Miluji tě k sežrání

Just Friends

Komedie / Romantický

USA / Kanada / Německo, 2005, 96 min

• Slarque

Amy Smart je k sežrání. Anna Faris dotáhla esenci blbé blondýnky k opravdu zábavné tuposti. Ale jinak jsem u tohoto filmu vyloženě trpěl. Scénář pitomej, romantika nefungovala, režisér nanicovatej a humor převážně trapnej.(1.1.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 5/10/// +Ryan Reynolds, občas sranda -další extra plusy mě nenapadají, Anna Faris spíš zklamala, možná ne tak ona samotná, ale to jak byla napsaná její postava, to stejné mohu říct i o dalších postavách a především pak o dialozích, slabší hudba, a název se sem moc nehodí./// Čekal jsem hodně. Má to skvělé obsazení. Hrají tu mojí oblíbení herci, takže není divu, že jsem se na to hodně těšil. Výsledek je však docela mizerný a přesto že bych tady našel pár světlejších chvilek a občas jsem se i pousmál, tak i přesto jsem trnul nad tím, co si tvůrci s postavami dovolí. Málokterá z nich vám bude dost sympatická a žádná vám nepřiroste k srdci. Je to škoda. Ryan Reynolds umí. Dokázal to mimo jiné ve skvělém Návrhu. Amy Smart je standardní. No a Anna Faris si zřejmě neumí vybírat role, protože ty co předvádí jí nesluší (viz.Domácí mazlíček). Dál nemám co dodat./// Celkem 62%///(8.4.2010)

• Pethushka

Jedno velké klišé, na které se dá sice dívat, ale nikoho už nebaví. ** dávám za povedený začátek, který mě docela rozesmál. Anna Faris se rolí nahlouplé vřeštící zpěvačky spíše ztrapnila. Ryan Reynolds tak nějak přežívá s křečí ve tváří. Nic nového, nic zvrátného..spíše nuda. Jsem jen ráda, že to netrvalo déle.(24.7.2011)

Zábavné. Kopec toho humoru, kde sa ľuďom dejú nepríjemné veci, no musíte sa na tom nahlas smiať. Takéto situácie sú asi hlavným ťažným koňom komediálnosti Just friends. Nebyť Samanthiných nehôd, bratských bitiek a "griswoldovských" scén, bola by to len ďalšia príšerne otrepaná romantická s*ačka.(28.8.2007)

Typicky americká romantická komedie. Jak já tenhle "subžánr" žeru. ko obvykle klišovité až na půdu a s kupou blbých fórů, ale tentokrát s fajn hlavním hrdinou, plné sexy hereček (Amy Smart jenom v košili. Ach...) a místy neskutečně zábavné. Co by svět bez podobných filmů dělal? :)(23.8.2008)

• - Během natáčení Reynolds vyšel mezi lidi ve svém „tlustém“ oděvu. Když se ho fanousci zeptali, zda je na place Ryan Reynolds, pověděl jim, že ano a poslal je za ním. (imro)

• - Film natočili v kanadské provincii Saskatchevan a je prvním hollywoodským projektem, který zde vznikl. (imro)

• - V úvodní scéně Chris (Reynolds) opouští párty a znalci zjistí, že cituje z písně Bruce Springsteena, Thunder Road: „It’s a town full od losers, And I’m pulling out of here to win.“ (imro)