Jedni ji milovali, druzí zatracovali. Neušla však pozornosti nikoho. Supermodelka Gia Marie Curangi začínala jako osobitá, avšak, mírně řečeno, neposlušná kráska. Kariéra mladé rebelky strmě stoupala a přibývající poblouznění ze slávy a peněz si vyžádalo svou první daň. Těžkou drogovou závislostí její tragédie jen začala... Pozoruhodný životní příběh podle skutečné události. (oficiální text distributora)

sarume

Pro mě zatím nejlepší film Anjeliny Jolie . Skvěle zpracované téma odhalující nástrahy cesty na vrchol v profesi zvané modeling ()

ProjectAlice

No, príbeh o tom potom, ale herecké výkony zvládnuté na jednotku. Angelina Jolie aj Elizabeth Mitchell sú herečky s veľkým H. Niektoré scény sú moje srdcovky. Až sa divím, že sa na to Angi dala. Ale určite jej to neuškodilo. Kto má Angi v top 10ke a nevidel tento film, nieje jej pravým fanúšikom :) 95% ()

bouncer

Působivý snímek, který by byl kvalitní i bez Angeliny Jolie. Přesto však krásná Angelina dodala příběhu tu spravnou živost a myslím si, že do role se hodí lépe než kdo jiný. Může posloužit za příklad ideálně vybrané představitelky hlavní role... Jinak dost výstižné, uvěřitelné a především poutavé. ()

Martinibaby

Jeden z mála filmů, ve kterých mě Angelina příšerně neštvala, nýbrž velmi nadchla. Byť se děj dal celkem úspěšně předvídat, což mi u filmů většinou vadí, tenhle snímek si u mě vysloužil 4 hvězdičky, protože ukázal, jak úžasná Angelina umí být. ()

Luciana

Živoucí, sexy, divoká, s nevyhraněnou sexualitou a lehkými sklony k sebedestruktivitě. Taková byla nejen Gia (celým jménem Gia Marie Carangi), ale donedávna i její (filmové) druhé já - Angelina Jolie (tuhle divoženku zklidnilo až mateřství). Role Gii byla pro tehdy nepříliš známou herečku nejen velkou výzvou, ale především zatěžkávací zkouškou z které se dostávala bezmála rok, natolik ji úloha ztroskotavší modelky vyčerpala. Nutno podotknout, že tento vcelku povedený snímek, zachycující jak vzestup tak tvrdý pád modní ikony let osmdesátých, obsahuje i několik velmi žhavých (nejen lesbických) erotických scén, ve kterých Angie odhalí téměř vše. ()

Agatha

Asi nejlepší film s Angelinou Jolie co jsem viděl. Poprvé a naposled se mi v tomto filmu A. Jolie líbila také svým zevnějškem. V roli modelky jí to skutečně seklo. A po herecké stránce naprosto bez námitek, jela naplno. Celý film v podstatě táhne sama a velmi se jí to daří. Ostatně celé herecké obsazení je na TV film nadstandartní, Mercedes Ruehl výborná jako vždy, oslňující Fay Dunaway a přirozená Elizabeth Mitchell. Děj snímku asi v mnohém odráží realitu ze světa modelinku, který je určitě hodně složitý a náročný. A myslím, že Gia ho vystihla skoro dokonale. ()

Mononoke.

Nenápadný, ale výborný životopisný film americké supermodelky o tom, jaký je skutečný showbussines, jak chutná sláva, a jak snadno spadnete do největí špíny a skončíte v úplném zapomnění. Mínus je, že snad na každé scéně bylo vidět, že jde o TV film, devadesátková hudbička, prolínačky a míchání barevných a černobílých záběrů (hlavně ze začátku) bylo vyloženě nepříjemné. 70% ()

svik

Hodnotím za 3........Ne nrpovažuji tento snímek za jeden z excelentních výkonů Angeliny, beru to spíše jako trapný úlet. Nepopírám všek že uměla doopravdy dobře zahrát svou roly vágusašky ale do celkového kontextu filmu mi absolutně nesedla ...je mi líto.. ()

hous.enka

Angelina jeste v dobe, kdy byla ochotna hrat v alternativnich filmech. Skoda, ze se nechala zlakat pozlatkem Hollywoodu a ted toci filmy, jakej toci (Wanted, Cizinec aj). Gia divaka pripouta k platnu/monitoru/televizi a az do konce ho nepusti. Fim jedne herecky, ale Angelina to ustala. Bravo! ()

