Deník vraha

Zabijak: Denník vrážd

Denník vraha

Krimi / Drama / Thriller / Životopisný

USA, 1995, 91 min

Film diváka zavádí do temných zákoutí zločinecké duše a je zasazen do vězenského prostředí. Vypráví příběh o přátelství idealistického dozorce a na první pohled docela sympatického delikventa, kterého hraje vynikající James Woods a snad právě díky jeho výkonu dávám filmu vysoké známky i když místy snímek postrádá věrohodnost, ale jinak je velmi citlivě natočen a často tlačí na divákovi emoce dosti nevybíravým, ale pro mě přijatelným, způsobem.(4.3.2009)

Deník Vracha je podle mě slušnej film. Ani nemám tomuto filmu co vytknout. A ani žádný zápory jsem na tomto filmu nenašel. Podle mě slušné životopisné drama. Hlavní herec předváděl obdivuhodný herecký výkon. A podle mě se na tu roli hodil. Dávám za film 80%.(15.10.2011)

Pribeh zlocince Carla (vyborny James Woods), ktery si prosel temi nejhorsimi veznicemi, kde s nim bylo zachazeno jako se zveri kvuli jeho brutalnim cinum, ktere pachal od sveho raneho mladi. Ve svem poslednim pusobisti se seznami s bacharem, ktery se od ostatnich diametralne lisi svoji laskavosti a dobrotou a s jeho pomoci sepise svoji pout zivotem. Nahled do vezenskeho prostredi. I kdyz nic noveho nenabizi a poukazuje na stare zname skutecnosti o spatnem systemu, me osobne film zaujal. 70%(26.3.2008)

Cesta do duše sériového vraha Carla Panzrama. CITÁT - Chci z tohoto těla, chci z tohoto života !!!...... Velice povedená atmosféra a celkem ucházející hudba.(23.3.2012)

Veľmi zaujímavý film s excelujúcim Jamesom Woodsom. Carl Panzram bol naozaj zaujímavá postava ale celý ten čas som čakala, že mi film poskytne logickú odpoveď prečo robil to čo robil ale na to zrejme odpoveď ani neexistuje. Myslím, že keby sa do réžie pustil niekto skúsenejší, mohol by to byť naozaj vynikajúci film zatiaľ čo teraz je to len dobrý film so skvelým motívom.(26.8.2012)