Městečko Host žije líným poklidným životem. Téměř všichni obyvatelé pracují pro místní společnost, obchodující s čerstvým masem Host Tender Meal. Do města přijíždí nový zvěrolékař, který zjistí, že zvířata na místní farmě byla napadena zvláštním parazitem. To, co začalo jako malý problém pro zvířata, se však brzy mění v katastrofu pro lidstvo. Všichni bojují s časem, přírodou a vědou... (Magic Box)

Pitryx

Správňácký béčko se vším všudy. Efekty poplatné rozpočtu, a trošku jim chybí rozvinutí nápadu. Hlucho moc není, což u béčka zvykem nebývá. Já jsem se bavil, a proto taky dávám „vyšší“ hodnocení. A ještě plus panu Forsythovi. 201503228549/8942 ()

djbarrel

Pominuli, že je film plný klišé (všemocná korporace, doktor co něco objeví a nikdo mu nevěří), tak se ve filmu objevuje jen jedna jediná věc a tou je neskutečná nuda. Ve filmu se prakticky nic neděje a sem tam pohled na hemžící se červíky, atmosféru vyvolat neumí. A ani ty igelitový monstra na tom nejsou líp. Bohužel, žádná atmosféra, žádná akce, prostě nic. 15 % ()

david666

Tak tohle dvd jsem koupil vyloženě ze srandy tatíkovi na Vánoce. Protože mít pohromadě za směšnou cenu takové "perly" jako Larva, Žraločí muž a Mosquito man stojí za to:-) Čekal jsem totální hovadinu a ono to úplně strašné nebylo. sice Larva nevypadá jako larva a obrázek na obalu asi vzali z jiného filmu ale k pobavení to stačí. ()

Vital

Když distributor dává na obal svého filmu obrázek něčeho,co tam nakonec vůbec není ani v nejmenším momentě,tak už to samo ukazuje o kvalitě snímku,což zde fakt děsné,děj ještě není tak špatnej,ale ty digitální triky jsou děsné,namísto aby jste se jich báli. ()

uprchlice

Baví mě to do chvíle kdy se ta larva zvětšuje a je vidět, že je počítačová.Jinak fakt brutální.Hlavně jak mu vyletí z břicha. ()

Painer

Děj: Městečko Host prožívá napadení geneticky upravenýma larvama, které nežerou nejen zvířata, ale i lidi. A to je chvíle pro veterináře, který se přistěhoval do města. Tento ani ne béčkový, ale céčkový horor je pro vaši zábavu nepodstatný. Herci: Primitivně zahrané role, které by dokázali zahrát i lidé z ulice. Hodnocení: 20% ()

HJ-FILIP

Viděl jsem to na Nova Cinema v pátek v noci. Tou dobou většinou pouštěj úplný sračky, ale tohle by mohlo mít alespoň 40%. Žádné levné kopírování jiného filmu nebo amatérská práce. Koukal jsem na to až do konce, celkem v pohodě. Děj tam je, nějaká ta zápletka taky, tak proč tomu nedát 3,4 hvězdy? ()

pajjaH

Sice to vypadá jako film natočený v 80.letech, ale zase taková blbost jak tu s toho dělá většina to není... Chce to mít taky svůj názor a ne se opičit podle ostatních. Za mě 40% bez problémů. ()

vrch07256732

Ale no tak, na béčko to bolo prijateľné - nemožno očakávať nejaký skvost na tejto úrovni. Napriek tomu vcelku akčný dej, postavy OK - najmä William Forsythe v úlohe starousadlíckeho farmára, aj David Selby ako hlavný záporák sa vydaril. Jedine vytýkam - čo tu už bolo aj spomenuté - plagát sľubuje ohavnú ľudskú príšeru, no namiesto toho (mini Spoiler) tu poletujú akési digitálne netopiere, čo by nevadilo keby boli aspoň trochu strašidelné - ale ono to vyzerá ako dýchajúci pohodený igelit. Inak ako zábava na jeden večer úplne pohodový film - nezabúdajme že béčkový. ()