Když se Prcek narodil, odložila ho matka před jedním domem, aby se ho ujali dobří lidé. Dobře věděla, co dělá. Než chlapec oslavil sedmé narozeniny, zbavily se ho stejným nebo velmi podobným způsobem různé laskavé a po dítěti toužící rodiny ještě třicetkrát. Žádná nebyla natolik silná a odolná, aby s ním vydržela pod jednou střechou. Není divu, že se nakonec ocitl v sirotčinci, kde jsou na něj krátcí psychologové i jeptišky. Přestože jeho naděje, že se najde další ochotná rodina, je mizivá, zázrak se přece jen stane. Jsou to manželé Healyovi, kteří chtějí adoptovat dítě a uvěří "výhodným podmínkám", za nichž bude adoptován právě Prcek. Jakmile si ho odvezou, v sirotčinci propukne veselí, novým rodičům však netrvá dlouho, než pochopí, že život s Prckem bude nepřetržitá řada pohrom. (TV Nova)

zdeny99

"Adoptovali jsme Satana!" Sice adoptovali Satana, ale v porovnání s Kevinem (SÁM DOMA), Dennisem (DENNIS - POSTRACH - OKOLÍ) či s Lucií (LUCIE, POSTRACH ULICE) Prcek jasně prohrává. I proto že toho navyváděl mnohem víc než tihle tři dohromady, tak to působí nejen neuvěřitelně, ale hlavně i trapně. Všechny tři zmíněné filmy byly dokonale napsané, promyšlené a hlavně měly nějaké své mantinely. Ovšem co všechno způsobil Prcek a jakým způsobem to vždy udělal, to nezná mezí. Je to prostě debilní hovadina na jedno shlédnutí. [5044. hodnocení, 83. komentář, 51%] ()

crha

Tohle je fakt tak strašně hnusný dítě, že je mi blbě se na něho vůbec koukat. Já být tet táta, tak maže okamžitě do děcáku. ()

elanista1

Prva cast z tejto smiesnej trilogie. Zrejme najlepsia. Nejake vtipy sa najdu, ked tak spominam aj nejake nezabudnutelne sceny, ale nie je ich vela. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Pulos

Někdy se, až moc Prcek podobá Dennisovi z postrachu okolí, což nemám rád, ale zase jsem se u toho bavil víc, takže za 3 hvězdy. ()