Hluboko v gangu

O2 je čerstvo prepustený väzeň, ktorý si za krádež odsedel niekoľko rokov za mrežami. Plánuje začať nový život, a to najmä kvôli svojmu desaťročnému synovi, ktorý už nemá matku. Chce sa k nemu vrátiť a postarať sa o neho tak, ako to mal urobiť už dávno. Plány sa mu ale zrútia, keď jeho syna krátko po ich stretnutí unesie bezcitný drogový boss. Ten žiada od O2 vysoké výkupné vo výške 100.000 dolárov, ktoré mu musí zohnať do 24 hodín. Ako to však urobiť, keď je ešte stále v podmienke? O2 nemá na výber, a preto sa spojí so svojim pochybným bratrancom a prefíkanou podvodníčkou. Spolu sa vyberú do nebezpečných ulíc Los Angeles, aby vykradli banku a pokúsili sa premôcť vydieračské gangy. To je totiž jediná možnosť, ako zachrániť milovaného syna. (TV JOJ)

reky

Hlavnímu hrdinovi unesou syna, žádají výkupné, hrdina peníze sežene, zachrání syna a oddělá "zlýho". Že už jsme něco takovýho viděli x-krát? Pravda. Až na ten banální příběh však celkem koukatelné. ()

Jizni Tlapa

Krátce a jasně béčko jako z praku. Svižný nástup sliboval akční podívanou a hlavní hrdina, za rytmu rapu, kostil jednoho muther-fuckera za druhym. Když přišla na scénu svůdná Good, nebylo pochyb,že kopírování klasické šablony je tady. Bylo tomu tak,ale stylem poutavým a dobře dívatelným. Bohužel si šablona udržela i kýčovitý závěr,který Waist Deepu vzal čtvrtou hvězdu. poctivě vyrapovaných 70%!. ()

PanFilmov

Úplne premakaná akčná pecka, so super vypätými a vyhrotenými scénami, pri ktorých vás od napätia dvíha zo stoličky, štipka romantiky tomu dodala status "výborný" proste super dojemný napínavý film, úplne nechápem prečo také slabé hodnotenie, tento trhák si určite zaslúži miesto v 1. 200vke!!! ()

Mishqo

celkom slušný filmík so slušným námetom ale vadila mi miestami taká prílišná nelogickosť niektorých scén a záver tiež moc nepotešil ()

Kosmik 1

Hodně podprůměrný film. Všude se to hemží bubákama a do toho navíc ještě hraje černošský rap, nebo hip-hop, či co to je za děs. Mělo by to být o gangsterech, mlátičkách, střílečkách, honičkách atd. Ale film se ubírá spíše do romantiky. Když už, tak jsem čekal alespoň nějakou pořádnou válku gangů, ale ono prd. Prostě tátovi unesou synka a on plus nějaká prostitutka, do které se mimochodem zabouchne, se ho uráčí najít a vykoupit. Bubák kam se podíváš... ale ono už to tak vypadá na některých místech i u nás. Měli bychom si začít zvykat... 25% ()

Warsheek

Hodně jednoduché, zápletka také nic nového pod sluncem. Sice jsem se nenudil, ale občas jsem se pousmál nad kýčovitostí scén z prostředí černoškých gangů. Mluva, kterou tihle chlapíci používají mi pomalu začína lézt krkem. Na dlouhou dobu mám zase dávku obvyklého "Wasup nigga" doplněnu. ()

slovan1

Počáteční honička na ulici a přestřelka mě hodně nalákala a tak jsem zůstal do konce. Jen škoda, že potom se to jaksi uklidní a má to sklony jít do komična... Což, myslím, byla chyba. Celkově to je svižné. slušné honičky a přestřelky. Největší prdel jak se černoši navzájem oslovuji "ty negře"... No a konec ala Shawshank... no comment :-D Děj předvídatelný. ()

Tjaden

Celkem cool nigga akce. Obsahuje pár drsných scén a nebýt toho podivného klišé konce, přemýšlel bych o 4*. ()

Han22

Debilní rádobyhusté gangsta nigga drama plný pitomé muziky (ne hiphop opravdu neuznávám) a negrů, kteří jdou po krku jiným negrům. Tak to je tenhle film a taky přesně to, co na akčních filmech fakt nesnáším. ()

