Miluji tě k sežrání

Hľadá sa ideálny muž

Just Friends

Komedie / Romantický

USA / Kanada / Německo, 2005, 96 min

Amy je krásná a Ryan je sympatickej a Anna Faris je správně nafoukaná a Chris Klein taky, ale nejlepší je prostě Chris Marquette. Jinak je tohle naprosto tuctovej americkej romantickej film, kdy se z tlouštíka stal nakonec krásnej sexy chlap, co má úspěch u žen, ale on chce jen tu jednu a jedinou. Ničím nevyčuhující film z průměrných vod krášlí fakt jen chemie mezi Amy a Ryanem a mezi Ryanem a Chrisem Marquettem.(3.9.2010)

První půlhodinovka velmi vtipná, pak to šlo trochu dolů, zejména scény s Annou Faris byly fakt uhozené. I tak jsem se ale celkově dobře pobavil a slušné hodnocení je na světě. CZ dabing do pohody. 67% (with J.)(23.8.2015)

Rozhodne príjemná komédia, s dobrými pesničkami, pri ktorej som sa na niektorých miestach kvalitne nasmial. Mimoriadne vydarí bol aj herecký výkon Rayna Reynoldsa avšak len ten keď bol zamaskovaný :-)) A Amy Smart je vážne k sežrání. Anna Faris snad ešte viac...ale našlo sa tu veľa trápnych miest a miestami to bolo fakt až detinské. 65%(19.4.2009)

Typicky americká romantická komedie. Jak já tenhle "subžánr" žeru. ko obvykle klišovité až na půdu a s kupou blbých fórů, ale tentokrát s fajn hlavním hrdinou, plné sexy hereček (Amy Smart jenom v košili. Ach...) a místy neskutečně zábavné. Co by svět bez podobných filmů dělal? :)(23.8.2008)

Vynikajúco prekvapujúca zábavná komédia, ktoré síce neprináša nič nové v žánri komédie, ale využíva všetky povolené vtipné zbrane a dokonale ich využíva...plus si pripočítajme vynikajúce obsadenie - Ryan Reynolds, Anna Faris, Amy Smart a Chris Marquette a máme tu zábavnú komédiu...(5.7.2008)

• - V úvodní scéně Chris (Reynolds) opouští párty a znalci zjistí, že cituje z písně Bruce Springsteena, Thunder Road: „It’s a town full od losers, And I’m pulling out of here to win.“ (imro)

• - Během natáčení Reynolds vyšel mezi lidi ve svém „tlustém“ oděvu. Když se ho fanousci zeptali, zda je na place Ryan Reynolds, pověděl jim, že ano a poslal je za ním. (imro)

• - Romantickou komedii distributora New Line promítali v amerických kinech už od středy, a tak se její výdělek za první týden promítání (23. – 27. 11. 2006) vyšplhal na 13,2 mil. dolarů. Během úvodního víkendu to dotáhla na šestou příčku. Celkový zisk v USA zůstal skromně na 32,6 milionu. (imro)