale plno jiných takových puberťaček ano :) Film jsem tedy viděla až o mnoho let později a proto si jen říkám - jsem ráda, že mi není za 1) 13 let :) a za 2) nemám potřebu se dívat na takové filmy :D ()

Master19 odpad!

Někdy nemusí nízké hodnocení filmu přesně vypovídat o jeho kvalitě,ale tady to sedí, je to velmi velmi špatné, hloupé a... na odpad! ()

IvyH

od odpadu tento film zachraňuje jen fakt, že není nudný. teda vlastně je, protože celá ta taškařice (kdo tam do toho žánru proboha dal to "drama"?) je jedno velké klišé a navíc neskutečně průhledné. přesto, na žíly to nebylo. ()