Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Curangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události. (oficiální text distributora)

Josefin

Vynikající výkon Angeliny Jolie, nejen, že je tu opravdu nádherná, ale hraje srdcem. Dostává nás do světa modelek, který je plný uskalí , náhlé slávy , drog ve všech formách. Modelku Giu Marii Caranghi a její život podle skutečné události zahrála úžasně. ()

lskala

Téma "modelky" je mi úplně cizí a možná proto se mě tenhle film vůbec nedotknul. Ikdyž Angelina předvádí jeden ze svých nejlepších hereckých výkonů, nudil jsem se až moc. 40% - 2** ()

femme fatale

Tuším, že tohle byl můj první film s Angelinou vůbec...když jsem ho viděla bylo mi asi 10let a tehdy na mě silně zapůsobil, především díky hereckému koncertu Jolie. ()

Cejny

Dokonalá Angelina zahrála svou roli opravdu na jedničku, z mého pohledu je tohle určitě její nejlepší herecký výkon. ()

Lukoboss

No teda musím říct, že to bylo dost drsný. I když byl děj po čase předvídatelný, k úpadku rozhodně nedošlo. Angelina ukázala, že umí zahrát na výbornou. Nevím co víc ještě říct... snad jen, že drogy jsou prostě svinstvo! ()

Lencha

Tenhle film je zároveň hodně dobrý, zároveň děsivý. Úspěch a pád. Angelina (přesto, že ji až tak nemusím) výborná. Měla možnost se ukázat a taky se ukázala. I když tohle píšu, tak mě lehce mrazí, když si vzpomenu na film. ()

wosho

Co na tomto filmu každý vidí? Maximálně tak kozičky a broskvičku mladé Angeliny. Jinak tedy dost mizerná biografie jedné supermodelky a při tom by její život stojí za to o něm natočit pořádne drama. A né tuto ptákovinu. ()

xmozek

Dobře natočený film o úspěchu a všem co sebou přináší.Angelina Jolie nepatří mezi mé oblíbené herečky ale v tomto filmu hrála opravdu přesvědčivě.4 * ()

1860

Tohle jsme už někde viděli, i když ne zrovna z prostředí modelingu.. klasicky tragický osud hvězdy, která po svém největším zazáření zhasne, a teď to nemyslím jako příklad z astronomie.. ()

Very_kuul

Nespútanosť, vášeň, rebélia, úspech, láska a peniaze. Je na vrchole. Lenže prudký vzostup predpokladá prudký pád. Drogy, samota, smútok, Aids a koniec. -live fast young die - Anželina sa sem výborne hodila.A to jej poskakujúce poprsie.cheche ()

Schuldiner

Módní průmysl - nejzbytečnější a nejtrapnější průmyslové odvětví všech dob. Ale o tom tenhle film zas tak moc není. Je to o holce, která zkrátka neuhlídala sama sebe. O hezké, svobodomyslné, sebestředné a naivní holce, které nedokázala pomoci ani zamilovanost do jiné osoby. Nebudu spekulovat nad tím, jak moc je film pravdivý a jak moc kopíruje skutečnost v rámci biografie. Budu se soustředit na to, co jsem viděl. A Angelina Jolie zvládla svou roli více než dobře, stejně jako drtivá většina ostatních herců a (hlavně) hereček. Elizabeth Mitchell nebyla rozhodně jen tak ledajakou vedlejší rolí. A vztah jejich rolí, tedy Angeliny a Elizabeth, byl asi tím nejzajímavějším na celém snímku. Celý ten módní byznys se podařilo tvůrcům docela dobře a nekřečovitě vyobrazit, tedy ty jednotlivé náhledy pod pokličku, takže jsem se musel chvílemi ironicky usmívat...jako kdybych se díval na opravdovou módní přehlídku. A na závěr citát z filmu: ,,Móda není umění. Móda není ani kultura. Móda je reklama...a reklama jsou peníze. A za úplně každý dolar, který vyděláš, musí někdo zaplatit.´´ ()

spiritus

Perfektní a poučná biografie jedné velmi uspěšné modeleky začátku 80 tých let. Podle mého názoru jeden z nejlepších, ne-li nejlepší herecký výkon Angeliny Jolie.Díky tomuto filmu jsem si všimnul do té doby mě neznámé herečky.Více méně i pro ni Gia znamená onen výrazný posun výš v její kariéře.I když se nejedná o žádný velkofilm, hloubka a vypovýdající hodnota tohoto filmu je obrovská. Prostě kvalitka. 85 % ()

lareinna

Toto je prvý film, v ktorom som videla Angelinu poriadne hrať. Podala ozaj skvelý herecký výkon.. Smutný ale skutočný príbeh.. škoda tej krásnej mladej ženy, ktorej život vyhasol, keď bola mladšia než som ja teraz, preto mi z toho ide mráz po chrbte ešte viac. Ale život s drogami zvyčajne končí takto. ()

Mikino00

Vzestup a pád po všech stránkách s pro mě nezajímavým příběhem spoléhajícím na nahou Angelinu, kde je děj tak průhledý a ta blonďatá přítelkyně o moc hezčí než Gia. ()

mira007

Životopisný příběh úspěšné divoké lesbické modelky, která umřela na AIDS. Pokud máte vůči modelingu předsudky jako o branži plné drog, sexu a pokrytectví, tak tenhle film vám to plus minus potvrdí. Mne to úplně neuchvátilo, ale jestli si tento film zapamatuju, tak jen proto, že tady Angelina Jolie vypadá fakt jako bohyně a je to asi její nejodvážnější film co se nahoty a lesbení týče. Čistě jako film bych dla slabší dvě hvězdy. ()