Sladká Laura

• Česko Miriam a Robert (více)
Telenovela / Romantický
Německo, 2005, 3419x50 min

Scénář:

Peter Süß, Annette Neeb, Brigite Drodtloff, Günter Overmann (více)

Hudba:

Axel Kroell

Dirk Galuba, Antje Hagen, Sepp Schauer, Mona Seefried, Joachim Lätsch, Florian Stadler, Erich Altenkopf, Melanie Wiegmann, Dietrich Adam, Christin Balogh (více)

Sladká Laura je moderní pohádka, která sleduje křehkou, romantickou a mladou Lauru Mahler v období, kdy se rozhodne najít si v životě svou vlastní cestu. Jako mnoho mladých dívek touží mít výnosnou, naplňující práci, a jak všechny mladé dívky touží najít skutečnou lásku. Je přesvědčena že jí našla v Alexandru Saalfeldovi, atraktivním mladém potomku hotelové dynastie. Ale je doopravdy ten, kterého jí přichystal osud? Na pozadí rozkošné, romantické přírody v Alpínských horách, tato telenovela má všechny části, které uchopí divákovo srdce: krásné, rozervané hrdiny, moudré a složité postavy, fascinující designery, rozkošné sety a nekonečnou spleť citových vzletů a pádů. Připravte se na rozmanité rozbouřené bouřky lásky – a pamatujte, že slunce vychází po každé bouřce… (oficiální text distributora)

Alex696

Zo začiatku sa zdalo, že bz sa to dalo pozerať no potom sa to zvrhlo na klasickú juhoamerickú nič nehovoriacu, bezduchú hlúposť ()

Mata84

Zo zaciatku fajn, bavilo ma to, aj na zasmiatie to bolo.....no ale tych privela casti to skazilo.......zbytocne sa to predlzuje a pretahuje, uz sa tam vlastne vsetko udialo, tak tvorcovia prichadzaju s coraz absurdejsimi napadmi ako to ozivit....... ()

moviepill odpad!

513 dielov o hovne. Sorry za výraz, ale asi ma pochopíte... A po nejakej dobe, čo to moja mama neustále sleduje ako svätý obrázok, musím napísať, že je to PICSOVINA PICSOVSKA! Tak primitívny nedej a nescenár som ešte nevidel. Zakázať zákonom!!! ()

route60 odpad!

Síla Lásky, síla Německého odpadu! nekonečný serialový průjem ale asi každý herec chce něco dělat a čeští dabéři též a nemusí se vůbe snažit, o kvalitu v tomto případě vůbec nejde. ()

mnx

V noci, když ostatní stanice měly pauzu, shlédnul jsem pár dílů na jediné běžící soukromé televizi. Na rozdíl od českých telesraček mi to nepřijde tak šíleně trapné a znechucující. Je tam vidět určitý prvek uvolněnosti, který těm českým "skvostům" dost zoufale chybí. Dávám tedy jednu hvězdu za německou krásně infantilní kóču Sabrinu :) ()

Abdera odpad!

Ano skutečně je něco horšího než jihoamerické telenovely. Něco co mě nejen nudí když je to zaplé a právě obědvám, ale především nevýslovně štve demencí prakticky všech postav. ()

MGTka odpad!

Bohužel na tuhle kravinu se musím dívat, když mám noční a obědvám u své babičky, která tohleto totálně žere. Musím sedět potichu a pozorovat ji jak se tomu směje, nadává a žije s těma nesmyslnýma postavama.Bože zlatá esmeralda ()

Bouffon odpad!

Nemohl jsem sice usnout ale tohle mně dokonale probralo. Nejdříve mi vyskočily žíly na čele jak koňský buřty pak se mi kolem krku udělala krvavá tlačenka. Tlak jsem měl jak Gagarin a dát si k tomu kafe, ulítla by mě čepice i s temenem. Je to takové hovno v medu. Chtěl jsem tomu dát jednu hvězdičku za probuzení ale nakonec kulový. Radši bych u toho usnul. Děs...To je teda Síla. ()