Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

Trainspotter

SRAČKA, SRAČKA, SRAČKA!!! Je to vůbec možný, aby si "tvůrci" této sračky mysleli, že jsme takový idioti, aby jsme na takovou pitomost skočili??! "Autenticita", "exkluzivnost" a BLBOST fakt až na kost. ()

TommyLeeJape

"Aby vyšetřovatelé se stavaři snáz navázali kontakt, rozdávají všem obložené žemle." nebo "Vyšetřovatelé Christian Storm a Sandra Nitková se vydávají do lesa v přestrojení za houbaře, tímto chytrým trikem se chtějí dostat na stopu krvelačnému vlkodlakovi." Ano, je to úplná stupidita, ale jednu hvězdičku za podobné hlášky (a Ingův knír) si to zaslouží. ()

BUD-SFIS odpad!

Komu, čemu, proč? To už místo toho mohli pouštět celou dobu reklamy. Užitek pro televizi by byl maximální a ještě k tomu některé reklamy opravdu stojí za to. Ale tento počin je něčím výjimečný. Podle hodnocení všichni víme čím. ()

Šimpy

Ho, ho, ho, ho...chvíle stařeckého kašle, ho. Jedna hvězdička za to, že takhle už jsem se dlouho od srdce a upřímně nezasmál. A když jsme s kámošema, tak občas nějakou hlášku přihodíme k dobru a tlemíme se ještě půl hodiny. ()

fars odpad!

Radsi si vypichnu oci rezavym ostnatym dratem, nez abych se podival znovu na nejaky dil. Tohle je peklo v nejcistsi podobe. ()

blitzer odpad!

...ale na druhou stranu, je to občas fakt prdel, hlavně smrtelný hlášky typu: "Umberto Foresto, nemáte šanci, zachráníme vaší paní dřív než jí zabijete!" :-D ()

WolfR odpad!

To snad ani není pravda! Jak se tohle vůbec může pyšnit titulem kriminální seriál, když si nikdo ani nedal práci s vymyšlením děje?! Odpad! ()

panda.uo odpad!

Ingeho marxistický knír s herci jako "vyšetřovateli" a skrytou kamerou, která je opravdu "skrytá". Větší nasimulovanej brak jsem ještě neviděl... ()

matezzz odpad!

Ta jedna hvězda je za to, že jsem dokázal shlédnout pár dílů (asi 2 nebo 3) když už se opravdu nedalo dělat nic jiného. Je to fakt hrůza. Teď, o pár vteřin později, si vybavuji, že je to opravdu příšerný seriál, a nezaslouží si ani jednu... ()

drexik

Přesně ta správná dederonská zábava, díval jsem se a podívám se znovu. Jako kriminálka se nechytá, ale jako autentická komedie nemá chybu. A knírač Ingo Lennsen, to je frajer!! ()

Klenotka

Jedna hvězdička za to, že nikdy nedávám ničemu odpad, a taky že se u toho při obědě zasměju. Pohled na moje rodiče, kteří to berou vážně, je k smíchu už míň, bohužel. ()

filmmovier odpad!

Tak tohle je vrchol trapnosti. Něco, co vypadá jako dokument, ale pčitom je to debilní půlhodinová kriminálka, kde se absolutně nic neděje. Nechápu, jak se na to můžou v Německu, kde má tahle volovina přes sto dílů koukat. Viděl jsem pár dílů a fakt jsem se tomu musel smát. A ty herci jsou taky tak blbí, až to bolí... ()