Miluji tě k sežrání

Wild X-Mas

Hľadá sa ideálny muž

Komedie / Romantický

USA / Kanada / Německo, 2005, 96 min

Je to trapné, všichni přehrávají, ale je to sakra fakt srandovní...!(6.12.2006)

Typická priemerná komédia. Veľmi ma oslovil námet, sám som prešiel podobným fyzickým prerodom ako hlavný hrdina:). A Amy Smart miluju k sežrání:)(14.1.2008)

• predators

Nuda, nuda a zase jenom nuda. Tak jo, dvakrát jsem se zasmál. :-) Prostě shit a nebýt všude kolem ty hromady sněhu, tak jdu ještě níž ... a že to jde?! :-) 20%(16.7.2009)

Příjemná romantická komedie s velmi dobrým obsazením. Ryan Reynolds je velmi pohledný a dobrý herec, který se právě hodí do tohoto druhu filmu. Ale nedokážu si ho představit v něčem jiném..třeba v akčním filmu...no way... A Amy Stuart je v všech rolích velmi milá i "milá" :) No a tihle dva spolu v jednom filmu...prostě super. Skvěle jsem se bavila...a tlustý Ryan? :D(23.12.2009)

Amy je krásná a Ryan je sympatickej a Anna Faris je správně nafoukaná a Chris Klein taky, ale nejlepší je prostě Chris Marquette. Jinak je tohle naprosto tuctovej americkej romantickej film, kdy se z tlouštíka stal nakonec krásnej sexy chlap, co má úspěch u žen, ale on chce jen tu jednu a jedinou. Ničím nevyčuhující film z průměrných vod krášlí fakt jen chemie mezi Amy a Ryanem a mezi Ryanem a Chrisem Marquettem.(3.9.2010)