Evil Breed: The Legend of Samhain

• Kanada Samhain (pracovní název) (více)
všechny plakáty

Na počátku příběhu jsme svědky brutální vraždy dvojice turistů. Pár dní na to se skupina amerických studentů ubytuje v chalupě poblíž velkého jezera obklopeného hustým lesem, aby studovali rituály keltských druidů. Netuší, že opuštěný měděný důl není tak úplně opuštěný. Žije v něm něco, co netouží po ničem jiném, než po pár šťavnatých studentech. Honička může začít. (Okara)

ricci.s

Jeeej, toto je lahôdka. Učiteľka so skupinkou teenagerov sa vyberie na výlet do lesov skúmať miesta, kde žili starí Druidi. Netušia však, že na nich zaútočia hladní, zmutovaní kanibali. Takže sa začne "vzrúšo". Čím viac sa horor blížil k svojmu koncu, tým to bolo brutálnejšie. Masky mutantov výborné, zaujalo aj pekné prostredie a starý hrad v lesoch. Najviac ma pobavila scénka, keď mutant vytiahne chlapíkovi črevá cez riť, to bolo dobré. Prípadne sa dočkáme aj rozpitvania ženského tela až na kosť, to myslím doslova. A nakrútené to bolo celkom slušne, žiadna amatérčina. Takže ja ako milovník béčkových krvákov a nenáročný divák doprajem plných 5! Kto má rád mutantské hororíky, ako napr. Wrong Turn, Albino Farm alebo Hatchet, tak si určite príde na svoje. ()

drankeryth

Nieco na sposob Hory maju oci, ale skor v horsom prevedeni. Maska zdegenerovaneho kanibala sa mi pacila, aj ked prevedenie jeho vrazd moc neoplyvalo profesionalitou. Obcas to vyzeralo komicky, hlavne ten noz vrazeny do riti. To uz zavanalo komediou:) Celkom v pohodicke slasherovina, ktora ma obstojne pobavila. ()

Flaxik

Průměrná mutantská vraždírna, na které je nejzajímavější asi účast pornohvězd se značně jetým dezénem. Co trošku nasere, že když už herci hrají celkem ucházejícně , tak scénář stojí za vyliž a pan scénárista jim cpe do tlam neuvěřitelné bláboly, ale co se dá dělat. Kolem koukolem je to slušný průměr a o prsa vietnamské dívky to chytlo ještě třetí hvězdu. Jinak titulky jsem nikde nenašel, tak jsou domatlány zde: http://www.ulozto.cz/xQK5VSeW/evil-breed-the-legend-of-samhain-2003-srt (snad se to smí :-)) ()

zdenny

Ono, námět nebyl špatný. Zpracování již bylo diskutabilní. A účast těch trotlů, co vypadali jako toxičtí bojovníci z osmdesátých let, byla spíš k pláči než k úděsu. Film má málo procent, ale já jsem byl spíš zvědavý na Jennu Jamesson. No, nic moc, ani prsa. Tak jsem alespoň zjistil, že i Chasey Lane je pornoherečka... veteránka. A co jsem nezjistil, ale naopak již vím dlouho, že levné exploatační horrory a krásné holky jdou tak nějak ruku v ruce. Podobně jako fotbalisté a modelky. ()

JASON_X

Otřepaný začátek - šukající kempaři (ona musí mít samozřejmě silikonové cecky), jejich vražda, střih, partička pitomců na výletě atd. Na horror minimálně horrorové, na komedii nebo parodii minimálně vtipné. Co k tomu víc napsat... snad že se to má odehrávat v Irsku, ale auto má volant vlevo, že herci podávají tak toporné výkony, že mi to chvílemi evokovalo dadaisticko-recesistické Birdemicy, a že z filmu smrdí amatérština na sto honů... Plusy: Pěkná Bobbie Phillips (učitelka Karen) a povedená scéna filmu ve filmu (fiktivní horror v TV na bázi série Halloween). A pobavilo mě jednak vytahování střev prdelí, druhak když kanibalský mutant vytáhne z rozkuchané blondýny místo tepajícího srdce pytlík se silikonem. / Z IMDB zjišťuju, že většina ženského osazenstva jsou pornoherečky, tím se ledacos vysvětluje. // Jo a díky uživateli Flaxik za titulky! /// A že prý to měla být opravdu komedie a parodie... hmmm... viděl jsem mnohem lepší. ()

• Pôvodne bol do filmu obsadený Mark Borchardt, ale jeho scény boli z dôvodu politických problémov v Kanade vystrihnuté.
    (misterz)
  • Názov filmu je vlastne írske slovo pre časť roka, ktorá sa v anglicky hovoriacich krajinách volá Halloween. Samhain v preklade znamená "zasiať". Aj v Írsku je Samhain časť roka, kedy živí môžu kontaktovať svojich mŕtvych predkov. (misterz)