poster

Miluji tě k sežrání

 • USA

  Just Friends

 • Německo

  Wild X-Mas

 • Slovensko

  Hľadá sa ideálny muž

 • Velká Británie

  Just Friends

Komedie / Romantický

USA / Kanada / Německo, 2005, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 01Zuzana10
  odpad!

  otrasne ukricane vulgarne nechutne nudne. ved myslienka bola dobra...(27.8.2009)

 • castor
  ***

  Na nenáročné pobavení Just Friends bohatě stačí. Příběh určitě nepatří k těm komplikovanějším. Ba naopak. Je přímočarý a předvídatelný jako řada jeho předchůdců. Vražedné sousloví „nadosmrti kamarády“. Tak přesně to nechtěl slyšet obtloustlý nekňuba se zlatým srdcem Chris od překrásné blondýnky a hvězdy střední školy Jamie, ke které kromě onoho přátelství cítí hluboké zalíbení. Jenže veřejné zesměšnění je rozdělilo na celých deset let. Z Chrise je teď sympatický hubeňour, prosperující hudební producent s vysokým sebevědomím a shoda okolností (do mikrovlnky holt leccos nepatří) jej zavane zpět do domoviny. Kde Jamie pořád přežívá v domě rodičů.. a je ještě krásnější. Zbytek je neurážející standard, do kterého scénárista nenachystal žádné zásadnější problémy a kterému vévodí hlavně fyzický humor. Rány do rozkroků, zásahy projektilem, sourozenecké pěstní potyčky, demolice vánoční výzdoby.. prostě stále tu něco/někdo padá, řve a utíká. Doplňme si velešílenou nymfomanskou hudební hvězdičku, u které ani nevadí, jak moc přehrává a které nevadí, koho olizuje, destruktivního a nadrženého mladšího bratra nebo zpívajícího konkurenta klamných kvalit. Žádná řachanda to ale není, nicméně Roger Kumble (tak trochu kultovní Velmi nebezpečné známosti) umí alespoň slušně kopírovat to, co už někde viděl. Amy Smart se roztomile culí a je pěkná. To jí bohatě stačí, protože zbytek obstará vedle zmíněných vydařených vedlejších charakterů Ryan Reynolds. Herec, stále čekající na pořádný individuální hit (zatím to vypadá na Návrh se Sandrou Bullock), povyšuje snímek k průměru a několikrát v řadě potvrzuje, že svým řekněme pohodářským charismatem utáhne naprosto cokoliv.(2.1.2010)

 • Kamca_
  ***

  Bylo mě jasný, že podle hodoncení to bude celkově asi nic moc. A přesvědčila jsem se o tom sama. Hodně mě vadilo to trapný věčný fackování a hulákání. Bez toho by to opravdu bylo lepší, ale jinak super námět, škoda toho zpracování, mohlo to být lepší ...(9.12.2006)

 • klerik
  **

  Občas som sa zasmial. Ale prečo sa Ryan Reynolds po osvedčdní v akčniakoch vracia k takýmto "teenagerským" záležitostiam, som nepochopil. Predpokladám, že nebudem prvý, kto si všimol, bez brady vyzerá ako mladší brat umelohmotného Bena Afflecka... Otrepaný scenár o odchode z domu a o návrate a nájdení svojho ja. Rovnaká slabota ako DIEVČA NA ROZTRHANIE s Reese Witherspoon... Ak chcete vedieť, prečo som v hodnotení taký nekompromisný, skúste si pozrieť seriál AKO SOM SPOZNAL VAŠU MAMU...(21.12.2008)

 • Kopik
  ***

  Malinko lepší průměr. Dobře zvolené obsazení, slušně praštěný příběh, u kterého jsem se často popadal za břicho. Anna Faris a její role zhýčkané barbie k ní skvěle pasovala, ale prostě žádné vybočení ze zajetých komedií romantického žánru se nekonalo. Prostě příjemná komedie, na kterou se podíváte, pobavíte se, ale po chvíli ji vypustíte z hlavy.(Viděno 5.1.2010)(10.1.2010)

 • - Ryana Reynoldse maskéři dostávali do filmové podoby každý den celé čtyři hodiny. (imro)

 • - Snímek byl nominován na MTV Movie Awards v kategorii Nejlepší polibek, konkrétně mezi Annou Faris a Chrisem Marquettem. Další dvě neúspěšné nominace si tvůrci odnesli z Teen Choice Awards. (imro)

 • - Film natočili v kanadské provincii Saskatchevan a je prvním hollywoodským projektem, který zde vznikl. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace