Sladká Laura

• Česko Miriam a Robert (více)
Telenovela / Romantický
Německo, 2005, 3419x50 min

Scénář:

Peter Süß, Annette Neeb, Brigite Drodtloff, Günter Overmann (více)

Hudba:

Axel Kroell

Dirk Galuba, Antje Hagen, Sepp Schauer, Mona Seefried, Joachim Lätsch, Florian Stadler, Erich Altenkopf, Melanie Wiegmann, Dietrich Adam, Christin Balogh (více)

Sladká Laura je moderní pohádka, která sleduje křehkou, romantickou a mladou Lauru Mahler v období, kdy se rozhodne najít si v životě svou vlastní cestu. Jako mnoho mladých dívek touží mít výnosnou, naplňující práci, a jak všechny mladé dívky touží najít skutečnou lásku. Je přesvědčena že jí našla v Alexandru Saalfeldovi, atraktivním mladém potomku hotelové dynastie. Ale je doopravdy ten, kterého jí přichystal osud? Na pozadí rozkošné, romantické přírody v Alpínských horách, tato telenovela má všechny části, které uchopí divákovo srdce: krásné, rozervané hrdiny, moudré a složité postavy, fascinující designery, rozkošné sety a nekonečnou spleť citových vzletů a pádů. Připravte se na rozmanité rozbouřené bouřky lásky – a pamatujte, že slunce vychází po každé bouřce… (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Nechápu, jak tak obrovský národ, může točit všechno tak nesnesitelně špatně. Síla lásky totiž není výjimkou, snad vše co se na náš od západních sousedů valí je totální brak. ()

Wishkah odpad!

Místo Žaby Zelené je tu Sladká Laura a místo mexické haciendy tu je bavorský hotel. Nic nového pod sluncem. Klasická zápletka jihoamerických skvostů doplněná o Klasische Deutsche Humor je tak dokonalá, že už jen náhled na prvních deset minut prvního dílu mi osvětlil kdo jak a s kým v tomhle seriálu bude zacházet. ()

Všelicos

Snad jediný seriál, u kterého můžu úplně vypnout. Postavy se sice chovají jako banda trotlů, je až k nevíře, jak i ty nejjednodušší situace řeší nesmírně komplikovaně, ale asi právě tahle nereálnost mě baví ze všeho nejvíc :) "Musíme si promluvit." "Miluji tě!" "Přirozeně!" "Omlouvám se..." ()

Delaney

Neuvěřitelně se protahující, nekonečné, nesympatické postavy, jejichž jednání snad nikdy nepochopím... Ale pobavíte se tím, jak krásně je zde vidět, že německý egoismus nezná konce... ()

klokyn

Prekvapivo mám pocit, že táto telenovela je tak trochu nadpriemerom vo svojom žánre. Dávam jej tri hviezdičky, ale samozrejme iba v rámci telenoviel. V porovnaní s inými filmami, ktorým som dal rovnaké hodnotenie je to čistá sračka. Je to nemecký seriál, má asi 310 častí a čo je prekvapivé, že sa tu nevyskytujú takmer žiadny vyslovený záporáci ako v debilných juhoamerických "romantických seriáloch". Rád si to pozriem a nehanbím sa za to. Dokonca sa často zasmejem, ale to skôr na scenáristovej blbosti. ()

lardko odpad!

Dabing příšerný, herecké obsazení děsné, scény, kamera ... Prostě celý je to jedna velká blbost. Já viděl všechny díly, tak asi zešílím. ()

#47 odpad!

Přesně tento seriál je pro mne jakýmsi symbolem těžké deziluze z TV Barrandov. V době, kdy se tehnhle skvost u nás začal vysílat jsem viděl nedobrovolně sem tam kousek dílu a mohu naprosoto zodpovědně říct, že jde o pekelnou kombinaci jihoamerické telenovely s německými romantickými limonádami typu Rosamunde...tedy naprosto profláklá a nijak invenční hlavní dějová linie o dívence z chudé rodiny, která najednou zjistí, že je ve skutečnosti dcerou bohatého (sem si nyní můžete doplnit - bankéře, knížete, naftaře, advokáta...v našem případě hoteliéra) a která se na první pohled zamiluje do švarného mladého a samozřejmě také velmi dobře zajištěného (teď bych skoro napsal prince :-)). Princ nicméně má snoubenku (kupodivu ale ne "zlou", což je specialita právě "Rosamundefilmen", kde je ale potřeba původní vztah snadno a během hodiny a půl filmu rozbít, což zde scénaristé nemohou potřebovat) a mezi dvěma dívkami se tedy rozhoduje...toť ke mnou viděnému začátku (přibližně někde mezi 1-8 dílem)...............nyní uběhlo pár měsíců, náhodou jsem v TV záhledl díl asi tal 116. (!!!)...a princ se stále "rozhoduje"...myslím, že další komentář již není potřeba :-) ()

BeranSon

Na tohle si moc dobře pamatuju. Jako malé píslele mě to hodně bavilo se na to dívat s dědou, pamatuji si jak sem ho nutil aby to zapnul, protože sem to dost žral. Ale jak šel čas dál a já prozdřel tal sem poznal a pochopil tu kýčovitost a zmatečnost. Neviděl sem všechny díli a taky je doufám nikdy neuvidím. - 2/10 - ()

animario odpad!

Po waterboardingu druhej nejpoužívanější mučící prostředek na Guantanámu. Die Nuda, že by si jeden radši chodidlo ukousal a pahýl posléze do prdele nacpal. Fascinující designery a rozkošné sety (jak praví ofic. text) to má...to každopádně. ()

-soch-

Najlepšia zo súčasných európsky telenoviel a asi najlepší európsky seriál, ktorý vysiela STV. V Česku sa zaujímavo popasovali s názvom. Nechápem ale, prečo musia byť vždy taký originálny. V tomto prípade je to ale aj tak na prd, lebo meniť názov pri každej päťdesiatej epizóde, keď sa mení pletka vzťahov a Laura už dávno oddychuje na pláži v Dolných Bačkurovciach musí byť naozaj nudné :-) ()