NinonL

Velmi dobrý životopisný film o krásné dívce se zlatými vlasy, ke které chodili lidé a každý si odnesl pramínek aniž jí za něj cokoli dal. Hledala v životě záchytný bod, ale všechny se jí rozpadaly pod rukama. A na ten poslední, který jediný byl stálý, už neměla odvahu ani sílu. Prohnala se životem, zazářila jako nikdo jiný, stejně rychle zhasla a na její místo čekala už řada dalších. Rychlost, žár a marnost, takový pocit jsem z filmu měla. ()

Krissty

Tenhle příběh mě dostal především svojí reálností a samozřejmě i zajímavostí hlavní hrdinky.. Gia byla jiná než ostatní modelky, byla svá a chovala se tak, jak chtěla, i když to třeba bylo proti společenským pravidlům.. Takových lidí moc není, všichni se bojí být takoví, jací být chtějí, a právě proto ji obdivuji! Byla nespoutaná, sexy a "šílená"... Angelině Jolie tahle role neskutečně sedla, dala do toho všechno a vyplatilo se. Podle mě její nejlepší herecký výkon, co jsem zatím měla možnost vidět. Focení, sex, drogy.. Všechno je v tomto snímku vykresleno poměrně do detailů a to mě baví! A ta závěrečná scéna prostě neměla chybu!!! ...heaven on earth - back again - into - under - far in between - through it - in it - and above... ()

Asgy

Bezpochyby jedna z nejsilnějších rolí Angeliny Jolie, a vzhledem k tomu, že jde o film, který se nedostal ani na stříbrné plátno musím trošku přimhouřit oči. Film jako celek mohl být určitě o něco lepší, a nebýt Angeliny, asi by těch hvězd bylo méně, ale tahle role jí padla jako ulitá. ()

Džejkop

Šoubyznys umí být velmi nekompromisní, může člověka zničit a Gia to jenom potvrzuje. Podle mého názoru je to dodnes nejlepší herecký výkon Angeliny Jolie. Jako by role Giy byla pro Angelinu šitá na míru. Jakoby sama herečka prožila něco obdobného. V tomhle filmu Angelině věřím naprosto všechno. Gia byla temperamentní, impulzivní, krásná. ()

gogos

velice poutavý film s velice poutavými dívkami. Patří k tomu nejlepšímu, co Angelina natočila. Skutečný příběh ukazuje co může s člověkem udělat rychlý vzestup.... ()

blackrain

Co k to mu dodat, vše už bylo vyřčeno. Jedině, že bych shrnula všechny komentáře, co tady jsou. Angelina stále dokazuje jak výborná herečka je. Souhlasím s Tomem Hardym a ostatními. Už mě nenapadá, co bych měla dodat já. Asi radši nic dodávat nebudu. ()

kaylin

Co si budeme povídat, těch důkazů, že je Angie skutečně skvělá herečka zase tolik není, protože mnohdy hrála prostě jen v mainstreamu, kde nejsou ty schopnosti tak patrné, ale právě snímek "Gia" ukazuje, jak dovede být úchvatně živelná, něžná, krásná i hnusná a jak se toho nebojí. Je to její koncert. ()

anniehall

Jeden takový neOBYČEJNÝ příběh v rukou ordinérního režiséra, zato však v NEobyčejně přesvědčivém podání Angeliny Jolie, kterou jinak nijak zvlášť nemusím. ()