Hanys_

Po slibném úvodu přišlo menší vystřízlivění v podobě "drsných" chlapů, kteří říkaj drsné hlášky a poslouchají u toho "drsnou" hudbu. Nic proti gangsta stylu nemám, ale tohle na mě bylo chvílemi až moc. Včetně toho všelijakého moralizování a přeslazeného konce..Ale chápu, že někomu se to třeba líbit mohlo :) 4/10 ()

divak84

Proč mám pocit, že všechny filmy tothoto ražení (romeo musí zemřít, lovec policajtů, od kolebky do hrobu, a další) točí jeden a ten samý hip hop nigga ? co měly znamenat ty sekundové zablesky, co měla znamenat finalní přestřelka v naprosto debilnim střihu a tempu ? Těšil jsem se, že uvidim oblibeného "negra" s mačetou v ruce, místo toho jsem dostal nějaký sklad po mostem, kde se nerušeně vyrabí drogy zřejmě hezkou řadku let a jedinej polda o toto místo nezakopl. alespon tentokrát nelezla na nervy ženská role - slaďoučka megan "saw5" good je líbezná. Film sám o sobě nestojí za nic. uvod je sice fajn, předměstí LA tradičně horké a divoké, "negři" nerušeně běhají po cestě a střílí po sobě glockem 7 (fajnšmekři AK-47čkou), zapletka o ohovně a styl shánění peněz k smíchu. Kdyby tento film vyšel až po vydání "Taken" tak bych rejžu obviňoval, že chtěl udělat právě "nigga" verzi tohoto thrilleru s L.Neesonem. Film nemůže bavit, hlášky tam nejsou, akčních sekvencí pramaličko, hudba tentokrát taky nicmoc nenabízí (rozuměj žádný solidní gangsta rap v pozadí není). Jediné co je snesitelné ba dokonce na dobré urovni jsou her.výkony. Ale to není až tak překvapující. Afroameričané a zvášt ti s tímto životním pozadí , jsou v těchto rolích jako doma a slova jako motherfucker, nigga či what ya lookin´at bitch (nebo motherfucker) jim z úst jde stále přirozeně :) To je vše. Nic víc. Bohužel...jo, ještě bych dodal že dost lituje "prodavačky" hader. ta chudák neví zda se má považovat za asiatku či černošku ... ()

vander19

Čo môže byť lepšie na nedeľný podvečer ako nenáročný akčňák z prostredia L.A.? Trošku som sa obával či to nebude naprostá stupida, ale ak si odmyslím niektoré nevyriešené detaily a zabudnem na príšernú kameru tak bolo v celkom ok. Len neviem prečo seňor Hurlbut sa snažil vytvoriť naprosto akčné efekty trasením kamery ako pri epileptickm záchvate. To bolo jedno z najhorších prevedení čo som kedy videl. Príbeh ako som už spomínal je nenáročný, koniec dosť predvídateľný, ale to mi vôbec nevadilo. Celkovo ma to bavilo a 3* sú určite zaslúžené. Tyrese Gibson ako hlavná postava je docela sympaťák a keď ku tomu prirátam sexi Meagan Good a jej parádne nohy tak tu máme filmíček ako vyšitý do zimnej pohody. ()

Cement73

Lahky nadpriemer. Zaciatok je vyborny, potom trochu hapruju suvislosti, ale nakoniec to chyta zmysel a koniec sa pokusa hrat na Vykupenie z Shawshanku :) ()

Matli

Dobrej pořádně černej film:-) Čekal jsem něco vypatlanýho, ale mělo to i smysluplnej příběh, takže se na to dobře koukalo, jen tomu v neakčních scénách chyběla ta pravá šťávička. (na druhou stranu Meagan Good je good šťávička). 62% ()

mala_kea

Vždyť to bylo jasné, že svýho syna zachrání a opět se s ním štastně shledé. Taky je všem známo, že američtí hrdinové prostě neumírají, mají proti smrti imunitu. Hall se chtěl pyšnit, že natočí cool hustou akční pecku, ve které je ale akce jako hub v zimě. Takové lacinné béčko, ve kterém nemůže chybět honička, gangy, zlodějství a v poslední řadě trochu střílení. Na jednu stránku dobře, na druhou se na to člověk těší, že aspon něco se tam bude dít, když děj je takřka zbytečný a více než jednoznačný.Prostě Amerika. ()

Hapretor

Tyre-se Gibson je tak zábavný a pohledný herec asi jako blondýna, co mění pneumatiku. Dát ho do hlavní role není šťastný tah. Zato ta ženská ? - za ní přidávám jednu hvězdu navíc ! Děj ani neřešim. Jen výplach mozku. ()

Ronyk7

Hodně ubohé. Na toto téma bylo natočeno mnoho lepších snímků. A ten hip-hop to rozhodně nezachrání. Snad jedině Meagan Good..... 25.10.2007 ()

Torgal

Full nigga film, po pár dňoch si ani nespomínam či tam bol niekto biely. Obsahovo je to čisté béčko o týpkovi, čo potrebuje za deň získať kopu prachov pre záchranu syna a tak provokuje vojnu gangov a vykradne tri banky. Je to samozrejme úplná blbosť, ale stále sa niečo deje a človek sa dobre baví aj na tom, aké je to všetko mimo. V tomto prípade je tých 5/10 celkom príjemné prekvapenie. ()