Superlhář

• USA Full of It (více)

Samu Leonardovi je sedmnáct a právě nastoupil do nové školy. V tomto prokletém věku nemůže být nic horšího. Pokud nemáte prachy na pořádného kadeřníka, zlatokopku po svém boku a Porsche v garáži, můžete se vydat jen dvojí cestou: Buď se na školu, její krasavice a úžasného krále plesů vykašlete nebo si začnete vymýšlet. Tak jako Sam, který se přeškolil v odborníka na malé neškodné lži, jež z něj vyrobily majitele nablýskaného sporťáku, syna zfetovaného rockera a sexuální objekt pro nadrženou učitelku. Jednoho rána se však probudí a všechny vylhané věci, budou najednou skutečností. (oficiální text distributora)

oLí

2/10 Herdek to byl votřes. Vtipnější by možná bylo čumět hodinu a půl do zdi. Ani romantika bohužel za nic nestála. Tu jednu dávám za námět, kterej nebyl ale vůbec špatnej. Kdyby se ho ujal Apatow ( ZBOUCHNUTÁ, SUPERBAD, KOPAČKY... ) a jiní herci, mohla z toho být výborná podívaná. Kdyby no... ()

trinan_kop

Tento film sa mi veľmi páčil, ale dávam len tri hviezdičky, pretože hlavný predstaviteľ bol extrémne zlá voľba, a taktiež scenár by zniesol dosť radikálne zmeny. Potom by to bolo aj za 5 hviezdičiek. A tiež úchylnosť toho kto písal na CSFD zoznam hercov, kde je carmen electra na treťom mieste, nech si dotyčný pozrie poradie na imdb - je až dole, lebo tam hrala tak dve minúty. ()

rein

Hlavného hrdinu myslím zahral Michael Angarano a ak to bol vážne on, tak musím podotknúť že to bol fakt trápny film v ktorom hral a on sa tam tiež pekne strápnil tým že tam zahral také nemehlo... Videla som veľa filmov v ktorých hral Michael Angarano hlavnú postavu, napríklad sa mu podaril film Škola superhrdinov od Disneyho, lenže v tomto filme sa vážne pekne strápnil ()

wowylgu313

Tak já nevím, tady podle recenzí čtu jak to bylo tak moc  špatné??? To nevím tedy... ze startu musím napsat že já dávám tedy 65% čistých. Vůbec to nebylo zlé. Nesrovnavat to s ultra komedií na podobný styl jako je např "Lhář Lhář" .. každopádně herecké obsazení bylo nadprůměrné. Byli všichni tak nějak zvláštně zajímavý :D celá ta kulisa taktéž. Nevím málokdy jsem se setkal s touhle kamerou a takovým tím pomaloučkým "retardovaným" scénářem. Nevím tedy zda to byl účel nebo čistá realita ale co už ... Ať tak nebo onak ... Já na konci neměl důvod nadávat. ()

Pepinec

"Tak fajn, bude to jen sexuální vztah. Žádný závazky, žádný chození, jen divokej sex kdykoli budeš chtít." Opravdu, ale opravdu moc rád bych se těchto dvou vět jednou dožil. Pokud možno dřív, než si po nich budu moct leda tak utřít uslintanou protézu, nahodit umělou kyčel a odbelhat se o francouzské holi zpátky na lůžko, abych nedostal infarkt. ()

• Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)