Miluji tě k sežrání

Wild X-Mas

Hľadá sa ideálny muž

Komedie / Romantický

USA / Kanada / Německo, 2005, 96 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,619,671Tržby Celosvetovo $50,817,508(25.10.2008)

Je to trapné, všichni přehrávají, ale je to sakra fakt srandovní...!(6.12.2006)

Ryan Reynolds, Anna Faris, Chris Klein a Chris Marquette jedou na plný plyn a užívají si to (první tři včetně zpívání), jen chudák Amy Smart jako hrdinova láska vyfasovala černého Petra a je tu jen na okrasu. Pošťuchování mezi bratry a křtění na rytíře trapáka je boží.(22.7.2007)

Příjemná romantická komedie s velmi dobrým obsazením. Ryan Reynolds je velmi pohledný a dobrý herec, který se právě hodí do tohoto druhu filmu. Ale nedokážu si ho představit v něčem jiném..třeba v akčním filmu...no way... A Amy Stuart je v všech rolích velmi milá i "milá" :) No a tihle dva spolu v jednom filmu...prostě super. Skvěle jsem se bavila...a tlustý Ryan? :D(23.12.2009)

• molotov

Hlavní hrdina je takový kokot, že mu vlastně přeju jen to nejhorší a nejraději bych mu jednu vrazil:)(1.1.2010)