Začalo to v roce 1928 v Kentucky… Strašlivá nákaza zvaná „Bílý mor“ si vyžádala 63 000 lidských životů. Obří sanatorium mělo izolovat nakažené jedince a poskytovat zázemí děsivým experimentům, které měly jediný cíl - nalezení účinného léku. Hluboko v základech sanatoria vybudovali šachtu, která polykala všechny zemřelé. Nejmasovější hrob na světě získal přezdívku „Tunel smrti“. V roce 1958 objevili lék a sanatorium zavřeli. Gigantický památník utrpení a bolesti měl usnout navěky. Jenže teď se probouzí… Nyní se pět dívek rozhodlo v něm přespat. Každá na jiném patře, odhodlaná o samotě přežít noc na nejděsivějším místě na světě. Tohle je jejich příběh a skutečně se stal… (oficiální text distributora)

Luki.V

Špatný film? Rozhodně ne, jen je podřízen vizuální stylizaci a scénáři který se velmi lehce nechal inspirovat skutečnými příběhy - ie reinkarnace které dívky "prožívají" jsou založeny na událostech které se prý danému personálu staly (sebevražda / nevěra / izolace / EVP / noční návštěvy atd.). Vizuální stránka filmu je silná a i když epileptický střich je občas silně otravný pomáhá dotvořit jakous takous obstojnou atmosféru. Některé záběry jako kdyby vypadly ze Silent Hillu jiné zas připomínají (až moc) House of 1K Corpses. Já jsem se bavil a tak jediné věci které můžu s čistým svědomím natvrdo zkritizovat je šíleně postavený a zmatený a hodně přitažený scénář a až na dvě vyjímky HROZIVÉ herecké výkony, kde jsou věty odříkávány s nulovým výrazem ve tváři či náznakem jakékoliv emoce a taky by bylo třeba zbavit se toho "pořadatele" nějakým opravdu nechutným a bolestivým způsobem, jen zavazel ve výhledu ;-). Průměrný moderní horor ale o 100% lepší než naprosto neskutečně špatný Boo! (Ozvěna smrti). ()

uodevr odpad!

Zručně natočená sračka. Asi jako když se někomu povede uvařit oku lahodící jídlo, které má však naprosto odpornou chuť. ()

Pitryx

Co mne neskutečně iritovalo byl střih. Snímek snad zpočátku neměl ani minutu normálně plynoucího děje. Do toho plno flashbacků a neštěstí je hotovo. Škoda, protože některé situace rozhodně nápad měly. Je to příklad velká škody promarněného potenciálu. Totiž začátek poskakuje jak čamrda. Chvilku tu, chvilku tam. Do toho sekundové prostřihy, což nesnáším. Prostředí na jedničku, masky také, takže to dostává po deseti. A nelze nepřidat další dvacku za postavu sběračem mrtvol. Občasné efekty v průměru. Jel jsem to asi na pětkrát. O konci filmu škoda slov. Za to zase dvacet dolů. ()

Mateyf.Iks

Nechapu to. I po 16 letech si na tenhle film vzpomenu, jak na me zapusobil. Pravda, videl jsem to s 5ti dalsima klukama zhulenej na chatce na Machaci, takze to tam asi sehralo roli. Vubec nevim, co se tam delo, ale pamatuju si ten sklicujici pocit, jak se nemuzou dostat ven. A to mam do ted v sobe. Nebudu si to poustet znova, pac to urcite sracka je. Ve me to ale zustava jako fakt silnej zazitek pro panice s podobanym xichtem z machace. ()

Mustaffa odpad!

Na DVD obalu stojí "Jeden z nejtrašidelnějších příběhů vůbec". Je tomu doopravdy tak? No, tak co se týče hereckých výkonů, kamery, efektů, scénaře, režie, hudby, děje, tak rozhodně ano. Nic horšího jsem snad v životě neviděl. Sanatorium je strašidelné stejně asi jako strašidelný dům na Matějské pouti a to jem si, vůl jeden blbej, tento film? pustil v noci, raději jsem se měl vychrápat do práce. Nejvíc jsem se polekal, když se mi kousl disk v přehrávači a začal vydávat takový ten debilní zvuk zaseknutého cédéčka. Nejlepší na celém Tunelu smrti jsou jednoznačně závěrečné titulky, HURÁ, zavolal jsem! Vůbec nechápu, proč se to jmenuje Tunel smrti, kdyby tak Filmový zážitek smrti, tak prosím, to bych chápal. ()

Cechyno4 odpad!

