Sam a Dean se vydají řešit podivný případ – policista jednoho rána našel u jedné silnice v lesích mrtvého muže, jenže když to šel ohlásit, mrtvý zmizel. Bratři se vydávají do pitevny v jiném městě, kam se mrtvý dostal. V pitevně bratři uvidí, jak mrtvý znovu obživl. Bratři si muže odvedou domů, aby zjistili, jestli je démon. Na svěcenou vodou nereaguje. Toho večera je muž napaden jednou ženou – díky zásahu bratrů žena zmizí. Bratři zjistí, že muž je Prometheus (ze starého Řecka), kterého Zeus proklel – vždy když umře, tak po nějaké době znovu ožije. Jediný způsob, jak Prometheusa zbavit prokletí, je to, že musí chytit Dia do pasti. (Varan)

• Keď štátny policajný dôstojník hlási nájdenie tela, používa identifikačné číslo jednotky Seven Mary Four. V seriáli CHiPs (1977) bolo identifikačné číslo Seven Mary Four pre dôstojníka Franka Poncherella, ktorého hral Erik Estrada. (Pat.Ko)
  • Dean (Jensen Ackles) nazýva Artemis "wannabe-Xena". Je to narážka na rovnomenný seriál Xena (1995). (Pat.Ko)