To ne! Čím chtěl režisér v tomto filmu vyděsit ? Čím chtěl navodit strach ? Rozuzlení bylo taky zvláštní. Takže po filmu jsem si řekl. Uf, mám to už za sebou a teď se obloukem tomuto filmu budu vyhýbat. ()

tremors odpad!

Strašně chaotická kamera, scénář nedokáže přesně vysvětlit, co, proč a jak se děje. A závěr je ještě stupidnější, než celej zbytek filmu. Hororová atmosféra občas probleskne, ale hned na to jí buď zkazí jednání postav, nebo nedomyšlené dialogy. Hororový odpad, který nemá s hororem skoro nic společného. ()

bobin

Zde musím souhlasit s Anticquem . 19 % hodnocení je kruté nízké . Přitom jde o slušný horor , kterému snad vadí neustálá snaha o jakousi dokumentaci . I když je děj roztříštěný , návaznost na skutečné události a nasnímaná hororovost rozhodně nevytvářejí odpad , jak uživatelé uvádějí . ()

Algen odpad!

Není moc filmů, které jsou tak špatné, že jsem je ani nedokoukal. To nebyl pokus o horor, ani pokus o thriller nebo cokoliv jiného. To byl pokus udělat si legraci z diváka. Parodie na film. Vyhozený čas mého života. ()

B.C.B.P.

Nemôžem si odpustiť neudeliť „jednu čestnú“, za srandu, ktorú sme si užili s kamošmi, keď sme to sledovali na DVD: Pri všetkom tom enormnom návale „strašidelných“ prestrihov a zvukov, prišiel niekedy v polovici filmu jeden škripot, pri ktorom nás fakt zamrazilo. Uznanlivo sme prikyvovali, že toto bolo, teda, fakt dosť dobré! A po pár sekundách sme prišli na to, že len niekto nad nami v byte odvzdušňuje radiátor. Tú katastrofu sme hneď vypli. ()

Kulhi13 odpad!

Myslel jsem si, že tady to hodnocení tomu nebude odpovídat, že lidi takové filmy neberou a proto je takto hodnocen, tak jsem se tedy na to chtěl podívat no a abych pravdu řek, NELŽE to :). Po 45 minutách jsem to vypl a absolutně jsem nevěděl o čem ten film má být nebo co je jeho cílem.... 5 podlaží, 5 dívek a abych nezapoměl 5 duchů???.... pořád nějaké nesmyslné střihy a pokus vyděsit lidi, kteří sledujou zrnitou obrázovku. Určitě NEdoporučuji a raději si pusťte Madagaskar nebo něco takového a pořádně se zasmějte... ()

waltosin odpad!

Podle skutečnosti, jsem v pulce chtěl verit že ty holky s hezkyma prsíckama a stavnatejma zadeckama se objeví u me v pokoji a hezky me potěší :D určo by to bylo lepší než, aby hrali v tyhle bachorce, to tam meli radsi natočit to porno :D 10% ()

Víteček odpad!

Děj hrozný, herci tragičtí a doteď jsem to nepochopil. I přesto bych možná i dal jednu * za jakous takous atmosféru, ale nemůžu tomu odpustit, že mě z toho úžasného zpracování až rozbolela hlava. ()

B3n odpad!

Záujemcom o Waverly Hills Sanatorium, Louisville, KY odporúčam tento nezmysel preskočiť a pozrieť si niekoľko videí youtuberov venovaných tomuto sanatóriu. Oni dokážu urobiť amatérske videá, ktoré sú lepšie ako tento zbytočný film. ()

Petr82

Tak na tento filmek jsem se dlouho tesil, ted zpetne nechapu proc. Vylezlo z toho opravdu mizerne dilo, konecna "pointa" tomu jeste dodava korunu. Jednu hvezdu davam za evidentni snahu rezisera natocit netradicni film, coz se mu svym zpusobem nakonec i podarilo:-) ()